Mocna kolizja i brak mandatu

Udostępnij
Tweet

Dzisiaj na kolejnej kolizji w ciągu ostatnich dni doszło do sytuacji, w której policjanci pouczyli sprawcę wykroczenia. Może mieć to związek z protestem policjantów i strażaków, którzy żądają podwyżek.

O godzinie 19 na skrzyżowaniu ulic Poznańskiej i Krotoszyńskiej w Ostrowie Wielkopolskim zderzyły się skoda oraz peugeot. Młody kierowca peugeota jechał ulicą Krotoszyńską i chciał skręcić w lewo w ulicę Poznańską. Nie ustąpił jadącej z przeciwka skodzie i spowodował rozbicie auta należącego do łodzianina.

Na miejsce wezwano strażaków do usunięcia śliskiej plamy oraz patrol drogówki. Policjanci nie przebadali uczestników na zawartość alkoholu i pouczyli sprawcę. Właściciel skody zdziwił się, że nie wystrzeliły w aucie poduszki powietrzne.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Bieda postępuje wśród Polaków - raport
Subskrybuj
Powiadom o

60 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
OstrwlkpLaM
1 rok temu

Gdzie jest akumulator? Bo zaginął po akcji uporządkowaniu drogi i rozjechaniu się służb, trochę godności…

Tomasz
1 rok temu

Im to jest ciągle mało.Trzeba coś z tym zrobić bo oni mają silny atut w postaci że nie będą dawać mandatów i zawsze osiągną to co chcą.Juz teraz na wejściu do pracy w policji mają 4 tys na rękę.Podniesc im ustawowo wiek emerytalny do 65 lat jak większość ludzi Za chowanie się w krzakach mają jeszcze której pracować?

Kazimierz
odpowiada  Tomasz
1 rok temu

A co w tym złego-to nie socjalizm. Protestują bo to ich święte prawo-tak jak twoje. Ale lepiej pisać głupkowate komentarze w internecie.

Mirek
1 rok temu

Jak zamiast poduszki rezystor wpięty to co miało strzelać? Z resztą to niemieckie graty pod czeskim szyldem,a Niemcy gonią nam Chinszczyzne.

Piłsudski
1 rok temu

Polska to kochany kraj, ale ludzie w nim to kur..y.

Pusher
1 rok temu

Dawać pouczenia jak mało zarabia lub bezrobotny.

Twój stary
odpowiada  Pusher
1 rok temu

Dla ciebie bezrobotny dupku na pewno.

60
0
Napisz co o tym sądziszx