Nowe obostrzenia z powodu Omicrona

Dziś podano w raporcie Ministerstwa Zdrowia 30 tys. nowych zakażeń. Skutkiem tego jest wdrożenie nowych obostrzeń w związku koronawirusem SARS-CoV-2.

Minister Zdrowia powiedział, że administracja publiczna daje „dobry przykład” i przechodzi na pracę zdalną. Jednocześnie Niedzielski zaapelował do innych o wzięcie przykładu.

Obecnie nadal obowiązują limity w miejscach takich jak hotel 30%, a ponad ten stan mogą być osoby z paszportem covidowym.

CZYTAJ  5-latek mógł umrzeć podczas kąpieli

78 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Do "Iwi"
10 miesięcy temu

…chyba szczepionka marzeń raczej.Jak narazie marzenie finansjery spełnia się przeznakomicie

Iwi
10 miesięcy temu

Sylwester Marzeń wychodzi…

Karmen
10 miesięcy temu

Mam pytanie dlaczego szczepionka na grype ma gwarancję rok do następnego szczepienia a covidowe coraz krótrze przypominająca to już całkiem krótka tak jak by moc jej była bez wartości

MS
10 miesięcy temu

Wy wszyscy dajecie sobą manipulować, jesteście słabi. Jeden na drugiego naskakuje bo się nie zaszczepił. A ch*j go to powinno obchodzić. Szczepienia to indywidualna sprawa każdego, jego życie, jego zdrowie niech zdecyduje. Tak samo jak ze szczepieniem na grypę i wiele innych chorób. A Wy zamiast się jednoczyć dajecie się dzielić. Rząd nie walczy z wirusem, on nigdy z nim nie walczył i albo to dostrzeżecie albo będziecie niewolnikami kilku osób które sprawują władze w tym kraju. Nie obwiniam o to danej partii, wszystkie są w jakimś stopniu winne a najbardziej winni jesteście Wy wszyscy, bo narzekać każdy potrafi, na cokolwiek: wirusa, ceny produktów, restrykcje ale Was jest niemal 40 milionów a ich tylko garstka. Jeżeli tych parę osób sprawia że nie czujecie się dobrze w tym kraju, a Wy skaczecie sobie do gardeł i obwiniacie sąsiada czy kogokolwiek że to jego wina bo się nie zaszczepił to jesteście upośledzeni umysłowo. Dopiero gdy pojmiecie że to nie wina sąsiada że w kraju jest jak jest a również Wasza wina bo szukacie winnych wszędzie dookoła a nie jesteście w stanie rozsądnie myśleć i spojrzeć na własne życie i otoczenie w którym żyjecie dopiero wtedy będzie możliwa zmiana.

Do Życzliwy
10 miesięcy temu

Chyba śnisz koleś. Prawda jest taka że covid może dotknąć każdego, sezon grypowy kończy się na wiosnę, zagrożenie mija i żyjemy dalej. I tak już jest 2 lata, i tak już będzie. A jako zaszczepiony cały czas będziesz zagrożony zakrzepicą czy jakimi innymi parchami. I tu cię gościu boli, że ktoś będzie miał lepiej. A respiratorem nas nie strasz bo od straszenia to są duchy.

Jola
10 miesięcy temu

DWOJE STUDENTÓW AWF WROCLAW ZMARŁO PO NIEZBADANEJ SZCZEPIONCE A ZA POWIKLANIA I ZGONY PO NIEZBADANEJ SZCZEPIONCE PŁACI POLSKI PODATNIK NIE PRODUCENT KTÓRY ZARABIA MILIARDY DOLARÓW

Limaeeelll
10 miesięcy temu

AMERYKAŃSKIE..CDC..WYCOFAŁO REKOMENDACJE TESTÓW PCR NA COVIT I KTO NAM ODDA KASE ZA ZNISZCZENIE ZDROWIA SZCZEPIONKĄ NIEZBADANĄ I GOSPODARKI

Garry
10 miesięcy temu

Do ZYCZLIWEGO.
Nie życz drugiem co tobie niemiłe.
„Człowiek myśli Pan Bóg kryśli”

Apolityczny
10 miesięcy temu

Tylko raz w życiu byłem na wyborach. Pierwsze wolne wybory ! Ale teraz pójdę z całą rodziną,aby PIS przegrał !
Bo tylko Platforma,Lewica i pozostałe frakcje zrobią porządek z ,,nieszczepami,, Obostrzenia,kary,paszporty itp. To jedyny powód.
Bo polityków wszystkich mam gdzieś ! Daję sobie radę,obojętnie kto rządzi !

Miłosz
10 miesięcy temu

A ci z paszportem Covidowym po co ? Żeby zdrowych zarażać ?

78
0
Napisz co o tym sądziszx