Dwie młode rowerzystki zderzyły się na ścieżce (aktualizacja)

Udostępnij
Tweet

Na ścieżce rowerowej przy ulicy Strzeleckiej w Ostrowie Wielkopolskim zderzyły się dwie młode rowerzystki. Obie wymagały pomocy medycznej.

Jedna z poszkodowanych miała mocno rozciętą wargę i leżała do czasu przyjazdu karetki pogotowia ratunkowego. Druga siedziała i również doznała urazu na twarzy. Obie doznały wstrząśnienia mózgu. Sprawczynią wskazano tę rowerzystkę, która oczekiwała w pozycji leżącej.

Obie rowerzystki jechały z przeciwnych kierunków. Żadna z nich nie miała kasku ochronnego. Pierwszej pomocy medycznej udzielił mężczyzna, który miał przy sobie apteczkę. Te, w odróżnieniu od małych i słabo skutecznych gaśnic, nie są obowiązkowym wyposażeniem auta.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Wjechał bez opamiętania przy stacji paliw
Subskrybuj
Powiadom o

45 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Patolik
1 rok temu

Jeżdżą na rowerach i hulajnogach jak jakieś ameby a rząd PiS jeszcze ich wspiera, zidiocialych pieszych także. Zamiast karać za przejezdzanie na przejściach, przechodzenie poza wyznaczonym przejsciami, wejście czy wjazd tuż pod samochód (nierzadko zza innego samochodu) i na czerwonym świetle, zbyt szybką jazdę na chodnikach i jazdę pod prąd czy jazdę jezdnia gdy obok ścieżką rząd karze kierowców którzy nierzadko niecelowo nie zatrzymaja się przed przejściem. A przecież pieszy widzi i słyszy więcej. Głupie prawo tylko dodatkowo ogłupiło ludzi

N.S
1 rok temu

Telefon w dłoniach był i słuchawki w uszach? To częsty widok u dzieci i młodzieży.

Andy
1 rok temu

Najgorsze są te barany na rowerach wieczorem bez lampek co ich wogole nie widac. Bo szkoda 10zl na lampkę wydać.

bartek
1 rok temu

I bardzo dobrze zakutym lbom moze sie cos nastawi.Limanowskiego 1 do cmentarza kto jezdzi prawidlowo rowerami hulajkami KTO nikt jak na czarnym ladzie jak komu pasuje ale tam maja duzo miejsca ,brojler wydziargany juz uczy synka w kasku ze mozna jechac przez przejscie dla pieszych niadziela przy pogodzie -trzeba uwarzac bo cale rodzinki z Piaskow jada tabunami nie patrzac na pieszych jada rownolegle chodnkiem i sciezka i podobnie od Kaliskiej — to pytam nie mozna recept na myslenie wypisac?

Ostatnio edytowany 1 rok temu by bartek
Zły
1 rok temu

Dlaczego policja nie daje mandatu za niewłaściwą jazdę.na Limanowskiego jeżdżą po niewłaściwej stronie,i są żli jak się zwróci uwagę.mandaty jeszcze raz mandaty.

ar
1 rok temu

jezdza tymi rowerami i hulajnogami jak wariaty po co to komu !!!

Allah
odpowiada  ar
1 rok temu

Narzekasz a same kierowców nie widzisz

45
0
Napisz co o tym sądziszx