Motocykliści chcieli się popisać. Policjanci wzięli ich w obroty

Podczas niedzielnych dożynek w Raszkowie dwóch motocyklistów postanowiło zwrócić na siebie uwagę. Przejeżdżając ulicą wzdłuż imprezy masowej kilka razy przegazowali generując duży hałas. Zachęcili w ten sposób do skontrolowania ich przez ostrowskich policjantów.

Okazało się, że pierwszy 25-latek na motocyklu suzuki nie miał uprawnień do kierowania tego typu pojazdem. Funkcjonariusze skierowali wniosek o ukaranie do sądu. Natomiast jego rówieśnik na motocyklu yamaha miał nieczytelną/niewidoczną tablicę rejestracyjną i został ukarany mandatem karnym.

Hałaśliwy motocykl pędzący w nocy przez miasto może obudzić tysiące ludzi. Dlatego też kolejne francuskie miasta instalują system „Meduse”. Składa się on z 4 mikrofonów mierzących poziom hałasu generowanego przez pojazd i kamery, która robi zdjęcie nadmiernie hałasującym kierowcom.

Właścicielom hałaśliwych pojazdów automatycznie wystawiane są mandaty. Na celowniku są przede wszystkim motocykle, ale karany jest każdy przekraczający normy hałasu.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Wjechał w płot i poszedł do sklepu. Ukr. był pijany
Subskrybuj
Powiadom o

29 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
katon
1 rok temu

po godzinie 22 00 zaczyna sie wycie ul. Paderewskiego Strzelecka ks. Majorka …./pytam sie gdzie jest Policja gdzie jest Pani prezydent ludzie rano do pracy musza wstac wypoczeci to jakis obłęd połowa z nich pewnie bez uprawnien za byle co to potraficie Panowie policjanci ukarac rowarzyste , a tam gdzie macie byc to Was nie ma…/

Adam
1 rok temu

Pseudo motocykliści bardzo często pokazują moc pod krotoszyńskim mostem.

Krzys
1 rok temu

Mundurowi brawo i tak dalej 👌

Wer
1 rok temu

Nareszcie policja zaczyna w końcu słyszeć pora na inne pojazdy i samochody po wiejskim tiuningu

Opk
1 rok temu

Melduję o białym grubym kosmonaucie na pseudo motocyklu 125 który myśli że hałas z tłumika idzie w parze z mocą. Osiedle Zębców i Strzelecka. Kwestia czasu.

Piotrek
1 rok temu

Proszę o taki system „meduse” w centrum Ostrowa.

Ostatnio edytowany 1 rok temu by Piotrek
Rrr
1 rok temu

Wiejska impreza- tvp było też?

***** ***
odpowiada  Rrr
1 rok temu

Żal ci dupę ściska ćw*ku,szykuj lepiej zeszyty do szkoły.

seniortakaprawda
odpowiada  ***** ***
1 rok temu

Ładnie się przedstawiłeś. Obawiam się że kończyłeś wiejski uniwersytet.

29
0
Napisz co o tym sądziszx