Nie żyje kobieta po zderzeniu z ciężarówką (nowe ZDJĘCIA)

Dwie osoby zostały ranne, a trzecia zginęła na miejscu. To tragiczny bilans wypadku do którego doszło po godzinie 12 na drodze wojewódzkiej w Giżycach k. Grabowa nad Prosną.

Do skutków zderzenia samochodu osobowego z ciężarowym zadysponowano śmigłowiec LPR, straż pożarną oraz pogotowie ratunkowe.

Z ustaleń policji wynika, że osobówką podróżowały trzy osoby. Jedna z nich była zakleszczona w wyniku uszkodzeń pojazdu. Po wykonaniu dostępu za pomocą sprzętu hydraulicznego, lekarz niestety stwierdził zgon 56-letniej kobiety, mieszkanki województwa mazowieckiego.

Przyczyną wypadku było nieustąpienie pierwszeństwa przez kobietę z hyundaia. Pojazdem ciężarowym mercedes kierował 33-letni mieszkaniec powiatu słupeckiego.

CZYTAJ  Najmłodsza morsująca ma 6 lat

12 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Kierowca bombowca
11 dni temu

Nawigacja, nawigacją ale na przepisach należy się znać.

Rodzina
12 dni temu

To jechała moja rodzina z warszawy na pogrzeb mojej babci , niestety zabłądzili przez nawigacje i nie dojechali. cudowni ludzie , panie świeć nad jej duszą .
Kochamy cię aniołku !

Pan Kleks
odpowiada  Rodzina
12 dni temu

Bo nawigacja jest fajną sprawą tylko trzeba uważać bo ona na krzyżówce mówi jedź prosto i ludzie nie patrzą na znaki. To przykre dla rodziny.

kat. A,B,C,D,E,T
odpowiada  Rodzina
12 dni temu

Korzystanie z nawigacji nie zwalnia z trzeźwości myślenia i stosowania się do do zasad i przepisów ruchu drogowego… Znaki drogowe pionowe i poziome, nie są stawiane i malowane GDDKiA z powodu nadmiaru materiału tylko w celu informacyjnym dla kierujących i stosowania się do nich, a tylko jazda do przodu z bezmyślną aplikacją. Współczuję utraty bliskiej osoby, ale to nie tylko twój dramat również innych ludzi którzy w tym zdarzeniu uczestniczyli…

kat. A,B,C,D,E,T
12 dni temu

O jakiegoś czasu to jakaś plaga te wymuszenia pierwszeństwa na pojazdach ciężarowych, jeżdżąc dużym zestawem po Polsce to średnio około dziesięciu jak nie więcej dziennie, jadąc osobówką zdarzają się też wymuszenia lecz dużo mniejszej liczbie. Ludzie kiedy to w końcu zrozumiecie że droga hamowania 40 tonowego pojazdu jest dłuższa dwa do trzech razy dłuższa niż osobówki!!! Życie wam nie miłe czy co? Wniosek: Moim zdaniem powinny być obowiązkowe tzw. psycho testy oraz szkolenie na symulatorach pojazdów samochowych.

bndtko
odpowiada  kat. A,B,C,D,E,T
12 dni temu

Prawda, że ostatnio ciągle coś przez wymuszenia. Ludzie chyba nie zdają sobie sprawy, że to drugie auto się zbliża a nie oddala. Zanim ja ruszę i przejadę kilka cm to inne kilka metrów. Ludzie tak jakby nie myśleli.

Stary siofer
odpowiada  kat. A,B,C,D,E,T
12 dni temu

Twierdzisz że to wina osobówek tak zwanych potocznie w gronie kierowców zawodowych . To może podpowiem ilu kierowców zawodowych przechodzi psychotesty a ilu je po prostu załatwia . Jak dla mnie to każdy kierowca zawodowy powinien przechodzić psychotesty jak na policjanta czy na strażaka zawodowego . Bo to co dziś odpierniczają siofery z tak zwaną praktyką to pomsta . Jeżdżę co tydzień A- 4 wiec widzę . Osobiście poinformowałem Komendanta Wojewódzkiego aby zajął się tą partyzantką na A-4 . Uzyskałem odpowiedz że cały czas pracują nad bezpieczeństwem . Śmiech na sali podejście policji do sprawy . A później mamy kretynów za kołkiem co robią co chcą . Ale winna osobówka . Nie nie zgadzam się z Tobą bo takie babole jak robią kierowcy zawodowi to przypuszczam że świeżak co wsiądzie za kółko dużego lepiej prowadzi . A starzy porażka , kopyto najlepiej żeby na dach położył i wielki draiwer . Żenada wielcy kierowcy zawodowi to Wy wykonujecie prace jako zawód .

kat. A,B,C,D,E,T
odpowiada  Stary siofer
11 dni temu

Nie twierdzę że kierowcy osobówek są tylko winni, zawodowcy również odstawiają konkretne numery, chodzi mi o to że zdobycie prawka na B to śmiech na sali, zawodowe wygląda podobnie otyłe że są psycho testy i trochę więcej teorii. Moim zdaniem na wszystkie kategorie powinien być obowiązkowy kurs doszkalający technikę jazdy, wystarczy 4 do 6 godzin symulatora i odtwarzanie wielu krytycznych sytuacji jak zderzenie czołowe, boczne, różnego rodzaju potrącenia pieszych, rowerzystów i oczywiście praktyka na placu np. jak wyprowadzanie pojazdu z poślizgu i wielu tym podobnych. Polecam warto uczestniczyć w takim kursie – daje to do myślenia i działa to na psychikę…

Ciężarówka
13 dni temu

I tak kończą ci co wymuszają pierwszeństwo. Wcale mi jej nie żal.

Nobel
odpowiada  Ciężarówka
13 dni temu

Takich jak Ty prócz dzieci i ludzi normalnych jest ok 25mln, więc mieścisz się w pl normie.

Panek car
odpowiada  Ciężarówka
12 dni temu

Wymusić tirowi. Pacan

Bolszewik
odpowiada  Ciężarówka
12 dni temu

Skąd masz pewność, że akurat słońce nie oślepiło tej kobiety. W głowie musisz mieć niezłą sieczkę

12
0
Napisz co o tym sądziszx