Jechała kupić pieska. Rozbite BMW za 400 tys. zł (ZDJĘCIA)

Kiedy w regionie rozpoczęła się ulewa, obwodnicą Ostrowa Wlkp. jechała mieszkanka śląska wraz z kierowcą. Ten prowadził wypasione BMW X6 warte po dwóch latach około 400 tysięcy złotych.

Kierowca zignorował obfity opad deszczu i jadąc drogą ekspresową nie zmniejszył prędkości. Zdaniem kierowcy jadącego za nim, wynosiła ona około 140 km/h. Nagle na wysokości miejscowości Nowe Kamienice BMW wpadło w poślizg. Kierowca relacjonował, że auto płynęło po drodze i nie było to zasługą dobrego zawieszenia. Samochód wpadł najpewniej w aquaplaning, czyli nadmiar wody, której nie była w stanie odprowadzić opona. Wówczas następuje poślizg.

Samochód wpadł w środkową barierę energochłonną. Na miejsce wysłano straż pożarną oraz dwie karetki. Młodej kobiecie jadącej po psa nic się nie stało, a starszy od niej mężczyzna uskarżał się na ból w klatce piersiowej. Został przewieziony na ostrowski SOR.

Młoda kobieta jeszcze tego samego dnia postanowiła zrealizować zamiar zakupu i udała się do pobliskiej miejscowości oddalonej o około 15 kilometrów od Ostrowa.

CZYTAJ  Sala na stanicy z nowym blaskiem

58 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ewe
1 rok temu

Kierowcę miała Ale bez mózgu

NNN
1 rok temu

I niebieskie reflektory w BMW co oślepiają innych podczas jazdy w Ostrowie pełno takich pojazdów z światłami xoltymiy, niebieskimi czy zielonymi z tyłu mają nawet czerwone kierunkowskazy zamiast pomarańczowych a policja się nie interesuje sprawdzaniem stanu pojazdów

Prostytutka
1 rok temu

Ukraincy wyklepią i wezmą do siebie. Nie dla Idiotow Lanserow Cwaniaczkow .

Pchła
1 rok temu

Piesek z nabyszyc?

Audi a1
odpowiada  Pchła
1 rok temu

Tak

mały
1 rok temu

Drogi ten piesek

Aquaplaning
1 rok temu

Wychodzi na to że ani najdroższy samochód świata ani najdroższe opony świata nic tu nie pomogą. Wpadasz w poślizg i koniec. Lecisz do przodu jak na lodzie. Sądzę że w takim przypadku to najlepiej mieć łyse opony tak jak mają auta w NASCAR wtedy taki efekt w ogóle nie występuje.

Lila
1 rok temu

Było kupić X5 a nie X6 to może by się tak nie rozpierdzielilo 😆 przecież wszyscy wiedzą, że X6 jest nieudanym „dzieckiem” BMW . Ludzie za nią kasę gruba dają a jest o wiele biedniejsza. Ale to trzeba się znać zanim coś się kupi 😁 😆

Krzys
1 rok temu

A kto zapłaci za BMW ubezpieczalnia z naszych składek w tym przypadku za bezmyślność sami powinni je naprawić

Nick
odpowiada  Krzys
1 rok temu

Nie po to sie ac płaci. I tak juz pójdą zwyżki dla niego.

Z dziś
odpowiada  Nick
1 rok temu

A ubezpieczenie zniżek??

ja
1 rok temu

Po co dwie karetki? Po co tyle straży? Straż na pewno gdzieś indziej była bardziej potrzebna. Karetka, jak ma jechać do chorych to nie ma – bo dwie jadą do takiego zdarzenia. Coś nie tak jest z zarządzaniem.

Patryk
odpowiada  ja
1 rok temu

Wytłumaczę Ci prosty człowieku. Samochody tej klasy same zawiadamiają o wypadku. Dyspozytor widzi na komputerze, że samochód przed cvhwilą jechał 140km/h, że w środku są dwie osoby, że wystrzeliły poduszki i natychmiast zawiadamia służby. Środki były adekwatne do zagrożenia. Dzięki Bogu nic poważnego się nie stało

Gimbo
1 rok temu

Auto mądrzejsze od Kierowcy

58
0
Napisz co o tym sądziszx