Makabryczny wypadek z udziałem BMW. Jedna młoda osoba nie żyje, druga walczy o życie

Udostępnij
Tweet

Dzisiaj około godziny 15:30 na DK25 w okolicy Drołtowic (trasa Antonin – Oleśnica) doszło do śmiertelnego wypadku osobówki i ciężarówki. Jedna osoba nie żyje, druga jest w stanie krytycznym, a trzecia została przewieziona do szpitala karetką pogotowia.

Jak ustalili policjanci 24-letni mieszkaniec powiatu krotoszyńskiego, kierując BMW z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo-bocznie z jadącym z naprzeciwka pojazdem ciężarowym – cysterną – marki Man. Na miejscu zginął kierowca BMW, jego 24-letnia pasażerka została zabrana w stanie krytycznym, z poważnym urazem czaszkowo-mózgowym do wrocławskiego szpitala. Fragmenty ciała jednej z osób leżały na jezdni. Do szpitala trafił również kierowca cysterny.

Więcej zdjęć pod adresem:

mojaolesnica.pl

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

65 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
KAMIL
2 lat temu

24 lata, trup marki BMW w zbliżonym wieku do kierującego i nieszczęście gotowe … nic dodać, nic ująć.
Tak mu się spieszyło i już go nie ma.

Paweł
2 lat temu

Dlaczego wszyscy są uprzedzeni do kierowców, którzy posiadają BMW? Zastanówcie się przez chwilę czym Wy jeździcie….czy nie zdarzyło Wam się popełniać błędy na drodze? Nie zdarzyło Wam się wymuszanie pierwszeństwa? Brawurowa jazda? Czy Wasz samochód jest w idealnym stanie technicznym? Czy Wasza psychika jest idealna? Najprościej jest skomentować kogoś , kogo się nie zna- zarzucić brawurę . Przecież tam mogło wydarzyć się wszystko… zastanówcie się nad tym kiedy następny raz wyjdziecie ze swojego garażu swoim idealnym i pięknym autem. Kondolencje dla rodziny..

Andrzej
odpowiada  Paweł
2 lat temu

Bmw to pechowa marka aut.Została przeklęta przez nieżyczliwego.Miałem bmw dwa poważne wypadki.Z ostatniego cudem wyszedłem .

Stop chamstwu na drodze
odpowiada  Paweł
2 lat temu

Ja dużo jeżdżę samochodem po Polsce i nie dziwię się łatce jaką przyszyto kierowcom BMW. Wyprzedzanie na trzeciego, czwartego, piątego…, zmiana pasa ruch bez kierunkowskazu, podczas kończącego się pasa ruchu – na chama wręcz wciskają się w kolumnę stojących pojazdów w korku – bo myślą że tym coś przyspieszą, w lusterkach BMW często natychmiastowo pojawia się jak ściągacz, jazda na zderzaku w mieście, albo terenie zabudowanym. Przekraczanie wszystkich dozwolonych ograniczeń prędkości.

Powiedz mi dlaczego kierowcy samochodów terenowych typu Toyota, Nissan, Hyundai, Suzuki – jeżdżą spokojniej i z klasą, oraz z większym szacunkiem dla pozostałych użytkowników ruchu drogowego?

Bo typowy posiadacz BMW to bezrozumny szpaner w wieku od 18 do 35 lat, z fryzurą typu fade lub techno irokez, mający rozkreconą na full muzykę techno bądź wulgarny polski rap, z dziewuchą siedzącą obok w wymalowanych na blond włosach, sztucznych brwiach i kaczym dziobie, trzymającą smartfona w ręce pełnej tipsów – każdy w innym kolorze…

Tomasz
2 lat temu

Nam nie potrzebna żadna wojna, wystarczy jak większość będzie jeździła po polskich drogach autami marki BMW !

Słowik
2 lat temu

Ludzie… ZGINĄŁ MŁODY CZŁOWIEK !!!! Cokolwiek się wydarzyło był sprawcą wypadku… poniósł za to najgorszą karę… ŚMIERĆ!!! Jego życie się skończyło, ale jego bliscy muszą żyć dalej z tą tragedią i bredniami jakie wypisujecie. Postawcie się na miejscu tej rodziny, jeśli macie tyle wyobrazini i odwagi.

Kondolencje dla rodziny…

łutyT
2 lat temu

Patrząc na zdjęcia to skala zniszczenia jednego i drugiego auta jest ogromna! Musiał z dużą siłą uderzyć w ciężarówkę, że ta leży na boku. Tylko przy dużej prędkości można osiągnąć taką moc przy uderzeniu.

Wniosek:
Kierowca BMW zapi***alał powyżej dozwolonej prędkości.

A skąd wiem?
Nie wiem. Bredzę

65
0
Napisz co o tym sądziszx