Uszkodził 8 aut

Udostępnij
Tweet

Wybite szyby, zarysowane karoserie i pocięte opony – to tylko niektóre ze szkód, jakie wyrządził młody mieszkaniec Kalisza. 24-latek uszkodził łącznie 8 pojazdów, powodując straty w wysokości blisko 20 tys. złotych. Mężczyzna został zatrzymany dzięki błyskawicznej reakcji policjantów z Wydziału Kryminalnego. Podejrzanemu grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

W poniedziałek, 12 września po godz 23:00 Oficer Dyżurny Komedy Miejskiej Policji w Kaliszu otrzymał zgłoszenie, z którego wynikało, że nieznany mężczyzna uszkodził jeden z pojazdów zaparkowanych przy ul. Górnośląskiej w Kaliszu. Na miejsce natychmiast zostali skierowani policjanci z Wydziału Kryminalnego. Funkcjonariusze szybko odnaleźli pojazd marki BMW, który miał wybite wszystkie szyby. W pobliżu policjanci zauważyli jeszcze cztery inne pojazdy, które miały powybijane szyby i przebite opony.

Będący już na miejscu zdarzenia funkcjonariusze zauważyli mężczyznę idącego chodnikiem. Kiedy próbowali nawiązać z nim rozmowę nieznajomy rzucił się do ucieczki. Ostatecznie uciekinierka udało się zatrzymać kilkaset metrów dalej. Okazało się, że to 24-letni mieszkaniec Kalisza. Młody mężczyzna zachowywał się bardzo agresywnie, krzyczał, miał zakrwawione dłonie oraz odzież. Na miejsce została wezwana karetka, która przewiozła zatrzymanego do szpitala. Po zaopatrzeniu medycznym 24-latek trafił do pomieszczeń dla osób zatrzymanych – informuje portal faktykaliskie.info kaliska policja.

Po przeprowadzonych czynnościach na miejscu zdarzenia okazało się, że kaliszanin odpowiada za uszkodzenie 8 pojazdów zaparkowanych na parkingach przy ul. Górnośląskiej i Podmiejskiej. Łączna kwota strat oszacowana przez pokrzywdzonych wyniosła blisko 20 tys. złotych.

Podejrzany usłyszał już zarzuty w tej sprawie. Grozi mu kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.

POLECANE NEWSY
Subskrybuj
Powiadom o

10 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
aral
1 rok temu

wiecej patroli na miasto ! a nie spac po kątach !

Renegat
1 rok temu

Ja bym mu porysował, ale twarz śrubokrętem. Nie cierpię takich śmieci co niszczą cudze mienie a sami Gówno mają

Gimbo
1 rok temu

Z takiego Palanta już nic dobrego nie wyrośnie i moim zdaniem powinien być zamknięty do końca życia Czubkulandzie ale po naprawieniu szkód

rrrr
1 rok temu

pałą przez plecy ! i do robot go wziasc !

Efekt szprycy
1 rok temu

Przedawkował towar i mamy efekty…

Xxx
1 rok temu

Cebula kwitnie głupotą

Robert
1 rok temu

Koło zusu w Ostrowie i fary też jeździ rowerem.typek tak 40lat. Gruby. Jest z nim kobieta

gość p
odpowiada  Robert
1 rok temu

no i ………

Katarzyna21
odpowiada  Robert
1 rok temu

i niech sobie jeżdzi przeszkadza ci ??

Baltazar
odpowiada  Robert
1 rok temu

Kobieta też gruba, po czterdziestce? 🤣🤣🤣

10
0
Napisz co o tym sądziszx