Makabryczny wypadek z udziałem BMW. Jedna młoda osoba nie żyje, druga walczy o życie

Dzisiaj około godziny 15:30 na DK25 w okolicy Drołtowic (trasa Antonin – Oleśnica) doszło do śmiertelnego wypadku osobówki i ciężarówki. Jedna osoba nie żyje, druga jest w stanie krytycznym, a trzecia została przewieziona do szpitala karetką pogotowia.

Jak ustalili policjanci 24-letni mieszkaniec powiatu krotoszyńskiego, kierując BMW z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo-bocznie z jadącym z naprzeciwka pojazdem ciężarowym – cysterną – marki Man. Na miejscu zginął kierowca BMW, jego 24-letnia pasażerka została zabrana w stanie krytycznym, z poważnym urazem czaszkowo-mózgowym do wrocławskiego szpitala. Fragmenty ciała jednej z osób leżały na jezdni. Do szpitala trafił również kierowca cysterny.

Więcej zdjęć pod adresem:

mojaolesnica.pl

CZYTAJ  Wybrano młodzieżowe słowo roku

65 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
KAMIL
8 miesięcy temu

24 lata, trup marki BMW w zbliżonym wieku do kierującego i nieszczęście gotowe … nic dodać, nic ująć.
Tak mu się spieszyło i już go nie ma.

Paweł
8 miesięcy temu

Dlaczego wszyscy są uprzedzeni do kierowców, którzy posiadają BMW? Zastanówcie się przez chwilę czym Wy jeździcie….czy nie zdarzyło Wam się popełniać błędy na drodze? Nie zdarzyło Wam się wymuszanie pierwszeństwa? Brawurowa jazda? Czy Wasz samochód jest w idealnym stanie technicznym? Czy Wasza psychika jest idealna? Najprościej jest skomentować kogoś , kogo się nie zna- zarzucić brawurę . Przecież tam mogło wydarzyć się wszystko… zastanówcie się nad tym kiedy następny raz wyjdziecie ze swojego garażu swoim idealnym i pięknym autem. Kondolencje dla rodziny..

Andrzej
odpowiada  Paweł
8 miesięcy temu

Bmw to pechowa marka aut.Została przeklęta przez nieżyczliwego.Miałem bmw dwa poważne wypadki.Z ostatniego cudem wyszedłem .

Stop chamstwu na drodze
odpowiada  Paweł
8 miesięcy temu

Ja dużo jeżdżę samochodem po Polsce i nie dziwię się łatce jaką przyszyto kierowcom BMW. Wyprzedzanie na trzeciego, czwartego, piątego…, zmiana pasa ruch bez kierunkowskazu, podczas kończącego się pasa ruchu – na chama wręcz wciskają się w kolumnę stojących pojazdów w korku – bo myślą że tym coś przyspieszą, w lusterkach BMW często natychmiastowo pojawia się jak ściągacz, jazda na zderzaku w mieście, albo terenie zabudowanym. Przekraczanie wszystkich dozwolonych ograniczeń prędkości.

Powiedz mi dlaczego kierowcy samochodów terenowych typu Toyota, Nissan, Hyundai, Suzuki – jeżdżą spokojniej i z klasą, oraz z większym szacunkiem dla pozostałych użytkowników ruchu drogowego?

Bo typowy posiadacz BMW to bezrozumny szpaner w wieku od 18 do 35 lat, z fryzurą typu fade lub techno irokez, mający rozkreconą na full muzykę techno bądź wulgarny polski rap, z dziewuchą siedzącą obok w wymalowanych na blond włosach, sztucznych brwiach i kaczym dziobie, trzymającą smartfona w ręce pełnej tipsów – każdy w innym kolorze…

Tomasz
8 miesięcy temu

Nam nie potrzebna żadna wojna, wystarczy jak większość będzie jeździła po polskich drogach autami marki BMW !

Słowik
8 miesięcy temu

Ludzie… ZGINĄŁ MŁODY CZŁOWIEK !!!! Cokolwiek się wydarzyło był sprawcą wypadku… poniósł za to najgorszą karę… ŚMIERĆ!!! Jego życie się skończyło, ale jego bliscy muszą żyć dalej z tą tragedią i bredniami jakie wypisujecie. Postawcie się na miejscu tej rodziny, jeśli macie tyle wyobrazini i odwagi.

Kondolencje dla rodziny…

łutyT
8 miesięcy temu

Patrząc na zdjęcia to skala zniszczenia jednego i drugiego auta jest ogromna! Musiał z dużą siłą uderzyć w ciężarówkę, że ta leży na boku. Tylko przy dużej prędkości można osiągnąć taką moc przy uderzeniu.

Wniosek:
Kierowca BMW zapi***alał powyżej dozwolonej prędkości.

A skąd wiem?
Nie wiem. Bredzę

Tlek
8 miesięcy temu

Paweł (*)

Mirek
odpowiada  Tlek
8 miesięcy temu

To ktoś z Krotoszyna?

Ktoś
odpowiada  Mirek
8 miesięcy temu

Tak, pochodził

Ktoś
odpowiada  Tlek
8 miesięcy temu

A nazwisko?

Dan
8 miesięcy temu

Pytanie w jakim stanie technicznym było to BMW…

Kat
odpowiada  Dan
8 miesięcy temu

Nie BMW… tylko stan umysłu kierującego.

...
8 miesięcy temu

Przecież to dwulitrowy diesel a Wy się podniecacie że bmw.
Większość wieśwagenów na drogach ma już pod 200KM.
E46 ma już 20lat tam się mogło wszystko stać zostawcie kierowcę w spokoju.
Pozdrawiam

asdsdsaads
odpowiada  ...
8 miesięcy temu

Tak, tak. Prawda zabolala?

...
odpowiada  asdsdsaads
8 miesięcy temu

Nie rozumiem?

ttt
odpowiada  ...
8 miesięcy temu

chyba powyzej 300

Tylko dacia
8 miesięcy temu

Powinno się z automatu wszystkie bmw zatrzymywać do bardzo wnikliwej kontroli i mandaty najwyższe za byle przewinienie.

uio
8 miesięcy temu

Widzisz problem z właścicielami BMW jest taki że oni taki samochód posiadają a ty możesz tylko pomarzyć bo nie stać cię na zakup a gdzie jeszcze utrzymać taki samochód

65
0
Napisz co o tym sądziszx