Kolejny pościg. Tym razem w rejonie Grabowskiej

W nocy z soboty na niedzielę policjanci z drogówki prowadzili kontrole na ulicy Grabowskiej w Ostrowie Wielkopolskim. Namierzyli renault scenic, którego kierowca popełniał wykroczenie. Kiedy policjant próbował go zatrzymać, ten go ominął i pojechał dalej w stronę osiedla Pruślin.

Policjanci postanowili dogonić uciekiniera. Renault scenic skręcił w jedną z bocznych ulic. Zatrzymał pojazd i wybiegł. Trudno powiedzieć na co liczył, ale wewnątrz auta zostało dwóch pasażerów, którzy raczej widzieli kto kierował.

Ponadto mężczyźni zostali zatrzymani za „wszczynanie awantury”. Oboje byli nietrzeźwi. Policja ustala kto prowadził francuskie auto.

CZYTAJ  Eleganckie warunki dla uczniów

8 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Pru
9 miesięcy temu

Może w końcu zrobi się porządek z obywatelami Ukrainy Mołdawii itd zamieszkałych na ulicy Sportowej.. To co wyprawiają to jakieś eldorado

Mieszkaniec
9 miesięcy temu

Maczaaa ulic ostrowa

AudiRS6
9 miesięcy temu

Brawo brawo no w koncu sie udalo jednego na 100 zatrzymac.

Tylko Audi !!!
9 miesięcy temu

Renówkami jeździ patologia.

On osw
odpowiada  Tylko Audi !!!
9 miesięcy temu

Sam jestes patologia

Radek
odpowiada  On osw
9 miesięcy temu

Pamiętaj . Słabi ludzie kupują bmw , audi a Ci którzy próbują gdzieś zagwiazdorzyć jeżdżą VW to są auta dla toporo- odpornych . Ostatnio przy wymianie opon na letniaki stał obok na podnośniku pojazd bmw . Nie oceniam ludzi ale rzeczywiście słabi kupują bmw i to był na to dowód bo chudzina taka , nie wyrośnięte takie ale poduszka na fotelu kierowcy obowiązkowa 😀😀😀

Lukasz
odpowiada  Tylko Audi !!!
9 miesięcy temu

Chyba BMKami …

Ania
odpowiada  Tylko Audi !!!
9 miesięcy temu

Scenic za 500+
Laguny by nie dogonili

8
0
Napisz co o tym sądziszx