Dlaczego stoją pod punktami Energi?

Od kilku dni kolejki ludzi stoją pod punktami Energi. Chciałoby się zapytać „za czym ta kolejka stoi”. Otóż mieszkańcy zamierzają zamrozić ceny prądu.

Kto musi złożyć wniosek w celu zamrożenia cen energii?

  • gospodarstwa domowe z osobami z niepełnosprawnościami do 2600 kwh
  • gospodarstwa domowe z Kartą Dużej Rodziny oraz rolnicy do 3000 kwh
  • rodzinne ogródki działkowe do 250kWh x liczba działek w rodzinnym ogrodzie działkowym

 

Jak można złożyć wniosek w celu zamrożenia cen energii?

  • Pocztą

Oświadczenie odbiorcy uprawnionego z własnoręcznym podpisem należy przesłać pod adres: Energa Obrót SA, al. Grunwaldzka 472, 80-309 Gdańsk

  • Elektronicznie

W elektronicznym biurze obsługi klienta – ENERGA24 (oświadczenie z kwalifikowanym podpisem elektronicznym, podpisem potwierdzonym profilem zaufanym lub podpisem osobistym potwierdzonym dowodem osobistym z warstwą elektroniczną).

  • Przez chat

Przez chat na naszej stronie internetowej (oświadczenie z kwalifikowanym podpisem elektronicznym, podpisem potwierdzonym profilem zaufanym lub podpisem osobistym potwierdzonym dowodem osobistym z warstwą elektroniczną).

  • Osobiście

W salonie sprzedaży w formie pisemnej – listę placówek znajdziesz tutaj (oświadczenie z własnoręcznym podpisem).

Oświadczenie odbiorcy uprawnionego można złożyć do 30 czerwca 2023 roku. Co ważne, osoby niepełnosprawne, w ciąży lub po 75. roku życia mogą wejść bez kolejki.

CZYTAJ  Oferty pracy - styczeń 2023 - cz. 3

42 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
kik
1 miesiąc temu

Jak zrobić pranie mózgu Polakowi – wystarczy oglądać TV-PIS(tfuu). Najlepsza pralnia Polskich łbów (dziwne, że ta pralnia jest dozwolona), którzy nie mają swojego rozumu i myślą jak piso”f”cy mówią. Aha, a jak ktoś mówi inaczej to jest „ruskim trolem”, bo tylko to potrafią. No cóż, wybaczam, bo nie wiedzą co czynią.

Gdzie ten Morfeusz z czerwoną tabletką?

Ostatnio edytowany 1 miesiąc temu by kik
seniortakaprawda
1 miesiąc temu

Polak to nacja przewrotna, dlaczego? Od dawna wiadomo że do końca listopada to małe firmy, do czerwca 2023 niepełnosprawni, karta dużej rodziny i rolnicy, ogródki działkowe do 250 kwh. Przecież jakby jeden z drugim poszli w październiku, co by się stało.

Bolo
1 miesiąc temu

Normalnej sprawy nie idzie załatwić a do tego zamykają ludzi wewnątrz sali obsługi NA KLUCZ! To się nadaje na policję, wystarczy pożar i zgubienie albo złamanie kluczyka i tragedia gotowa! Skandal w XXI wieku żeby dorosłych ludzi zakluczać, odarci z godności się na to godzą tfu tfu tfu!!!

Ruda
1 miesiąc temu

Gdyby Energia OBRÓT wyszła na przeciw klientom dodali by adres na mobywatel,(tak uczyniły inne firmy). Ponadto osoby pracujące na infolinii powinny znać swoje obowiązki (pomagać, rozwiązać problem) a nie traktowac czlowieka jak intruza. Dodatkowo przygotowane przez Energia oświadczenie(wersja online) powinno uwzględniać polskie litery. Bez tego brak możliwości poprawnego wypełnienia.

Global
1 miesiąc temu

We wszystkich normalnych krajach ludzie wyszli pokazać swoje niezadowolenie, na ulicę a w Polsce wyszli po zasiłki.

Obserwator
1 miesiąc temu

Agendy 2030 ciąg dalszy. Ciemnogród, socjal ,socjalem pogania. Durny ,yyy dumny to ja polak, ale jak się przyznać że w dupę ruch…y.

Konfederata
1 miesiąc temu

Ceny nośników energii na świecie spadają a u nas Spółki pisowskie podnoszą. Może to coś da do myślenia zwolennikom przestępców.

Michu
odpowiada  Konfederata
1 miesiąc temu

Nie da do myślenia bo oni już nie myślą. Myśli za nich PIS i TVP.

Konfederata
1 miesiąc temu

Pseudo Rząd kosztem całego społeczeństwa drenuje nasze kieszenie na finansowanie swojej mafii oraz jako poddani władcy wschodniego tz Zielenskiego. To co obecnie się dzieję to nasze utrzymywanie z podatków Ukrainskiego sąsiada.

Konfederata
1 miesiąc temu

Stoją w kolejce, ponieważ Rząd przestępców swoją obłędną polityką i podatkami pro
ukraiskimi powoduję gwałtowny wzrost wszystkiego co możliwe, tym energii.

ADEM
1 miesiąc temu

Poszerzacie zamęt, w 1 kolejności Ci, którzy posiadają taryfę C i mogą złożyć wnioski jedynie do końca miesiąca. A wy naganiacie ludzi aby utrudniali złożenie wniosku przedsiębiorcom.

42
0
Napisz co o tym sądziszx