Ten policjant jest postrachem przestępców

Prawdopodobnie trudno było dla niego dobrać odpowiedni mundur, ale to nieważne, bo i tak najlepiej prezentuje się… bez munduru! Mł. asp. Kamil Skiba, policjant z Komendy Powiatowej Policji w Kępnie właśnie zdobył złoty medal w Mistrzostwach Świata w kulturystyce.

Kamil Skiba na co dzień jest kryminalnym w komendzie policji w Kępnie. Potężnie zbudowany policjant jest chlubą tamtejszej jednostki, a wśród przestępców jego postura zniechęca do wchodzenia w konflikt z prawem i z Kamilem bezpośrednio.

Mł. asp. Skiba już wcześniej odnosił wielkie sukcesy sportowe. Ma nam koncie między innymi złoty medal Pucharu Polski, dwa złote medale w zawodach międzynarodowych. Teraz zdobył do tej pory najcenniejsze trofeum.

W dniu 20 listopada 2022 roku Kamil reprezentował nasz kraj i zdobył brązowy medal w Mistrzostwach Świata w kulturystyce w Birmingham federacji PCA a wynikiem tym zapewnił sobie udział w mistrzostwach PCA Universe 2023, które odbędą się w Wielkiej Brytanii. – z dumą informuje kępińska policja.

Kamila po powrocie z mistrzostw przywitał jego szef, mł. insp. Mirosław Józefiak, komendant powiatowy policji w Kępnie i Robert Kieruzal, starosta kępiński.

Kamil trenuje sport, w tym kulturystykę od 13 roku życia.Jako młody chłopiec, był zafascynowany tym sportem. Pierwsze przyrządy do ćwiczeń zakupił jeszcze z pieniędzy, które udało mu się uzbierać podczas pracy w wakacje. Jak wspomina, jego najlepszym sprzętem na którym ćwiczył była ławka treningowa, zrobiona przez jego tatę. W międzyczasie zaczął trenować boks. Jednak przez kontuzję jaką doznał, przerwał treningi i z powrotem wrócił do kulturystyki. Nie wyobrażał sobie życia bez sportu.

W 2015 roku miał okazję poznać jednego z mistrzów świata w kulturystyce, który został później jego trenerem. Kamil czerpał z niego wzorce, chciał również dojść do takiego poziomu. Wtedy właśnie założył sobie za cel – zdobyć tytuł Mistrza Świata.

32 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Służbista
1 miesiąc temu

Może pora pana Kamila Skibe sprawdzić pod kątem zażywania nielegalnych środków dopingujących i przeszukać miejsce zamieszkania pod kątem posiadania ów rzeczy? Jest uzasadniona podstawa twierdzić, że jest to możliwe.

Kulturysta
1 miesiąc temu

Postach w ujj lol64

Ło jeja
1 miesiąc temu

Policjant? No tak, ten potwierdza regułę. Bać się takiego mięśniaka? Mięśnie wielkie, ale mózg nadal malutki. Ale do bicia kobiet pałką teleskopową to się nada…

ostrow
1 miesiąc temu

musi ćwiczyć , żeby łapać handlarzy sterydami

WyjetySpodPrawaSynCzeslawa
1 miesiąc temu

na szczała jest

Kulturysta
odpowiada  WyjetySpodPrawaSynCzeslawa
1 miesiąc temu

Jak bym miał katar. Zabił bym go gilem z nosa 🙂

AudiRS6
1 miesiąc temu

Postrach w uj,kolejny celebryta w Milicji.Ciekaw jestem jak z jego skutecznością,w pieszym pościgu odpada w przedbiegach,no chyba że przestępca będzie uciekał o kulach lub na wózku.Za parę lat będzie wyglądał jak jeden wielki flak,ale co tam to nie moje zdrowie

Lass
odpowiada  AudiRS6
1 miesiąc temu

Rejestracja kałdi PKN

oo
1 miesiąc temu

Niech się pies umyje, bo uj…any jak byk!!

Łysy
1 miesiąc temu

Strasznie wyglądają

lys
odpowiada  Łysy
1 miesiąc temu

Łysi gorzej.

Senior
1 miesiąc temu

Tytuł artykułu – na wyrost !!. Czego od Niego więcej mają się niby bać przestępcy niż od „normalnego Wyglądu” policjanta ??

Violetta
1 miesiąc temu

BOŻE CO ZA POTWORY! CO ONI Z SIEBIE ZROBILI? GDZIE TU JEST PIĘKNO? TO JEST OBRZYDLIWSTWO – PATRZEĆ NIE MOŻNA NA TYCH CYBORGÓW.

Dyzma.
odpowiada  Violetta
1 miesiąc temu

Racja wyglądają jak wysmarowane, wylakierowane dziwactwa kupa mięśni tysiące godzin na siłowni i co?

32
0
Napisz co o tym sądziszx