Najlepsi rolnicy w Wielkopolsce są spod Ostrowa

Placówka Terenowa KRUS w Ostrowie Wlkp. organizowała w maju br. etap regionalny XIX ogólnopolskiego konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne. Pierwsze miejsce zajęło gospodarstwo Pawła i Grażyny Leńskich ze Strzyżewa.

Gospodarstwo to przeszło przyszło do etapu wojewódzkiego gdzie zdobyło również pierwsze miejsce i przeszło do ostatniego etapu krajowego gdzie walczyło 16 gospodarstw ze wszystkich województw.

Państwo Leńscy gospodarują na 70 ha. Zajmują się produkcją kaczek – w ciągu roku w 7 cyklach otwartych produkują ich ok. 200 000 sztuk. Ponadto uprawiają kukurydzę, pszenżyto, pszenicę i użytki zielone.

Oficjalne wyniki konkursu ogólnopolskiego będą znane pod koniec września. W linku który prześlę można głosować na internetową edycję tego konkursu.

https://agronews.com.pl/artykul/zaglosuj-na-najbezpieczniejsze-gospodarstwo-w-internetowym-konkursie-bezpieczne-gospodarstwo-rolne-2022/

Link do głosowania wyżej. Pamiętajmy z to edycja internetowa. Komisja centralna już odwiedziła naszego rolnika. Gospodarstwo z naszego powiatu ma duże szanse, żeby wygrać tytuł najbezpieczniejszego gospodarstwa w Polsce.

CZYTAJ  Ratownik medyczny zmarł nagle. Był taki młody

29 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Motorynka
8 miesięcy temu

Czy któraś z córek jest na wydaniu?

Tomek
9 miesięcy temu

Tylko uczciwością i pracą ludzie się bogacą . Zakasaj rękawy i do roboty . A nie żerujesz na innych i czekasz kiedy pisowski rząd coś da . Pracują to mają pewnie jeszcze jakiś kredyt do tego a jeśli są efekty to chwała i gratulacje . A na koniec do Właścicieli . Nie słuchajcie idiotów robić swoje i dbać o wizerunek , bardzo mało jest takich gospodarstw . Powodzenia i trzymał kciuki za najlepsze miejsce w rywalizacji .

Miastowy
9 miesięcy temu
Miastowy
9 miesięcy temu

A nagranie z dożynek w Nidzicy robi furorę w sieci. Mieszkańcy mazurskiej gminy świetnie bawili się gdy kobiety wypinały się z umieszczoną pomiędzy nogami patelnią, a mężczyźni uderzali chochlą, naśladując kopulacyjne ruchy. Śmiechom nie było końca. Wygrywał zawodnik, który więcej razy „stuknął” partnerkę. Publiczność była zachwycona i zachęcała zawodników, aby „szli na całość”.

Axel
9 miesięcy temu

Ta młoda dziewczyna w białej sukience ale śliczna jest pozostałe nie mniej urodziwe są gratuluje urodziwych córek

Ja
9 miesięcy temu

PRODUKCJA kaczek…. hehe!
Od kiedy zwierzęta w gospodarstwach są PRODUKOWANE!!

Goffi
odpowiada  Ja
9 miesięcy temu

Od kiedy polska jest w Unii !!!

Pink
9 miesięcy temu

Nie mam nic do tego pana ale rzeczywiście wyżej … niż dupkę ma i tu powiedzenie pasuje !
,,Nie ma większego H… gdy z dziada przejdziesz na pana”

John
9 miesięcy temu

Chce poznać ich całą historię jak się dorabiali i w ile pokoleń i kto to zmarnuje

Ziomal
9 miesięcy temu

Piękne gospodarstwo ozdoba całego Strzyżewa, wszystko na wysoki połysk ,ogrom pracy całej rodziny!!!wielki szacun pozdrawiam

Dekster
9 miesięcy temu

Blisko chynowa. A kaluzniok. Mo konie a syn w kurniku robi

29
0
Napisz co o tym sądziszx