Zablokują stacje Orlen – zapowiedź protestu

Udostępnij
Tweet

Ceny paliw na stacjach paliw przez moment przekroczyły 8 zł/litr. Spowodowało to przekroczenie psychologicznej bariery, która uruchomiła chęć zaprotestowania przez grupy kierowców. Taka akcja ma odbyć się również w Ostrowie Wlkp.

Od kilku dni hurtowe ceny w Orlenie nieznacznie spadają, co można również zauważyć na wyświetlaczach stacji, wskazujących ceny na poziomie ~7,97. Trudno stwierdzić czy obniżki mają związek z planowanymi protestami, bo jeszcze kilka dni temu „eksperci” straszyli wszystkich znacznymi wzrostami cen paliw.

Nie podoba nam się polityka Orlenu, który mimo kursu dolara i cen za baryłkę ropy śrubuje ceny na polskim rynku paliw. Nie jesteśmy również zadowoleni z tego jak rząd (nie)radzi sobie z tym problemem, a wręcz zamiata go pod dywan i mydli ludziom oczy jakoby nie był odpowiedzialny za obecną sytuację. – piszą organizatorzy ogólnopolskiej akcji protestacyjnej.

Kierowcy, którzy chcą zamanifestować swoje niezadowolenie ze sztucznie wywindowanych cel paliw mogą to zrobić poprzez uczestnictwo w akcji „Blokujemy Orlen”, która będzie miała miejsce (pierwsza „edycja”) w dniu 11/06/2022 od godziny 16:00 do 18:00. Protestujący mają zebrać się pod wybraną przez lokalnego organizatora akcji stacją paliw sieci Orlen, a następnie utworzyć „sztuczną” kolejkę do dystrybutorów aby przez określony czas blokować sprzedaż paliw. – informują organizatorzy akcji.

W Ostrowie Wielkopolskim będą to 3 stacje pod szyldem Orlen. Protestujący zamierzają tankować po kilka złotych i wolno realizować płatność za zatankowanie.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

193 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Andrzej
2 lat temu

To blokujcie też markety bo ceny kosmiczne.Dlaczego nikt nie blokuje

Hiro
2 lat temu

PIS pod płaszczykiem kolejnego kryzysu – dolar, kryzys, Corona, wojna itp., szuka kasy na kampanie wyborcze, na spełnienie obietnic, zatykanie dziur. Najpierw politycznie PIS podniecał sie blokadami zakupu węgla, ropy czy gazu od ruskich, a dizsiaj winduje ceny i straszy ruskiem. Kaczor, pokraka Malągowa itp ., warczeli w TVP i na mitingach politycznych,że węgiel wróci do starych cen, bedzie na skłdaach, a jest odwrotnie. Osłony na paliwo- a dzisiaj ON 10 zł ., ciekawa, i dobra inicjatywa protestu . Dosyć wyborczego rozdanictwa . Rolnikom – kmiotom damy, bo ich jest duzo, Emerytom – jednym dają a innym nie, bo mają 3000 emerytury / bo nakradli i mają / – kpina z ludzi. czas zgasic zadowolone usmieszki naszym posłom, czy senatorm -niech jada do Kaczora i opowiedzą o rzaczywistości . Na mityngu Kaczora, poseł Malag w pierwszym rzedzie dostawała orgazmu zadowolenia ,jak Kaczor chwalił sukcesy ekonomiczne RP . Przyjedz do ostrowa – jedz na stacje ORLEN, Składnicę węgla w Gorzycach zobaczymy uśmieszek zadowolenia . Podczas wyborów zapłacimy.

Hmm
odpowiada  Hiro
2 lat temu

POprawi Ci.

Mario
odpowiada  Hiro
2 lat temu

Głąbie ,kaczor i PiS mają zasięg , nie co ta nieudolna ruda menda , czego się nie dotknie, czego nie powie to smród

NWO
odpowiada  Hiro
2 lat temu

Nie przyszło Ci kiedyś do głowy że finansami Świata rządzi globalnie ktoś większy niż Pis czy jakikolwiek krajowy rząd?

Polis
2 lat temu

Zapytam dlaczego organizatorzy tego protestu, moim zdaniem bolszewiccy agenci, nie blokują niemieckich czy francuskich supermarketów tj Lidl, Kaufland, czyżby nie dostali rozkazów z Berlina czy Moskwy?

Janina
odpowiada  Polis
2 lat temu

Ponieważ są to ludzie z otępieniem mózgowym.I kierują się tzw.”OWCZYM PĘDEM ” Wykonują polecenia lewicowych mediów. Jednocześnie nie rozumiejąc rzeczywistych sytuacji które obecnie zachodzą w ekonomii swiatowej

Ostatnio edytowany 2 lat temu by Janina
E96
2 lat temu

Platfusy jak idzie blokowanie polskiego Orlenu?

Jacek
2 lat temu

Ludzie jednak są bez mózgu. Tyle sie pisze że drogie paliwo to wina unijnego zielonego planu,który ma.spowodowac iż za kilkanascie lat nie będziemy jezdzili autami z silnikami spalinowymi..Miedzy innym to powoduje iz ceny paliwa beda rosly juz caly czas.A idioci będą blokowali stacje benzynowe.W ten sposób nie złamiecie Brukseli,która decyduje o tym .

Ostatnio edytowany 2 lat temu by Jacek
Hmm
odpowiada  Jacek
2 lat temu

To w jaki sposób cwaniaku?

Janko
odpowiada  Hmm
2 lat temu

W żaden.Nic ani nikt nie zmieni chorego planu finansjery światowej. Te rzeczy jak likwidacja aut spalinowych zostały już uchwalone w czasie kiedy chodziliscie się testować i szczepić. Po prostu musiano czymś odwrócić uwagę gawiedzi.Z kolei teraz,gdy toczy sie wojna,finansjera światowa ustaliła w Davos kolejne punkty mające na celu totalne zniewolenie ludzi. Kości zostały rzucone i niektórych rzeczy już nie odwrócimy.”ONI”są zawsze o krok przed nami a nam rzucają medialne wiadomosci typu PANDEMIA ,WOJNA ,INFLACJA, abysmy mieli Odwróconą uwagę.Podczas gdy Ty się wkur…asz na.swój rząd, myśląc że to wina rządu…rzeczywisty winowajca działa w ukryciu w sposób dla Ciebie nkezauważalny,ponieważ Ty w tym czasie jesteś zajęty bzdurami typu np.covid

Hmm
odpowiada  Janko
2 lat temu

Masz rację. Ale to nie znaczy żeby nic tym nie robić. Dochód gwarantowany już testują. Ale jak tu zebrać głupi podzielony naród który celowo skłócili żeby RAZEM narobić hałasu? Jak mogą Mi narzucić jak Mam żyć? he?. Jeszcze Mnie żadnym + nie kupili.

Janko
odpowiada  Hmm
2 lat temu

Dochód gwarantowany jest testowany w Niemczech od roku..Tak że to nas czeka i taki dochód wymyslila swiatowa finansjera. Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę że w Europę wchodzi marksizm.Ludzie mają być bez własności bez niczego .mają robic to co góra powie.w dodatku będziemy non stop monitorowani i mamy zyc tylko na dochodzie gwarantowanym.który otrzymamy pod pewnymi warunkami..jeśli bedziemy spelniac widzimisię nowych rządów swiata..taką generalną próbą przed nowymi rządami Swiata jest wlasnie „pandemia covid” .przyjrzyj sie np.paszportom szczepionkowym czy lokdownom..to jest po prostu generalna proba.A zgotowali nam to Ci którzy tworza Nowy Światowy Porządek,w którym my ludzie bedziemy tresowani jak zwierzątka w cyrku

Hmm
odpowiada  Janko
2 lat temu

Ja to wiem, ale powiedz to milionom ludzi bo chyba nie mają pojęcia co się dzieje..

Marian
odpowiada  Hmm
2 lat temu

Przesiądź się na elektryczny to zobaczysz

193
0
Napisz co o tym sądziszx