Zderzenie w Antoninie. 5 osób w autach

O godzinie 17 w Antoninie doszło do wypadku dwóch aut osobowych. Do zdarzenia doszło na głównym skrzyżowaniu dróg krajowych 25 i 11.

Skodą i oplem podróżowało 5 osób. Dwie uskarżały się na dolegliwości bólowe.

Okazało się, że dwoma autami podróżowało pięcioro obywateli Ukrainy. W stronę Kępna jechała matka z 17-letnią córką. Pierwszeństwo wymusiło trzech mężczyzn z Wrocławia.

CZYTAJ  Oferty pracy - styczeń 2023 - cz. 3

10 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
hahahaha
1 miesiąc temu

niemieckie stare złomy

Staś
1 miesiąc temu

Dalej niech przyje…. W mundurkach przymykają oczy na ukrów . My mamy płacić podatki wyższe a Ukry No cacy , cacy . Ludzie ogarnijcie się co się z wami dzieje . Nie dajmy się pożreć durnemu systemowi . Oraz Kaczyńskiego idiotycznego pieprzenia .

Volodymyr
odpowiada  Staś
1 miesiąc temu

My tak samo płacimy podatki, pracuję oficjalnie ponad 5 lat w Polsce, a ten gościu wyjechał nagle przed oplem.

bc
odpowiada  Volodymyr
1 miesiąc temu

Drogi Panie, pracę i płacenie podatków się chwali, a nie życie z socjali i to niezależnie od narodowości.
Ale prawda jest taka, że duża część osób z ukraińskim prawem jazdy na nie nie zasłużyła. I niech je sobie nawet mają, ale jak chcą jeździć po Polsce i Europie, to niech się douczą przepisów i wezmą kilka lekcji u jakiegoś kierowcy albo w firmie szkoleniowej. Bo inaczej wypadki będą co chwilę, bo tu jest Polska, ruch ogromny a ludzie przyzwyczajeni jednak do znajomości przepisów. No może poza rowerzystami, bo jakiś kretyn wymyślił kiedyś, że wystarczy mieć skończone 18 lat i żadnego dokumentu potwierdzającego znajomość przepisów ruchu drogowego.

Tak to prawda
1 miesiąc temu

Ukraina rządzi…….

Kolega
1 miesiąc temu

Uj z ukraina ratować Polaków

leonek
1 miesiąc temu

Dużo Ukraińców ma kupione prawo jazdy i to są skutki. W jednej z Ostrowskich szkółek uczył się jeździć osobówką obywatel Ukrainy, który miał wszystkie kategorie prawa jazdy, od motoru po autobus. W Mahle ukraiński kierowca dawał pół litra wódki za podjechanie jego autem pod rampę w celu załadunku. Dzisiaj na skrzyżowaniu o mały włos nie stuknąłem się z ukraińskim autem, ja mam kierunek w lewo i on też, chcę z nim zrobić mijankę ale widzę, że jedzie prosto. Dobrze, że dopiero ruszaliśmy z czerwonego, to zdążyłem się zatrzymać i on też, dopiero, gdy mu pokazałem, że ma włączony kierunkowskaz to go wyłączył ale chociaż mnie przepuścił i pojechał dalej.

gość p
odpowiada  leonek
1 miesiąc temu

a co powiesz na popularność Milicza w kwestii zdawania egzaminów na prawo jazdy?

Lividium
odpowiada  gość p
1 miesiąc temu

W tej kwestii moje zdanie jest takie egzamin powinien odbywać się w miastach które posiadają tramwaje trolejbusy szybką kolej miejską i ronda turbinowe na nie szczęście jest Milicz i zdają prawo jazdy przyszli posiadacze praw jazdy a nie kierowcy Banujcie posiadacze mam rację

roman
1 miesiąc temu

Opel stoi na strukturalnych

10
0
Napisz co o tym sądziszx