Będą protestować przeciwko #lexCzarnek

Udostępnij
Tweet

Kilka dni temu w Sejmie została przegłosowana ustawa „Lex Czarnek”. Zdaniem przedstawicieli młodej lewicy: minister edukacji i osoby poselskie, głosujące na jego ustawę, pokazały, że są seksistami, szowinistami i homofobami.

Zdaniem organizatorów protestu: ustawa ta jest skrajnie niemoralna, skrajnie homofobiczna, skrajnie cenzuralna. Ustawa ta łamie główne prawa wolności słowa – Czarnek chce dać możliwość kuratorom usunięcia dyrektorów szkół. Ustawa ta zakłada również nowy przedmiot – HiT, który tak naprawdę jest KITem, wypchanym pseudopatriotycznymi wartościami. Taka ustawa nigdy nie powinna mieć prawa bytu w demokratycznym państwie.

Jeśli także Ty masz dość takiego traktowania uczniów i uczennic oraz nie zgadzasz się na łamanie podstawowych praw, zapraszamy na na protest przeciwko „Lex Czarnek”, który odbędzie się 15 lutego o godzinie 16:00 na Rynku w Ostrowie Wielkopolskim. Wspólnie powiedzmy NIE łamaniu praw uczniów i uczennic!

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Będziecie mogli popływać przy kolorowych światłach
Subskrybuj
Powiadom o
41 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Olaf
2 lat temu

Panie Romualdzie..panska ortografia jest też na poziomie tych sond ulicznych ( tak a propos- myli pan pojęcia ” sondaż ” i ” sonda” ..niech Pan lepiej więcej nie pisze ,bo zarzuca pan innym niski poziom wiedzy, a pan sam w tym względzie prezentuje poziom Rowu Mariańskiego( jeśli wie Pan, co to..)

Max
2 lat temu

Do Romualda – a kto to jest MLODZIERZ, czarnkowy nieuku?

Max
2 lat temu

Do Romualda- a kto to jest MŁODZIEZ??? Zarzuca pan innym braki wiedzy, a tymczasem. KOMPROMITACJA, szanowny panie ..lepiej pan zamilcz.

Nienauczycielka
2 lat temu

Pan Czarnek to jedyny człowiek, który może zreformować to nauczycielskie kółko wzajemnej adoracji. Kiedyś po latach nauczyciele będą go wspominać tak, jak my dzisiaj najbardziej wymagającego nauczyciela z czasów młodości. Nie lękajcie się 🙂

Ostrov
2 lat temu

No name Ostrów – ku chwale ojczyzny własną matkę byś do burdelu sprzedał.

Romuald
2 lat temu

Rozumiem że do tej pory młodzierz po liceum to same geniusze???Na Tik Toku w sondażach ulicznych jest pokazane jaką mają wiedze.Tragedia!!!!Brawo Lexczrnek-krótko za pysk!!!!!!!!!!!!1

normalny
2 lat temu

chcecie dominacji pedalstwa i zboków przyjdźcie protestować

Nieszczepiony ateista
2 lat temu

To nie patriotyzm przemawia przez pisowców. Oni są po prostu niedouczeni i nie cierpią inteligętniejszych od siebie.

NIGDY WIECEJ PIS, DOŚĆ!!!
2 lat temu

Wszyscy razem jednym głosem ***** *** ! Jeszcze chwilkę, jeszcze trochę i znów będzie pięknie i normalnie!!! Środkowy palec dla ich fanatyków.

No name Ostrów
2 lat temu

Boli was ten patriotyzm lewaki.

1 2 3 5
41
0
Napisz co o tym sądziszx