Tworzą raj do akrobatyki rowerowej

W Parczewie powstaje swoisty raj do rozwijania pasji rowerowej, a zwłaszcza części akrobatycznej. Projekt powstaje od dwóch lat. Tworzą go koledzy.

Naszą zabawę z tworzeniem spota zaczęliśmy 2 temu. Nikt z nas nie spodziewał się, że dojdziemy do takich rozmiarów hop, a mamy nadzieję, że to jeszcze nie koniec. Nasza ekipa składa się z 4 osób z gminy Sieroszewice, których łączy sport jakim jest DIRT Jumping. Nasze umiejętności którymi możemy się pochwalić trikami jak np. salta w tył, obroty o 360°, a także dokładanie innych trików do wyżej wymienionych, żeby tworzyć kombinacje, które na zawodach są wyżej punktowane. Często odwiedzają nas nowe osoby, które znalazły naszą miejscówkę w internecie. Cieszymy się, gdy zawita do nas osoba z taką samą pasja co my, dlatego chcemy powiększyć naszą miejscówkę o nowe, ciekawsze przeszkody dla tych zaawansowanych jak i dla początkujących, żeby nowi w tym sporcie mogli się u nas również rozwijać. W planach mamy: basen z gąbkami różne stoliki, linia hop małych i dużych. Musimy również przygotować spota na deszczową pogodę, gdyż zalewa nam dojazdy do wybić, dlatego musimy zbudować odpływy wody. W przyszłości chcielibyśmy stworzyć zwody, gdzie będą się liczyć umiejętności zawodników oraz przede wszystkim dobra zabawa.

Ambicją jest by stworzyć najlepszy spot dirtowy w Wielkopolsce. Obecnie zbierają pieniądze na wynajęcie koparki, co kosztuje 200 zł/h.

https://zrzutka.pl/kn56nx

CZYTAJ  Wypadki motocyklistów w centrum Ostrowa

9 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
majk
1 rok temu

Łoo akurat jeżdżę przez parczew rowerem do pracy więc może kiedyś wpadnę :D.

BullsCooperhead
1 rok temu

Oby nikt nie rozwalił jak tego toru w lesie przy starej strzelnicy, chłopaki dużo pracy tam włożyli i jakieś dziady piłami wyrąbali wszystko :[

zwykły obywatel
1 rok temu

Brawo dla młodych ,będą z nich ludzie
Dla takich ambitnych powinny być dotacje z gmin na samorozwój , a niektóre gminy dotacje na pseudo dziurawe szambo ekologiczne dawają ( które w Niemczech są zakazane)

Odolanów
1 rok temu

W Odolanowie też był podobny obiekt. Płakali, że Bike PARK rozebrany, protesty, lament, żale – wielcy rowerzyści. Wielkie odbudowy robili, pokazówka. Od lat nie zorganizowali tam nawet jednych zawodów.

psikus
1 rok temu

przybędzie pacjentów na chirurgi ! ale akcja mimo wszystko spoko 🙂

wlkp
1 rok temu

fajna zajawka i oby beż żadnych kontuzji 🙂

123
1 rok temu

Chłopaki z pasją. Wielki plus za chęci. Życzę powodzenia.

OLSH Crew
odpowiada  123
1 rok temu

Dziękujemy i cały czas działamy dalej 🙂

Mm
odpowiada  OLSH Crew
1 rok temu

Godzkowie byli oglądani co 😀

9
0
Napisz co o tym sądziszx