Galeria Ostrovia prawie poszła z dymem

Udostępnij
Tweet

Spokojną noc ostrowskich strażaków zaburzył alarm przeciwpożarowy w galerii Ostrovia. Automatyczne zgłoszenie z centralki wpłynęło o godzinie 1:09. Zazwyczaj w takich przypadkach były to fałszywe alarmy spowodowane niezamierzonym zadymieniem lub prowadzonymi pracami remontowymi. Ale nie tym razem.

Na miejsce wysłano dwa wozy gaśnicze oraz samochód z podnośnikiem. Na miejscu czekał już pracownik ochrony, który poinformował strażaków, że źródło zadymienia znajduje się w punkcie KFC w części gastronomicznej. Strażacy weszli do środka w aparatach ochrony dróg oddechowych. Kiedy dotarli do punktu KFC zobaczyli, że źródłem problemu jest frytkownica. Znajdujący się w jej wnętrzu olej powodował duże zadymienie.

Włączono system oddymiania. Następnie odłączono frytkownicę od prądu i wyniesiono na zewnątrz. Na ten moment nie wiadomo czy ktoś zapomniał ją wyłączyć czy doszło do awarii. Zastanawia fakt, że wciąż znajdował się w niej olej, co rodzi pytanie jak często jest wymieniany.

Dobrze, że nikomu nie przyszło do głowy, żeby wlać do frytkownicy wodę.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Trudno w to uwierzyć jakie wozy przysłano do "takiej" drobnostki
Subskrybuj
Powiadom o

44 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Raz tam bylam
1 rok temu

Jedzenie tam nie ma smaku.

Gruby gargus
1 rok temu

Pod makiem.wies . Same rejestracja PKA LUB PPL

Maciek z Raszkowa
odpowiada  Gruby gargus
1 rok temu

A,,ty” skąd jesteś?🤣😂🤣😂

Fuck
1 rok temu

Gdyby ta cała kierowniczka krzyczała. Na moją żonę to normalnie podszedł bym do niej i takiego wypłacił że popamietala by mnie na długo.

spaślak z fastfuda
1 rok temu

Czy jak przyjdę do was żeby coś zjeść czy mogę przynieść Wam 5L oleju kujawskiego z Biedry ?
Nie używany i nie przepalony
Trzeba sobie pomagać w tych trudnych czasach

Ladacznica proboszcza
odpowiada  spaślak z fastfuda
1 rok temu

Tobie to juz tylko lewatywa no oczyszanie zlogow. Tylko rybka z gorecznika a nie jakies kury z antybiotykami w panierce

Ght
1 rok temu

Jakiś sanepid by sie przydał na to zresztą teraz kazda kontrola zapowiedziana, to na jeden dzień udawac świętoszków łatwo

Szymon
1 rok temu

Czasem jak przechodzę obok i widze co sie tam dzieje, często dochodzi do krzyków, raz byłem świadkiem podczas nalewania dolewki jak menagerka krzyczała na pracowniczke do tego stopnia że zaczęła płakać i wybuegła z płaczem. Dla mnie to przesada podchodzi o mobing w pracy.

Marlena
odpowiada  Szymon
1 rok temu

To jest ciężka praca, bo trzeba wszystko szybko robić a dochodzi do tego stres zarówno od klientów i jak widać od managerów

Kasia
1 rok temu

Od jakiego czasu, chyba od końca stycznia jakość mięsa bardzo spadła, jest bardzo stare albo wgl nie go niema, nie wiem może braki w pracownikach.

Oburzony
odpowiada  Kasia
1 rok temu

Sam osobiście zatrułem się tam dość niedawno. Wymioty ból brzucha i głowy nie do opisania

Matylda
1 rok temu

Jesz byle co myślisz byle jak żyjesz byle jak i wszystko w temacie

Arek
1 rok temu

Są sytuację że ludzie są w podróży i chcą się napić kawy i cos zjeść z tego pseudo jedzenia w fast foodach nie mówię tylko o KFC ale żeby specjalnie jechać po to aby tam zjeść i traktować to jako rozrywkę czy rodzaj przyjemnosci to śmieszne podobnie jak jazdy bez celu po okolicy samochodami szczególnie młodzi mają takie hobby w weekendy jaka inteligencja taka rozrywka obojętnie czy z miasta czy że wsi

Łukasz
1 rok temu

Nie odpowiedni ludzie na stanowiskach, tylko psują opinie o calym kfc

44
0
Napisz co o tym sądziszx