Dwie młode rowerzystki zderzyły się na ścieżce (aktualizacja)

Na ścieżce rowerowej przy ulicy Strzeleckiej w Ostrowie Wielkopolskim zderzyły się dwie młode rowerzystki. Obie wymagały pomocy medycznej.

Jedna z poszkodowanych miała mocno rozciętą wargę i leżała do czasu przyjazdu karetki pogotowia ratunkowego. Druga siedziała i również doznała urazu na twarzy. Obie doznały wstrząśnienia mózgu. Sprawczynią wskazano tę rowerzystkę, która oczekiwała w pozycji leżącej.

Obie rowerzystki jechały z przeciwnych kierunków. Żadna z nich nie miała kasku ochronnego. Pierwszej pomocy medycznej udzielił mężczyzna, który miał przy sobie apteczkę. Te, w odróżnieniu od małych i słabo skutecznych gaśnic, nie są obowiązkowym wyposażeniem auta.

CZYTAJ  Pan nie widział, a pani nie była pewna

45 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Patolik
6 miesięcy temu

Jeżdżą na rowerach i hulajnogach jak jakieś ameby a rząd PiS jeszcze ich wspiera, zidiocialych pieszych także. Zamiast karać za przejezdzanie na przejściach, przechodzenie poza wyznaczonym przejsciami, wejście czy wjazd tuż pod samochód (nierzadko zza innego samochodu) i na czerwonym świetle, zbyt szybką jazdę na chodnikach i jazdę pod prąd czy jazdę jezdnia gdy obok ścieżką rząd karze kierowców którzy nierzadko niecelowo nie zatrzymaja się przed przejściem. A przecież pieszy widzi i słyszy więcej. Głupie prawo tylko dodatkowo ogłupiło ludzi

N.S
6 miesięcy temu

Telefon w dłoniach był i słuchawki w uszach? To częsty widok u dzieci i młodzieży.

Andy
6 miesięcy temu

Najgorsze są te barany na rowerach wieczorem bez lampek co ich wogole nie widac. Bo szkoda 10zl na lampkę wydać.

bartek
6 miesięcy temu

I bardzo dobrze zakutym lbom moze sie cos nastawi.Limanowskiego 1 do cmentarza kto jezdzi prawidlowo rowerami hulajkami KTO nikt jak na czarnym ladzie jak komu pasuje ale tam maja duzo miejsca ,brojler wydziargany juz uczy synka w kasku ze mozna jechac przez przejscie dla pieszych niadziela przy pogodzie -trzeba uwarzac bo cale rodzinki z Piaskow jada tabunami nie patrzac na pieszych jada rownolegle chodnkiem i sciezka i podobnie od Kaliskiej — to pytam nie mozna recept na myslenie wypisac?

Ostatnio edytowany 6 miesięcy temu by bartek
Zły
6 miesięcy temu

Dlaczego policja nie daje mandatu za niewłaściwą jazdę.na Limanowskiego jeżdżą po niewłaściwej stronie,i są żli jak się zwróci uwagę.mandaty jeszcze raz mandaty.

ar
6 miesięcy temu

jezdza tymi rowerami i hulajnogami jak wariaty po co to komu !!!

Allah
odpowiada  ar
6 miesięcy temu

Narzekasz a same kierowców nie widzisz

Viev
6 miesięcy temu

Brakuje jednej istotnej informacji czy były trzeźwe?

Pablo
odpowiada  Viev
6 miesięcy temu

Pewnie trzeźwiejsze niż ty wieczorem po weekendzie

Lol
odpowiada  Viev
6 miesięcy temu

jedna na pewno (moja dziewczyna) nie pije alkoholu

Przedstaw się
odpowiada  Lol
6 miesięcy temu

Nie pije z Tobą:)

cvbnm
6 miesięcy temu

1500 za kolizje

Mark
odpowiada  cvbnm
6 miesięcy temu

2000 za niepotrzebny komentarz

Adam
6 miesięcy temu

Dlatego zawsze zwalniam widząc jak ktoś z przeciwka jedzie, raz miałem przypadek że facet jechał i nie patrzył na drogę tylko gdzieś w bok, jakbym nie zwolnił to wjechał by sobie we mnie, jak można jechać i nie patrzeć na drogę! założę się że tu taka sama historia.

michał
6 miesięcy temu

Obie rowerzystki jechały z przeciwnych kierunków – to wyjątkowa sytuacja przeważnie to jedna jedzie z przeciwnego kierunku.

45
0
Napisz co o tym sądziszx