Jechała kupić pieska. Rozbite BMW za 400 tys. zł (ZDJĘCIA)

Kiedy w regionie rozpoczęła się ulewa, obwodnicą Ostrowa Wlkp. jechała mieszkanka śląska wraz z kierowcą. Ten prowadził wypasione BMW X6 warte po dwóch latach około 400 tysięcy złotych.

Kierowca zignorował obfity opad deszczu i jadąc drogą ekspresową nie zmniejszył prędkości. Zdaniem kierowcy jadącego za nim, wynosiła ona około 140 km/h. Nagle na wysokości miejscowości Nowe Kamienice BMW wpadło w poślizg. Kierowca relacjonował, że auto płynęło po drodze i nie było to zasługą dobrego zawieszenia. Samochód wpadł najpewniej w aquaplaning, czyli nadmiar wody, której nie była w stanie odprowadzić opona. Wówczas następuje poślizg.

Samochód wpadł w środkową barierę energochłonną. Na miejsce wysłano straż pożarną oraz dwie karetki. Młodej kobiecie jadącej po psa nic się nie stało, a starszy od niej mężczyzna uskarżał się na ból w klatce piersiowej. Został przewieziony na ostrowski SOR.

Młoda kobieta jeszcze tego samego dnia postanowiła zrealizować zamiar zakupu i udała się do pobliskiej miejscowości oddalonej o około 15 kilometrów od Ostrowa.

POLECANE NEWSY
58 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ewe
28 dni temu

Kierowcę miała Ale bez mózgu

NNN
30 dni temu

I niebieskie reflektory w BMW co oślepiają innych podczas jazdy w Ostrowie pełno takich pojazdów z światłami xoltymiy, niebieskimi czy zielonymi z tyłu mają nawet czerwone kierunkowskazy zamiast pomarańczowych a policja się nie interesuje sprawdzaniem stanu pojazdów

Prostytutka
1 miesiąc temu

Ukraincy wyklepią i wezmą do siebie. Nie dla Idiotow Lanserow Cwaniaczkow .

Pchła
1 miesiąc temu

Piesek z nabyszyc?

Audi a1
odpowiada  Pchła
30 dni temu

Tak

mały
1 miesiąc temu

Drogi ten piesek

Aquaplaning
1 miesiąc temu

Wychodzi na to że ani najdroższy samochód świata ani najdroższe opony świata nic tu nie pomogą. Wpadasz w poślizg i koniec. Lecisz do przodu jak na lodzie. Sądzę że w takim przypadku to najlepiej mieć łyse opony tak jak mają auta w NASCAR wtedy taki efekt w ogóle nie występuje.

Lila
1 miesiąc temu

Było kupić X5 a nie X6 to może by się tak nie rozpierdzielilo 😆 przecież wszyscy wiedzą, że X6 jest nieudanym „dzieckiem” BMW . Ludzie za nią kasę gruba dają a jest o wiele biedniejsza. Ale to trzeba się znać zanim coś się kupi 😁 😆

Krzys
1 miesiąc temu

A kto zapłaci za BMW ubezpieczalnia z naszych składek w tym przypadku za bezmyślność sami powinni je naprawić

Nick
odpowiada  Krzys
1 miesiąc temu

Nie po to sie ac płaci. I tak juz pójdą zwyżki dla niego.

Z dziś
odpowiada  Nick
30 dni temu

A ubezpieczenie zniżek??

ja
1 miesiąc temu

Po co dwie karetki? Po co tyle straży? Straż na pewno gdzieś indziej była bardziej potrzebna. Karetka, jak ma jechać do chorych to nie ma – bo dwie jadą do takiego zdarzenia. Coś nie tak jest z zarządzaniem.

Patryk
odpowiada  ja
1 miesiąc temu

Wytłumaczę Ci prosty człowieku. Samochody tej klasy same zawiadamiają o wypadku. Dyspozytor widzi na komputerze, że samochód przed cvhwilą jechał 140km/h, że w środku są dwie osoby, że wystrzeliły poduszki i natychmiast zawiadamia służby. Środki były adekwatne do zagrożenia. Dzięki Bogu nic poważnego się nie stało

Gimbo
1 miesiąc temu

Auto mądrzejsze od Kierowcy

58
0
Napisz co o tym sądziszx