Nowe obostrzenia z powodu Omicrona

Udostępnij
Tweet

Dziś podano w raporcie Ministerstwa Zdrowia 30 tys. nowych zakażeń. Skutkiem tego jest wdrożenie nowych obostrzeń w związku koronawirusem SARS-CoV-2.

Minister Zdrowia powiedział, że administracja publiczna daje „dobry przykład” i przechodzi na pracę zdalną. Jednocześnie Niedzielski zaapelował do innych o wzięcie przykładu.

Obecnie nadal obowiązują limity w miejscach takich jak hotel 30%, a ponad ten stan mogą być osoby z paszportem covidowym.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

78 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Do "Iwi"
2 lat temu

…chyba szczepionka marzeń raczej.Jak narazie marzenie finansjery spełnia się przeznakomicie

Iwi
2 lat temu

Sylwester Marzeń wychodzi…

Karmen
2 lat temu

Mam pytanie dlaczego szczepionka na grype ma gwarancję rok do następnego szczepienia a covidowe coraz krótrze przypominająca to już całkiem krótka tak jak by moc jej była bez wartości

MS
2 lat temu

Wy wszyscy dajecie sobą manipulować, jesteście słabi. Jeden na drugiego naskakuje bo się nie zaszczepił. A ch*j go to powinno obchodzić. Szczepienia to indywidualna sprawa każdego, jego życie, jego zdrowie niech zdecyduje. Tak samo jak ze szczepieniem na grypę i wiele innych chorób. A Wy zamiast się jednoczyć dajecie się dzielić. Rząd nie walczy z wirusem, on nigdy z nim nie walczył i albo to dostrzeżecie albo będziecie niewolnikami kilku osób które sprawują władze w tym kraju. Nie obwiniam o to danej partii, wszystkie są w jakimś stopniu winne a najbardziej winni jesteście Wy wszyscy, bo narzekać każdy potrafi, na cokolwiek: wirusa, ceny produktów, restrykcje ale Was jest niemal 40 milionów a ich tylko garstka. Jeżeli tych parę osób sprawia że nie czujecie się dobrze w tym kraju, a Wy skaczecie sobie do gardeł i obwiniacie sąsiada czy kogokolwiek że to jego wina bo się nie zaszczepił to jesteście upośledzeni umysłowo. Dopiero gdy pojmiecie że to nie wina sąsiada że w kraju jest jak jest a również Wasza wina bo szukacie winnych wszędzie dookoła a nie jesteście w stanie rozsądnie myśleć i spojrzeć na własne życie i otoczenie w którym żyjecie dopiero wtedy będzie możliwa zmiana.

Do Życzliwy
2 lat temu

Chyba śnisz koleś. Prawda jest taka że covid może dotknąć każdego, sezon grypowy kończy się na wiosnę, zagrożenie mija i żyjemy dalej. I tak już jest 2 lata, i tak już będzie. A jako zaszczepiony cały czas będziesz zagrożony zakrzepicą czy jakimi innymi parchami. I tu cię gościu boli, że ktoś będzie miał lepiej. A respiratorem nas nie strasz bo od straszenia to są duchy.

Jola
2 lat temu

DWOJE STUDENTÓW AWF WROCLAW ZMARŁO PO NIEZBADANEJ SZCZEPIONCE A ZA POWIKLANIA I ZGONY PO NIEZBADANEJ SZCZEPIONCE PŁACI POLSKI PODATNIK NIE PRODUCENT KTÓRY ZARABIA MILIARDY DOLARÓW

Limaeeelll
2 lat temu

AMERYKAŃSKIE..CDC..WYCOFAŁO REKOMENDACJE TESTÓW PCR NA COVIT I KTO NAM ODDA KASE ZA ZNISZCZENIE ZDROWIA SZCZEPIONKĄ NIEZBADANĄ I GOSPODARKI

Garry
2 lat temu

Do ZYCZLIWEGO.
Nie życz drugiem co tobie niemiłe.
„Człowiek myśli Pan Bóg kryśli”

78
0
Napisz co o tym sądziszx