Mama z 3-latką schroniły się na terenie powiatu ostrowskiego

Mama 3-letniej dziewczynki odzyskała swoją córkę po uprowadzeniu rodzicielskim z udziałem ojca dziecka. Kobieta z córką jest już bezpieczna w domu rodzinny zlokalizowanym na terenie powiatu ostrowskiego. Policja z Kalisza przesłuchuje matkę nt. okoliczności odzyskania dziewczynki.

Kaliska policja po zgromadzeniu całego materiału dowodowego przekaże go do Sądu Rejonowego w Ostrowie Wielkopolskim, bo to ta instytucja zdecyduje o losie trzyletniej dziewczynki.

Przypomnijmy, że według relacji matki, była ona na spacerze z córką w lesie koło Wolicy. Podczas próby wejścia do samochodu
podeszło do niej trzech mężczyzn, w tym ojciec dziecka, którzy usiłowali wyrwać z jej rąk córkę.

Kobieta podjęła próbę ucieczki na pieszo z dzieckiem na rękach. Niestety napastnicy przewrócili ją, wyrwali dziecko, wsiedli do samochodu i odjechali. „Nie pamiętam, czy kopnęli mnie w głowę, ale boli mnie i głowa, i klatka piersiowa. Mam też rany na ręce, bo złapałam za ramę samochodu, kiedy odjeżdżali z córeczką; upadłam i przeciągnęli mnie samochodem po drodze”.

Podczas rozwodu kobieta wniosła o pozbawienie męża praw rodzicielskich. W rozmowie z dziennikarzami przekazała, że Poinformowała, że jej mąż został skazany za znęcanie nad nią.

Wcześniej rodzina przebywała w Austrii, ale miało tam dojść do sytuacji, w której mężczyzna wyrzucił kobietę z małym dzieckiem za drzwi domu. Był to czas kiedy w Austrii były mocne obostrzenia covidowe i granice były zamknięte.

Wcześniej do uprowadzenia doszło gdy dziewczynka miała 22 miesiące. Do kolejnych prób uprowadzenia dochodziło w maju i czerwcu br. Od tamtego czasu dziecko przestało mówić i jest pod opieką psychologa.

Mężczyzna po wczorajszym uprowadzenie kontaktował się z kaliską policją. Próbował udowodnić, że dziecku nic złego się nie stało.

Dzięki wielu udostępnieniom w mediach społecznościowych informacja trafiła do pensjonatu w Niemczech. Tam podczas śniadania odzyskano dziecko, co spotkało się z pewnym oporem ze strony ojca.

5 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Porwac
21 dni temu

To teraz matka podać na policje o porwanie dziecka bo prawdopodobnie ojciec nie ma kontaktu na ta chwilę z dzieckiem A prawa takie same

Pener z Nowotki
22 dni temu

Morał z tego taki że nie pukamy się dziewczyny z obcokrajowcami bo może być różnie. Polak też osioł, ale nasz, łatwiej problemy można ogarnąć. Pozdrawiam piękne polki…

Ziuta
odpowiada  Pener z Nowotki
20 dni temu

Tatuś jest Polakiem

Mariusz
odpowiada  Pener z Nowotki
20 dni temu

BIALY RYCERZ I COOCKHOLD JAK CIE TE PIEKNE POLKI I PANSTWO SOCJALNE WEZMA W OBROTY TO MOZE WTEDY OTRZEZWIEJESZ ALBO POSZUKASZ SUCHEJ GALEZI. POWODZENIA I NIE PONIZAJ POLSKICH MESZCZYZN W WIEKSZOSCI NIE JESTESMY OSLAMI

Ryszard
odpowiada  Pener z Nowotki
19 dni temu

Niestety, ojciec też Polak tyle, że ma odchylenia psychiczne, które ujawniły się po ślubie. Nie chciałbyś przeżywać tego, co musi znosić matka dziecka i rodzina.

5
0
Napisz co o tym sądziszx