Wstrząsające nagranie z potrącenia na Głogowskiej (wersja bez youtube)

Powracamy do potrącenia rowerzysty na przejściu dla pieszych na ulicy Głogowskiej w Ostrowie Wielkopolskim. Przypomnijmy, że do zdarzenia doszło we wtorek o godzinie 16.

Jak już informowaliśmy, rowerzysta przejeżdżał w miejscu przeznaczonym tylko dla pieszych. Na końcu przejścia został uderzony w tylne koło roweru po czym doznał bolesnego urazu prawej nogi.

Poniższe nagranie pokazujemy ku przestrodze – przypominając rowerzystom o nieprzejeżdżaniu przez pasy (jeśli nie ma wytyczonego przejazdu dla rowerów), a kierowcom zwracamy uwagę by uważnie obserwowali okolice przejść dla pieszych, bo nigdy nie wiadomo czy nie wjedzie nam ktoś na rowerze czy hulajnodze.

Nagranie dzięki uprzejmości Manufaktury Piękna z ulicy Głogowskiej 15 – https://manufakturapieknaostrow.pl/

CZYTAJ  Pożar w kościele. Wierni stanęli na wysokości zadania

72 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ja
4 miesięcy temu

Te złotowy jeźdźa jak pojxxanii dużo policjantów na emeryturze nie przestrzegaja przepisu jeżdżą jak wariaty

zubi
5 miesięcy temu

Cymbał na rowerze wtargnął na jezdnię. Szkoda taryfiarza…

Przedstaw się
5 miesięcy temu

Ten taksówkarz nie powinien mieć prawa jazdy. Dwa razy miałem z nim niemiłą przygodę, za trzecim wytargam go siłą (ujęcie obywatelskie) i dzwonię po psy.

Przedstaw się
odpowiada  Przedstaw się
5 miesięcy temu

Czego to ludzie nie napiszą żeby drugiego człowieka pogrążyć…

Samurai
5 miesięcy temu

Mam wstrząs pomocy

Czytelnik
5 miesięcy temu

Złotówa nawet nie zwolnił przed przejściem pewnie patrzył w telefon ten kierowca często jeździ po Ostrowie ostatnio wymusił pierwszeństwo i by był dzwon oni jeżdżą jak królowie łamią przepisy wyprzedzają na ciągłej przekraczają znacznie prędkość parkują na zakazach na miejscach dla inwalidów albo stoi krowa na środku ulicy i czeka na klienta. Jakiś czas temu chyba ta sama taksówką w Nowych Skalmierzycach brała udział w kolizji i uszkodziła zaparkowane samochody

Przedstaw się
odpowiada  Czytelnik
5 miesięcy temu

Takich samochodów w Ostrowie jest cała masa, a w korporacjach taxi już w ogóle (co drugi posiada taki samochód). Nie oczerniaj, serio, bo to aż wstyd.

Jasiu
5 miesięcy temu

Znowu kierowcy z taxi . Jeżdżą jak szaleni. Brakuje jeszcze pseudo Maszynka, który też jeździ jak wariat po mieście. Moim zdaniem winny kierowca i rowerzysta.

Rafał Baron
5 miesięcy temu

Taka i moja odpowiedz względem złotówy , zabrać prawo jazdy dożywotnio a dlaczego już mówię , gotów dziad był pojechać dalej nie zwracając uwagi , szybciej podbiegła kobieta z budynku niż on . Po wypadku czy tez kolizji nie przestawiamy pojazdu a ten dziad nie potrafił się zachować . Pewnie nawet nie wie jak udzielić pierwszej pomocy . Nie chce to polemizować ale czy to nie ten sam co na rondzie Sybiraków wymusza przejeżdżając na rondzie z prawego na lewy bez kierunku i jeszcze macha pazurami . Ale to tak jest jak partia matka dała prawo jazdy . Beznadzieja .

Zosia
odpowiada  Rafał Baron
5 miesięcy temu

Dokładnie,pięknie napisane .Jeszcze chwila i tą kobietę na pasach przejechałby .Mi też kiedyś na rondzie wyskoczył tuż pod maskę nie mając pierwszeństwa.

Czytelnik
odpowiada  Rafał Baron
5 miesięcy temu

Zgadza się to ten co tak jeździ po rondach i ma jeszcze pretensje a pojazdu nie przedstawia się po potrąceniu

Tylko Prawda
5 miesięcy temu

Wiadomo,taksówkarz.Większośc z nich jezdzi bez migaczy i poszanowania innych uczestników ruchu.

Pedzio
5 miesięcy temu

Złotówie zabrać prawko dożywotnio! Jest niebezpieczny. Abstrahując od potrącenia pedalarza mam poważne wątpliwości czy on w ogóle widział pieszą…

Karol3414
odpowiada  Pedzio
5 miesięcy temu

Na podstawie Twoich wątpliwości nikt nie będzie nikomu odbierał uprawnień do prowadzenia pojazdów.

...!
5 miesięcy temu

Bardzo dobrze, teraz co się dzieje na przejściach to jest masakra. Ludzie w ogóle nie patrzą jak wchodzą na pasy, rowerami przejeżdżają z pełną prędkością choć powinni zejść z rowera. Nie raz mam ochotę kogoś potrącić dla przykładu po wtargnięciu na pasy z dupy ( idzie prosto, nagle się obraca i przechodzi bez patrzenia).

Ghost
odpowiada  ...!
5 miesięcy temu

Wystarczy baranie że pojedziesz 50 na godzinę i gwarantuje że nikomu nic się nie stanie

Kierowca tira
odpowiada  ...!
5 miesięcy temu

Uważaj żeby ciebie czasem jakiś Tir nie pozamiatał na drodze, a tak dla przykładu…

lol
odpowiada  ...!
5 miesięcy temu

Mądrze powiadasz, pieszy i rowerzysta to patolagia

72
0
Napisz co o tym sądziszx