Najlepsi rolnicy w Wielkopolsce są spod Ostrowa

Placówka Terenowa KRUS w Ostrowie Wlkp. organizowała w maju br. etap regionalny XIX ogólnopolskiego konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne. Pierwsze miejsce zajęło gospodarstwo Pawła i Grażyny Leńskich ze Strzyżewa.

Gospodarstwo to przeszło przyszło do etapu wojewódzkiego gdzie zdobyło również pierwsze miejsce i przeszło do ostatniego etapu krajowego gdzie walczyło 16 gospodarstw ze wszystkich województw.

Państwo Leńscy gospodarują na 70 ha. Zajmują się produkcją kaczek – w ciągu roku w 7 cyklach otwartych produkują ich ok. 200 000 sztuk. Ponadto uprawiają kukurydzę, pszenżyto, pszenicę i użytki zielone.

Oficjalne wyniki konkursu ogólnopolskiego będą znane pod koniec września. W linku który prześlę można głosować na internetową edycję tego konkursu.

https://agronews.com.pl/artykul/zaglosuj-na-najbezpieczniejsze-gospodarstwo-w-internetowym-konkursie-bezpieczne-gospodarstwo-rolne-2022/

Link do głosowania wyżej. Pamiętajmy z to edycja internetowa. Komisja centralna już odwiedziła naszego rolnika. Gospodarstwo z naszego powiatu ma duże szanse, żeby wygrać tytuł najbezpieczniejszego gospodarstwa w Polsce.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Zderzenie 2 aut i autobusu (ZDJĘCIA)
Subskrybuj
Powiadom o

29 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Motorynka
1 rok temu

Czy któraś z córek jest na wydaniu?

Tomek
1 rok temu

Tylko uczciwością i pracą ludzie się bogacą . Zakasaj rękawy i do roboty . A nie żerujesz na innych i czekasz kiedy pisowski rząd coś da . Pracują to mają pewnie jeszcze jakiś kredyt do tego a jeśli są efekty to chwała i gratulacje . A na koniec do Właścicieli . Nie słuchajcie idiotów robić swoje i dbać o wizerunek , bardzo mało jest takich gospodarstw . Powodzenia i trzymał kciuki za najlepsze miejsce w rywalizacji .

Miastowy
1 rok temu
Miastowy
1 rok temu

A nagranie z dożynek w Nidzicy robi furorę w sieci. Mieszkańcy mazurskiej gminy świetnie bawili się gdy kobiety wypinały się z umieszczoną pomiędzy nogami patelnią, a mężczyźni uderzali chochlą, naśladując kopulacyjne ruchy. Śmiechom nie było końca. Wygrywał zawodnik, który więcej razy „stuknął” partnerkę. Publiczność była zachwycona i zachęcała zawodników, aby „szli na całość”.

Axel
1 rok temu

Ta młoda dziewczyna w białej sukience ale śliczna jest pozostałe nie mniej urodziwe są gratuluje urodziwych córek

29
0
Napisz co o tym sądziszx