Motocykliści chcieli się popisać. Policjanci wzięli ich w obroty

Podczas niedzielnych dożynek w Raszkowie dwóch motocyklistów postanowiło zwrócić na siebie uwagę. Przejeżdżając ulicą wzdłuż imprezy masowej kilka razy przegazowali generując duży hałas. Zachęcili w ten sposób do skontrolowania ich przez ostrowskich policjantów.

Okazało się, że pierwszy 25-latek na motocyklu suzuki nie miał uprawnień do kierowania tego typu pojazdem. Funkcjonariusze skierowali wniosek o ukaranie do sądu. Natomiast jego rówieśnik na motocyklu yamaha miał nieczytelną/niewidoczną tablicę rejestracyjną i został ukarany mandatem karnym.

Hałaśliwy motocykl pędzący w nocy przez miasto może obudzić tysiące ludzi. Dlatego też kolejne francuskie miasta instalują system „Meduse”. Składa się on z 4 mikrofonów mierzących poziom hałasu generowanego przez pojazd i kamery, która robi zdjęcie nadmiernie hałasującym kierowcom.

Właścicielom hałaśliwych pojazdów automatycznie wystawiane są mandaty. Na celowniku są przede wszystkim motocykle, ale karany jest każdy przekraczający normy hałasu.

CZYTAJ  Pożar w kościele. Wierni stanęli na wysokości zadania

29 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
katon
6 miesięcy temu

po godzinie 22 00 zaczyna sie wycie ul. Paderewskiego Strzelecka ks. Majorka …./pytam sie gdzie jest Policja gdzie jest Pani prezydent ludzie rano do pracy musza wstac wypoczeci to jakis obłęd połowa z nich pewnie bez uprawnien za byle co to potraficie Panowie policjanci ukarac rowarzyste , a tam gdzie macie byc to Was nie ma…/

Adam
6 miesięcy temu

Pseudo motocykliści bardzo często pokazują moc pod krotoszyńskim mostem.

Krzys
6 miesięcy temu

Mundurowi brawo i tak dalej 👌

Wer
6 miesięcy temu

Nareszcie policja zaczyna w końcu słyszeć pora na inne pojazdy i samochody po wiejskim tiuningu

Opk
6 miesięcy temu

Melduję o białym grubym kosmonaucie na pseudo motocyklu 125 który myśli że hałas z tłumika idzie w parze z mocą. Osiedle Zębców i Strzelecka. Kwestia czasu.

Piotrek
6 miesięcy temu

Proszę o taki system „meduse” w centrum Ostrowa.

Ostatnio edytowany 6 miesięcy temu by Piotrek
Rrr
6 miesięcy temu

Wiejska impreza- tvp było też?

***** ***
odpowiada  Rrr
6 miesięcy temu

Żal ci dupę ściska ćw*ku,szykuj lepiej zeszyty do szkoły.

seniortakaprawda
odpowiada  ***** ***
6 miesięcy temu

Ładnie się przedstawiłeś. Obawiam się że kończyłeś wiejski uniwersytet.

asd
6 miesięcy temu

Bardzo dobrze tym gnojkom… 0 pożytku tylko problemy

Aaaaa
6 miesięcy temu

panowie Policjanci, wiem, że to czytacie. Weźcie się za tych ananasów na motocyklach, bo jak widać jest to grupa zagrażająca bezpieczeństwu i uprzykrzająca życie hałasem. Mój szacunek wraca jak reagujecie na ewidentne stwarzanie zagrożenia przez motocyklistów.

Renegat
6 miesięcy temu

Dobrze gówniakom, niedługo tornistry i do szkoły

29
0
Napisz co o tym sądziszx