Wyciągnął nóż, bo był obywatelsko zatrzymywany?

We wtorkowy wieczór w Przygodzicach doszło do sytuacji, która spowodowała interwencję trzech patroli policji. Ze zgłoszenia wynikało, że nietrzeźwy mężczyzna chce odjechać samochodem. W trakcie obywatelskiego zatrzymywania miał wyciągnąć nóż.

O godzinie 18 świadek zauważył że pod jednym ze sklepów w Przygodzicach, kolejny raz podjechał mężczyzna, który sprawiał wrażenie że jest pod wpływem alkoholu. Po zakupie kolejnej butelki wódki podjęto próbę obywatelskiego zatrzymania. W tym momencie mężczyzna miał wyciągnąć nóż. Ponownie zgłoszono pod numer alarmowy o zmianie sytuacji.

Dyżurny podjął decyzję o wysłaniu trzech patroli policji. Na miejsce policjanci nie potwierdzili obecności noża. Zdaniem funkcjonariuszy nie było również dowodów, że mężczyzna poruszał się samochodem. Został ukarany mandatem karnym za wszczynanie awantury. Nie został zbadany na zawartość alkoholu, ale zachowanie potwierdzało możliwość bycia pod wpływem.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Mieszkańcy skarżą się na remont mostu
Subskrybuj
Powiadom o

10 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Olek
1 rok temu

Szkoda tych informatorow

Przygodziczanka
1 rok temu

To jest policja… Doskonale widzieli że jest napruty, a wystarczyło tylko obejrzec monitoring ze sklepu i wszysto było by wiadomo. Dopiero jak by ten pijak kogoś rozjechał to wtedy ludzie by się obudzili.
Brawo dla tego Pana który zareagował… Szkoda że w takich sprawach działają nadal znajomości z policją.

Piotrek
1 rok temu

Byli świadkowie że kierował samochodem. To dlaczego nie było badania alkomatem? Normalny człowiek miał by już zabrane prawo jazdy. Kolega kolegi policjantów?

Ostatnio edytowany 1 rok temu by Piotrek
Przedstaw się
odpowiada  Piotrek
1 rok temu

Może milicjant.

KALFAS
1 rok temu

Szkoda, że nie zbadali poziomu THC we krwi. Takie jazdy tylko po trawce, a nie alkoholu.

123
1 rok temu

Poprawna reakcja. Został zaatakowany i ma prawo się bronić. Nawet nożem. Od zatrzymywania jest policja

DonAntało
odpowiada  123
1 rok temu

Dokładnie tak jak napisane powyżej. Młode ciepłe chłopaki w rurkach i ż eleganckim zarościkiem masowo biorą się za poprawę bezpieczeństwa. Super sprawa, ale dopiero co wczoraj było o jednym takim, któremu obywatelskie zatrzymanie troszkę nie pykło. Ukrainiec przejechał po nim bez cyrtolenia się. Kozaczek dostanie 100tys. odszkodowania i coś tam jeszcze, ale sparaliżowany do końca życia.

Kierownik
1 rok temu

Na bank znajomy naszej milicji sami jeżdżą nawaleni

Sen na jawie
1 rok temu

Chyba się nie wyspali i zapomnieli użyć alkomatu.

Kom
1 rok temu

Pewnie z Ukrainy i to dlatego tylko za awanturowanie

10
0
Napisz co o tym sądziszx