Rozbił dwa auta. Nie miał prawa być na drodze

Udostępnij
Tweet

Kierowca osobowego renault wymusił pierwszeństwo na skrzyżowaniu ulic Staroprzygodzkiej i Słoweńskiej w Ostrowie Wielkopolskim i uderzył w busa również marki renault. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

Mężczyzna chciał się dogadać z poszkodowanym, ale na zdarzenie najechał patrol drogówki powiadomiony przez jednego ze świadków zdarzenia. Po zweryfikowaniu stanu trzeźwości i czy ma uprawnienia okazało się, że sprawca nie mógł poruszać się autem po drodze.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Wakacyjne oferty pracy. Największy pracodawca intryguje
Subskrybuj
Powiadom o
8 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Do Się Ma
2 lat temu

Masz całkowitą rację. Zarobki z roku na rok obcinają , bądź stoją w miejscu. A norma pracy idzie w górę , zarobki afrykańskie a ceny amerykańskie i jak tu godnie żyć???? Wszędzie wyzysk człowieka. Wyjazd za granicę się opłaca , ja Cię rozumiem, lepsze zarobki i lżejsza praca , jak dobrze trafisz i dobrze kombinujesz. Ale zwróć uwagę na to, że nie każdy się nadaje , na wyjazd za granicę. Nie każdy ma na tyle silną psychikę. Ktoś będzie tęsknił za żoną , dziećmi. Ktoś inny za rodziną itd. Słyszałem co się dzieje na takich wyjazdach za granicę , jedne zdrady i pijaństwo , dragi na maxa. Do tego siedź na pokoju z facetami. To jest dobre , ale dla kawalerów bądź takich ludzi , co już nie mają w życiu nic do stracenia… Aha. Słyszałem też , że nie jeden wyjechał tam , pracował , wypłata co tydzień , wszystko przetańczył , przepuścił i na końcu wrócił na kredyt do domu z podkulonym ogonem , goły i wesoły. A z dala od domu , psychika też reaguje inaczej…

Się Ma
2 lat temu

Dla tych co tak idiotycznie opisują i oceniają emigracje . Każdy normalny człowiek aby zapewnić rodzinie i sobie lepszy byt szukają sposobu na lepsze i spokojniejsze życie . Osobiście wyjeżdżam do Niemiec aby pracować i mieć godziwie zapłacone . Bo uczciwą pracą to w Polsce jedynie garba i długów można się dorobić . Bo jak większość firm ma dwa terminy płac w Polsce pierwszy termin , jak będę miał a drugi jak będę chciał . A w firmach typu Mahle , Comforty , Bodzio i pozostałe to jedna wielka banda nie wiadomo dlaczego nie wiadomo z jakiej przyczyny obcinają pensje pracowników . I mógł by tu opisywać wiele przypadków okradania dobrych i uczciwych pracowników . Wiec kto ma dość okradania siebie szuka czegoś lepszego i tu nie ma sensu oceniać nikogo czy to Ukrainiec czy Polak każdy ma prawo pracować gdzie chce i jak chce . A to że się napije i zrobi przykrość czy tez krzywdę drugiemu to wybory i głupota która jest w jakimś stopniu eliminowana . Pozdrawiam .

Anonim
2 lat temu

Niemiec o Rusek inteligencję wybił w czasie wojny, widać po waszych wpisach dlaczego im na tym zależało!!!!!!!!!

Do UKRAINIEC
2 lat temu

Jeszcze jedno. Nasi kochani rodacy w innych krajach do ktorych uciekaja jak szczury za lepsza kasa,tez robia burdy… Chlaja i sie woza pijani… Okradaja na dodatek Polakow…. Morduja…. I co dumny jestes za Naszych na emigracji????

Do Ukrainiec
2 lat temu

Nie ma żadnej informacji jakoby był to Ukrainiec/ Polak, CCXXan czy Żyd. Ktoś kupił takie auto, na jakie było go stać. To że był nietrzeźwy jest absolutnie nie do przyjęcia i winno się to piętnować i karać. Jednakże to, że komuś ewidentnie żal pośladki ściska apropos wyboru żony takiej czy innej nacji, to jest żal przez duże Ż. Człowieku wolny kraj niech się każdy żeni z kim chce. Polaków dorabiających się za granicą tez byś tak chętnie przegonił żeby się nie panoszyli na Zachodzie?! Żenada

Draiwer
2 lat temu

To ty marszczysz Freda, jesteś zazdrosny bo z takim ryjem nawet
Ukrainka cię nie chce, palant, sam byłeś u helmutow I na sucho jechałeś sliniąc się za brzydkimi niemrami rasistowskich obsrany.

Do UKRAINIEC
2 lat temu

A bo tylko Ukraince jezdza pijani po naszych drogach? Nasi „menele” stanowczo podnosza statystyki wypadkow pod wplywem. Bez uprawnien ile Naszych jezdzi po drogach????Ciekawi mnie tylko czy jak Ty bys byl na jego miejscu nie uciekal bys jak szczur z kraju przed wojna zamiast dzielnie z karabinem w lapie walczyc za swoj kraj. My Polacy nie jestesmy idealni by oceniac i obrazac innych.

Ukrainiec
2 lat temu

Po tej osobówce idzie wywnioskować że Ukrainiec to kupił za parę groszy i jeździ pod wpływem. I co z tego że mu prawko tutaj wezmą?! Wróci do siebie , to kupi sobie nowe. Zdecydowanie oni za dużo się u nas panoszą. Kiedyś naprawdę dojdzie do tragedii , bo ci menele poruszają się w takim stanie po naszych drogach. A Jarek z kotem jeszcze chce milion tych brudasów przyjąć do nas. Niech spierd*lają brudasy do siebie!!!! Karabin w rękę i bronić swój kraj , a nie uciekają jak szczury od siebie i robią burdel w innych normalnych krajach. Jak widzę tych desperatów starych kawalerów co się żenią z młodymi Ukrainkami to chory jestem. Nie stać cię frajerze jeden z drugim na żonę Polkę?!!!! Żeby nie ta Ukrainka to do dziś byś marszczył freda. Żałośni jesteście poloczki , wstyd mi za was.

8
0
Napisz co o tym sądziszx