Włamał się do sklepu i usnął (zdjęcia)

Udostępnij
Tweet

Jeden z włamywaczy musiał być bardzo spragniony, bowiem po włamaniu się do sklepu doprowadził się do mocnego upojenia alkoholowego. Ostatecznie trafił do szpitala.

W dniu 11 marca br. przed godziną 19 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kępnie otrzymał zgłoszenie o kradzieży z włamaniem do jednego ze sklepów spożywczych w miejscowości Buczek Wielki.

Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kępnie na miejsce natychmiast wysłał funkcjonariuszy Posterunku Policji z Trzcinicy. Po przybyciu na miejsce naszych mundurowych okazało się, że 58 – letni mieszkaniec gminy Rychtal wybił szybę w jednym ze sklepów spożywczych, następnie dostał się do środka sklepu i ukradł butelkę wódki oraz jedno piwo.

Sprawca najprawdopodobniej był bardzo spragniony, ponieważ postanowił skradziony towar skonsumować na miejscu. W wyniku tej konsumpcji sprawca kradzieży z włamaniem doznał silnego zatrucia alkoholowego i trafił do szpitala, następnie po wyjściu za szpitala trafił do policyjnego aresztu i teraz przed Sądem odpowie za popełnione przestępstwo.

Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Kępnie.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

6 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
5 gwiazdek plus 3
2 lat temu

Stawiam 500zl że jest to wyborca PiS. Ktoś podejmie zakład?

Mąka
2 lat temu

Ciężki przypadek alkoholizmu właściwe to bardziej chory człowiek niz złodziej

ZoS
2 lat temu

A co na to Sanepid? Jak w jakimś produkcie spożywczym znajdą jakieś śladowe ilości substancji szkodzącej zdrowiu, to wycofują towar ze sprzedaży. Czy partia alkoholu, którą zatruł się delikwent w sklepie została wycofana z obrotu?

Kabaryna
2 lat temu

Ecie pecie

Mnmn
2 lat temu

Oj tam, oj tam. On postanowił poczekać żeby zapłacić a tu od razu włamał…..

Antoni ekspert
2 lat temu

Alkohol był jego wrogiem więc go w mordę lał.

6
0
Napisz co o tym sądziszx