Będą protestować przeciwko #lexCzarnek

Udostępnij
Tweet

Kilka dni temu w Sejmie została przegłosowana ustawa „Lex Czarnek”. Zdaniem przedstawicieli młodej lewicy: minister edukacji i osoby poselskie, głosujące na jego ustawę, pokazały, że są seksistami, szowinistami i homofobami.

Zdaniem organizatorów protestu: ustawa ta jest skrajnie niemoralna, skrajnie homofobiczna, skrajnie cenzuralna. Ustawa ta łamie główne prawa wolności słowa – Czarnek chce dać możliwość kuratorom usunięcia dyrektorów szkół. Ustawa ta zakłada również nowy przedmiot – HiT, który tak naprawdę jest KITem, wypchanym pseudopatriotycznymi wartościami. Taka ustawa nigdy nie powinna mieć prawa bytu w demokratycznym państwie.

Jeśli także Ty masz dość takiego traktowania uczniów i uczennic oraz nie zgadzasz się na łamanie podstawowych praw, zapraszamy na na protest przeciwko „Lex Czarnek”, który odbędzie się 15 lutego o godzinie 16:00 na Rynku w Ostrowie Wielkopolskim. Wspólnie powiedzmy NIE łamaniu praw uczniów i uczennic!

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Jechał wężykiem. Wydmuchał sporo (zdjęcia z zatrzymania)
Subskrybuj
Powiadom o
41 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Mąż swojej żony ojciec swoich dzieci
2 lat temu

Całe szczęście moje dzieci już zakończyły naukę i nie muszę się tak spinać . Nie zmienia to jednak faktu że nie podoba mi się to całe LGBT. Możecie mnie nasuwać homofobem i jak tam jeszcze chcecie ale nikt mi nie wmówi że to co wyprawiają 🌈 jest normalne . Nie może być tak że jakieś t 2% ludzi będzie narzucać całej reszcie społeczeństwa mające dzieci jak mają wychowywać swoje dzieci .

Czesław
2 lat temu

Bardzo dobra inicjatywa ze strony ministra. Trzeba opiłować lewackie organizacje z przywilejów, które im nadała postkomuna. A lewusy niech sobie chodzą i krzyczą. Niech sobie gwiazdki na auta naklejają. Jest nadzieja dla kolejnych pokoleń. Jeszcze powinno się wykosić z zawodu nauczycielskiego wszelakie aktywistki lpg- i inne piorunistki.

DobrzeJest
2 lat temu

„Lex Czarnek” a to dobre… Kolejne hasełko dla tumanów lemingów z opozycji. Tyłek piecze tych co w Tyłek dają. Jako rodzic nie życzę sobie aby lewacki dyrektor szkoły wpuszczał byle jakie organizacje pozarządowe, które indoktrynują dzieci tęczowymi ideami. Inicjatywa Czarnka to nie indoktrynacja. To walka z indoktrynacją. Popatrzcie drodzy państwo jak ta lewacka komuna promuje szczęście i tolerancję. Walką z Kościołem, nagonką na rodziny hasełkami o patoli 500+ i kaszojadach, wszystko co do tej pory było czarno na białym rozmywają stanami pośrednimi. Wymyślili sobie 98 płci i 156 sexualnosci i tym chcą prać umysły najmłodszym. Czas to zatrzymać.

shiiit
2 lat temu

Mam dosyc juz tych strajków, wszystkim mało, zle, ludzie jak sie nie podoba w Polsce, kto was tu trzyma, mozna wyjechac, zmienic otoczenie, a nie tylko ujadac i narzekac. Dlaczego inne zawody nie strajkuja, ciagle sie tylko slyszy, rolnikom zle, lekarzom zle , o nauczycielach to juz nie wspomne bo im to ciagle zle. Milej niedzieli.

Ostrowianka
2 lat temu

Lewactwo znowu w akcji widocznie brak im zajecia znów te komuchy ostrowskie wyjdą na ulice ?to już nudne się robi

J23
2 lat temu

Za to w obronie ojczyzny tęczowe bractwo chłoptasie i rurkach i ściekłe macice nie będą walczyć, bandytów z Afryki tez stadami chcą wpuszczać

BELFER
2 lat temu

ZA TO GONIARZE WOLĄ INDOKTRYNACJĘ LGBT I WŚCIEKŁYCH BAB Z BŁYSKAWICAMI

Jacek
2 lat temu

NIC bardziej OBRZYDLIWEGO/OBSCENICZNEGO obyczajowo w Polsce oprócz LEWIZNY nie ma.

Pamela
2 lat temu

Zobaczymy kto popiera zboczeństwo na strajku

Bóg w kościele ,nie w szkole!!!
2 lat temu

Po komentarzach widzę, że Ostrowianie w większości to pissdzielcy!!! Boże chroń Polskę przed nimi!!!

41
0
Napisz co o tym sądziszx