Kobieta rzuciła się pod pociąg towarowy

Prawdziwy dramat rozegrał się w środowe popołudnie. Kobieta rzuciła się pod pociąg. Tragedia wydarzyła się na torach w powiecie krotoszyńskim.

W okolicach Konarzewa kobieta rzuciła się pod pociąg towarowy. Służby ratunkowe otrzymały informację kilka minut po godz. 14:00, że na linii kolejowej między Krotoszynem a Zdunami ktoś rzucił się pod pociąg towarowy.

Na miejsce natychmiast zadysponowano straż pożarną, policję i pogotowie. Jako pierwsi na miejsce dotarli strażacy, którzy natychmiast przystąpili do udzielania kwalifikowanej pierwszej pomocy poszkodowanej starszej kobiecie.

– Strażacy po stwierdzeniu braku czynności życiowych przystąpili do udzielenia kwalifikowanej pierwszej pomocy polegającej na resuscytacji krążeniowo-oddechowej z użyciem defibrylatora automatycznego AED. Po przybyciu na miejsce zespołu ratownictwa medycznego personel medyczny przejął osobę poszkodowana. Niestety na skutek poniesionych obrażeń osobę pomimo ponad 30minutowej reanimacji nie udało się uratować – poinformował st. kpt. Tomasz Patryas, oficer prasowy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Krotoszynie.

CZYTAJ  Wizyta w lombardzie spowodowała przyjazd straży pożarnej, karetki i policji

36 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Prawda
5 miesięcy temu

Jak lewusy wyprzedawały Polskę , było multum samobójstw !!!! A dziś dalej szkalują Polskę siedząc w Europarlamencie !! Lewandowskie i inne Róże .By ich szlag trafił. PiS przy nich ,to anioły.

Damian
5 miesięcy temu

Najgorsze dopiero nadchodzi z czego ludzie nawet sprawy sobie nie zdają ale poczekajcie tylko do jesieni wówczas się zacznie jazda bez trzymanki 😏

jasnowidz
odpowiada  Damian
3 miesięcy temu

A ty rozumiem domorosły Nostradamus z prowincji?

ZORRO
5 miesięcy temu

dobrobyt+ , CHRUST + , I WĘGIEL PO 3500PLN ZA TONĘ ….ROBIĄ SWOJĄ ROBOTĘ .
SZKODA LUDZI , UWIERZYLI PRZY URNIE SOCJALISTOM Z PIS-U . UWIERZYLI ,ŻE DOBROBYT MOŻNA WYDRUKOWAĆ DRUKARKĄ PIENIĘDZY Z NBP

Lividium
odpowiada  ZORRO
5 miesięcy temu

tak jak napisałem mam bany gdzieś kobieta miała powód i zrobiła ponieważ nie widziała innego wyjścia lub nie miała z kim problem rozwiązać .polityka to osobna bajka który z politykerów rzucił się pod pociąg lub powiesił z bliżej nie znanych powodów ludzie polityką nie brakuje od miesiąca na miesiąc Tak jak powiedziała żelazna Dama ( jesli rząd mówi że ma pieniądze to znaczy że je ukradł podatnikowi) rząd sam z siebie nie ma grosza tylko z naszych podatków dlaczego ludzie z rządu nie są pociagani do odpowiedzialności bo są chronione a ty ja zwykłych człowiek ma prawo do niczego bo nic nam się nie przysługuje jaka jest róznica miedzy Polskimi dziecmi a Ukraińskimi tylko językowa a ile maja wiecej od naszych dzieci co mam powiedzieć własnemu dziecku że nie dostanie bo jest gorsze od Sergieja Nataszy czy Olgi KAZDY CZŁOWIEK MA BARIERE CIERPLIWOSCI Tej pani pękła i nie ma jej nie wiem kogo zostawiła zal i smutek wyrazy współczucia dla rodziny

Damian1234
5 miesięcy temu

Oto lud opozycji. Ktoś miał depresję z cholera wie jakiej przyczyny, a ci tylko „Kaczor”, „Pinokio”, „PiS” jak takie małpki u boku kataryniarza (tvn). Kataryniarz gra melodie, a małpeczka robi sztuczki. Żałosne.

mola
odpowiada  Damian1234
5 miesięcy temu

oto wyborca pis… kradno ale sie dzielo

Passenger
5 miesięcy temu

Piszecie, że to egoistyczne, że kobieta odebrała sobie życie, bo zakłóciła podróże obcych jej ludzi. Jednak popełnienie samobójstwa jest egoistyczne z ważniejszego względu – zostawiasz swoich bliskich z wielką pustka w życiu. Nawet jeśli, czujesz się samotny są ludzie, którzy myślą o Tobie często. Przykro jest stracić w wyniku samobójstwa nawet dalszego znajomego, a co dopiero kogoś bliższego. Zawsze jest jakieś inne wyjście, nawet z najbardziej beznadziejnej sytuacji.

To ja
odpowiada  Passenger
5 miesięcy temu

Chyba zwiać z tego kraju..

Agata
5 miesięcy temu

Takich przypadków będzie jeszcze więcej a zwłaszcza u ludzi z mega dużymi kredytami np. hipotecznymi. Podpisując umowę na taki wieloletni kredyt wydali na siebie ,,Wyrok śmierci” tylko jeszcze o tym nie wiedzą. Zobaczcie jak im wzrosły w krótkim czasie odsetki kredytowe. Rozmawiałam z kilkoma ludźmi co są wplątani w te wieloletnie kredyty. Wielu z nich żałuje, że dało się tak oszukać , a pamiętajcie, że będzie jeszcze gorzej. Wspomnicie moje słowa , to tylko kwestia czasu.

Gustavo
odpowiada  Agata
5 miesięcy temu

Jest w tym sporo racji. Obecnie dzieci się wychowuje bezstresowo, chwali, nie karze, w szkołach 1-3 oceny opisowe, największe kiepy przechodzą do 4 klasy zamiast zaliczyć kibel na starcie (wstrząs) i tak ameba żyje w przekonaniu ciągłego sukcesu. Porażka staje się murem nie do przejścia.

ada
odpowiada  Agata
5 miesięcy temu

Każdy jest kowalem własnego losu. Nikt im na siłę kredytu nie wciskał ale jak ludzie nie myślą co będzie tylko żyją chwilą to mamy co mamy. Jak było dobrze to były domy auta i krzyczeli jeb ać biede i sie śmiali z innych a teraz kwiczą i płaczą, Do końca roku wibor podskoczy na 12 to te domu za bezcen będą sprzedawać a bank dalej od nich będzie ciągnął

Dzik
odpowiada  ada
5 miesięcy temu

Powiedziane idealnie w punkt. 👌

ekonomista
odpowiada  Agata
5 miesięcy temu

„…że dało się tak oszukać,…” – zaraz zaraz jak oszukać ? przecież gdyby nie chęć posiadania większa od zdrowego rozsądku i możliwości finansowych to nie czuli by się oszukani. Ale sąsiad już się budował to ja też muszę.
Po rozmowie z budowlańcami dochodzę do wniosku że ludzie budowali / budują domy większe niż potrzebują – bo kredyt był tani i można było sobie pozwolić na większy…(zgroza).
Nazwijmy w końcu rzeczy po imieniu. Nikt nikogo na siłę do banku nie ciągnie celem wzięcia kredytu (pomijając aspekty niezgodne z prawem). Nie rozumiem dlaczego po podniesieniu stóp procentowych takich ludzi nazywa się „poszkodowanymi”. Jest to chwilowo nie trafiona inwestycja i tyle.
W radio i TV ostrzeżeń o zerowych stopach było sporo. Spot puszczany był na okrągło.
Mając wiedze „od kuchni” można nabyć obligacje – jak Morawiecki. Normalnie za wykorzystanie wiedzy ze spółki notowanej na giełdzie jest prokurator. Nie wiem dlaczego tutaj nie ma podobnej drogi. ?
Ja jeśli wtopię na giełdzie to mam jakąś pomoc? nazywa się mnie poszkodowanym? Jest komuś mnie żal? Nie bo to moja decyzja przemyślana bardziej lub mniej. Oparta na wiedzy bądź przeczuciu.
Drugi temat to taki że w szkołach nie uczy się ekonomii (pomijając szkoły czysto ekonomiczne). Lepiej wprowadzić dodatkową godzinę religii lub nowego przedmiotu ala’czarnek (o jednej „właściwej” historii Polski).

Patologia kredytowa z Ostrowa
odpowiada  Agata
5 miesięcy temu

Masz rację. Chałupa na kredyt a auto ich to dwudziestoletni wrak , typowa trumna na kółkach. Wielkie państwo które żyje na kredyt, bidusy i tyle. Głupich nie sieją , sami się rodzą. Niech sobie wezmą jeszcze kredyt na auto. O ile im dadzą? Hahaha 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

GORSZY SORT
5 miesięcy temu

Tak robią ludzie którzy mają dość życia w kraju gdzie rządzą te DEBILE z PiSu!
Widzą mordę Kaczyńskiego i pinokia Morawieckiego oraz resztę bandy należącej do PiSu co nas oszukują i podnoszą inflację!
To odbierają sobie życie!!!
Ta drożyzna i PiS nas wszystkich zabiję!
Dodać trzeba jeszcze tych uchodźców!!!!
Bo za darmo gnoje siedzą a my za idiotów płacimy!!!!

olek
odpowiada  GORSZY SORT
5 miesięcy temu

przyjdzie rudy,bydzie cudownie,robota do 80 lat

00000
5 miesięcy temu

Myślę że starsza kobieta nie tyle rzuciła się pod pociąg co „poszła na skróty”

Kryzys ogólnoświatowy
odpowiada  00000
5 miesięcy temu

Ty to chyba nie wiesz jak emeryci wariują i potrafią być zazdrośni i zawistni? Żona całe życie nie pracowała a teraz jest na utrzymaniu męża. Z jednej emerytury utrzymują się w dwójkę , bo nauczeni dobrobytu za komuny. A teraz żal do całego świata , że ledwo koniec z końcem wiążą. Ano, trzeba było pracować , a nie całe życie pierdzieć w stołek. Teraz mogą mieć pretensje, ale do samych siebie , że się emerytury nie ma. A o sprzedaży domu to teraz mogą zapomnieć. Kto teraz kupuje stary dom w tych niepewnych czasach? Oby go dali radę jeszcze sprzedać po taniości w co wątpię, to jeszcze by mieli coś grosza na przetrwanie aż do śmierci a tak to dupa.

???
5 miesięcy temu

Zrobiła to bo miała dość życia w państwie PiS!
Gdzie rządzi Kaczyński Morawiecki I reszta PiSiorów!
Którzy oszukują ludz!!!
I tej inflacji oraz drożyzny w sklepach i wszędzie!!!!

Heniu
5 miesięcy temu

Dzieki dobrobytowi który pis zapewnia będzie wiecej takich ludzi

robol
odpowiada  Heniu
5 miesięcy temu

Ci co łapka – to ludzie którym się podoba jak ludzie odbierają sobie życie. Na pewno wyborcy słusznej partii rządzącej.

Roman
odpowiada  robol
5 miesięcy temu

Dokładnie Heniu . Świnie zawsze będą bronić świnie . Pisowskie Świnie to wy macie krew tej kobiety na rękach . To Wy Debile głosujecie na śmierdzieli typu Kaczyński i morawiecki jesteście takimi samymi śmieciami i świniami jak te barany z pisowskiego gnoju . W dupie mam wasze śmierdzące łapki w dół . To wy pierdolnijcie się w pusty łeb może coś się przestawi .

AneksWSI
odpowiada  Roman
5 miesięcy temu

Dobrze napisane. Świnie zawsze będą bronić świnie. #WolneSądy, #WolneMedia. Komunistyczne wierzę od koryta oderwać to zaraz szczękają Milery, Lewandowskie, TW Bolek, Tuba komunistycznej propagandy TVN z Olejnikową(pupilka uszatego Urbana) na wizji. Doskonale ująłeś. Z tym, że drzazgę widzisz w PiS a w swoim oku belkę masz. Polska jest jaka jest bo całe to towarzystwo do 89r cementowało układy i drenowało kraj. Brakło kasy to chj sprzeda się lotos czy lot.

36
0
Napisz co o tym sądziszx