Galeria Ostrovia prawie poszła z dymem

Udostępnij
Tweet

Spokojną noc ostrowskich strażaków zaburzył alarm przeciwpożarowy w galerii Ostrovia. Automatyczne zgłoszenie z centralki wpłynęło o godzinie 1:09. Zazwyczaj w takich przypadkach były to fałszywe alarmy spowodowane niezamierzonym zadymieniem lub prowadzonymi pracami remontowymi. Ale nie tym razem.

Na miejsce wysłano dwa wozy gaśnicze oraz samochód z podnośnikiem. Na miejscu czekał już pracownik ochrony, który poinformował strażaków, że źródło zadymienia znajduje się w punkcie KFC w części gastronomicznej. Strażacy weszli do środka w aparatach ochrony dróg oddechowych. Kiedy dotarli do punktu KFC zobaczyli, że źródłem problemu jest frytkownica. Znajdujący się w jej wnętrzu olej powodował duże zadymienie.

Włączono system oddymiania. Następnie odłączono frytkownicę od prądu i wyniesiono na zewnątrz. Na ten moment nie wiadomo czy ktoś zapomniał ją wyłączyć czy doszło do awarii. Zastanawia fakt, że wciąż znajdował się w niej olej, co rodzi pytanie jak często jest wymieniany.

Dobrze, że nikomu nie przyszło do głowy, żeby wlać do frytkownicy wodę.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Trudno w to uwierzyć jakie wozy przysłano do "takiej" drobnostki
Subskrybuj
Powiadom o

44 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Sebastian85
1 rok temu

Brawo dla kierownika zmiany że tak dba o jakość jeśli wgl można to nazwac w ten sposób

Janek
1 rok temu

Olej tak stary że aż sie jara

Indyk
1 rok temu

Dramat do zwolnienia cała kadra

AaA
1 rok temu

Wiem jaka chemia tam siedzi i wcale mnie to nie odstrasza. Jak raz w miesiącu zje się w KFC czy McDonald to nikomu nie zaszkodzi. W normalnej żywności też jest chemia a jecie ją codziennie. Taka „codzienna” żywność ma większy wpływ na organizm niż fast food.

tgf
1 rok temu

tępaki tylko żrą w KFC i McDonald…

Kurczak
1 rok temu

I co smakosze kurczaków w skórach obranych tylko aby było . Dalej macie ochotę na te smakołyki nafaszerowane chemią . Już macie odpowiedz olej wymieniany raz na tydzień , panierka No może sami dojdziecie czym się zajadajcie aż palce oblizujecie . Pracowałem przy tym czymś to naprawdę nie polecam wszystkiego . A to że olej nie wymieniony to kierownik zmiany do wyj….. . A tak w nawiasie to co robi Sanepid ? aaaaa chodzi po lokalach i próbuje wlepić mandaty za brak maseczki a tu proszę faszerują bublem pysznego kurczaka . A tak pięknie można go podać nawet w KFC . Pozdrawiam i smacznego 😀😀😀

Bolo
1 rok temu

Olej wymienia się prawidłowo raz w roku, lub….co 12-15 tys. kilometrów.

Mieszko
1 rok temu

Jakby ludzie wiedzieli co jedzą w takich jadłodajniach i jak się tam różne procesy przygotowania posiłków odbywają to niejeden by się zdziwił i zmienił dietę. Ale jak mawiał klasyk „czego oczy nie widzą tego sercu nie żal”.

DoMirek
1 rok temu

Ja bo sa dobre w ch*j

Mirek
1 rok temu

Prawda jest taka że ten olej nie jest wymieniany jest dolewany nowy a stary nigdy nie wylewany, jest to spowodowane systemem oszczędności jaki wprowadziła firma KFC z związku z rosnącymi kosztami produktów i utrzymania pracowników więc nie dziwi że jest ciągle wlacżona frytkownica poza tym kto wpierdziela te gówna w tym chlewie

Tadziu
odpowiada  Mirek
1 rok temu

Już Ci odpowiem kto tam jadą cała wieś z okolic Ostrowa to dla nich atrakcja

Jestem ze wsi
odpowiada  Tadziu
1 rok temu

Jakoś moja noga nie postała tam jeszcze, ale za to chodzę codziennie po świeże jajka od własnych kur + ziemniaki, warzywa i owoce z własnego ogródka w spiżarni latem lepiej, bo są świeżutkie prosto z ogródka.

Wieś
odpowiada  Tadziu
1 rok temu

Większość kogo tam widać to miastowi a nie wieś. Więc uważaj kogo osądzasz

Mruk
odpowiada  Wieś
1 rok temu

A niby kto się zjeżdża do Maka w Ostrowie i blokuje od piątku do wieczora w niedzielę też miastowi przecież tam są same lebki z niuniami miastowi wola kluby albo domowki a na wsi co masz najwyżej Kościół i nic więcej więc młodzi ruszają autami na miejskie przygody

Kurczak z grilla
odpowiada  Tadziu
1 rok temu

Największe wieśniaki to mieszkają w Ostrowie.

44
0
Napisz co o tym sądziszx