Archiwum X policji ujawnia głos pedofila. Wykorzystał seksualnie dziewczynki

Policjanci z poznańskiego Archiwum X wracają do sprawy sprzed 11 lat, kiedy doszło do wykorzystania seksualnego dwóch małoletnich dziewczynek. Zdarzenie miało miejsce w lesie na terenie powiatu ostrowskiego. W trakcie zdarzenia, wykorzystując nieuwagę napastnika, jedna z pokrzywdzonych połączyła się z numerem alarmowym, który zarejestrował w tle głos mężczyzny. Dziś publikujemy fragmenty nagrania z prośbą o kontakt wszystkich, którzy go rozpoznają.

Policjanci z poznańskiego Archiwum X zajmują się obecnie sprawą wykorzystania seksualnego 2 dziewczynek w wieku 14 i 16 lat, do którego doszło wiosną 2009 roku w lesie k. Antonina w gminie Przygodzice. Będąc na spacerze w lesie dziewczynki weszły do niewielkiego betonowego bunkra, gdzie często spotykała się miejscowa młodzież. Kiedy były w środku wszedł do nich nagi mężczyzna ze slipami założonymi na głowę. Napastnik zatorował im wyjście, sterroryzował je, wykorzystał seksualnie, a następnie uciekł.

Podczas zdarzenia jedna z dziewczynek, wykorzystując nieuwagę napastnika połączyła się z numerem alarmowym. Nie narażając się nie mogła porozmawiać z operatorem, jednak połączenie zarejestrowało odbywające się dialogi, w tym głos mężczyzny. Dzięki obróbce nagrania przez Pracownię Fonoskopii Laboratorium Kryminalistycznego KWP w Poznaniu wyodrębniono z dynamicznych dialogów głos mężczyzny i poprawiono jakość dźwięku, dzięki czemu głos napastnika możliwy jest do rozpoznania przez osoby, które go znają. Policjanci podejrzewają, że sprawca mieszka lub mieszkał w okolicy, w której doszło do zdarzenia.

W 2009 roku na miejscu popełnienia przestępstwa śledczy zabezpieczyli materiał genetyczny należący do sprawcy. Analiza kryminalistyczna wykazała, że ten sam mężczyzna dopuścił się przestępstwa seksualnego w 2005 roku w angielskim Southampton, dokąd wyjechał najprawdopodobniej w celach zarobkowych.

Prosimy o kontakt wszystkich, którzy go rozpoznają lub posiadają jakiekolwiek informacje mogące pomóc śledczym: telefon 572 900 239 lub e-mail: [email protected]

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Zadecyduj o swoim osiedlu
Subskrybuj
Powiadom o

31 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Jan
2 lat temu

Najgorsze że gość może już już dawno wykipiał

Alibaba
2 lat temu

Po jego wymowie to miejscowy wieśniak.Policja w tamtym czasie przeprowadziła wywiad środowiskowy w pobliskich wioskach?

AdamTKMK
2 lat temu

Co tu pisać…mam córkę 11latke i gdybym cie człowieku namierzył to większość ojców zamieniłaby cie w ser szwajcarski.Nawet opakowany w slipki.Jakim musisz być czubem robiąc takie rzeczy.No ale wcześniej czy później cie złapią a potem efekt domina.Przez takich Czubów jak ty musze w biały dzień odprowadzić córkę koleżanki do domu w biały dzień.Ale Pan Bóg nierychliwy jak mówi powiedzenie.

Żenada
2 lat temu

Czy was ludzie nie stać zapłacić kur*om za loda?

Wstrząśnięty
2 lat temu

Na bank jakiś „wieśniok”. „Ty pierwszo”, „ciągnieta”… Mało kto używa takich słów. Grono podejrzanych myślę, że się zawęża jak się słucha takich tekstów.
Ale bym takiego ukamieniował za takie rzeczy. Masakra co te dzieci przeżyły. Współczuje

kris
2 lat temu

Skąd takie małolaty wiedziały jak się obciąga?

As
2 lat temu

Trzeba było poczekać jeszcze z 10 lat. Takie nagranie powinno być udostepnione zaraz po jego obróbce przez techników.

taki jeden
2 lat temu

gosciu gada tylko do buzi jaka jest pewnosc ze wogole wzieły

adiii
2 lat temu

Wiejskie standardy… Ale 11 lat mieli nagranie i dopiero teraz to publikują?

hmmm
2 lat temu

po pierwsze gdzie ten portret pamięciowy ? po drugie, skoro było połączenie na numer alarmowy, to gdzie szybka reakcja policji ? Namierzenie sygnału itd

31
0
Napisz co o tym sądziszx