Archiwum X policji ujawnia głos pedofila. Wykorzystał seksualnie dziewczynki

Policjanci z poznańskiego Archiwum X wracają do sprawy sprzed 11 lat, kiedy doszło do wykorzystania seksualnego dwóch małoletnich dziewczynek. Zdarzenie miało miejsce w lesie na terenie powiatu ostrowskiego. W trakcie zdarzenia, wykorzystując nieuwagę napastnika, jedna z pokrzywdzonych połączyła się z numerem alarmowym, który zarejestrował w tle głos mężczyzny. Dziś publikujemy fragmenty nagrania z prośbą o kontakt wszystkich, którzy go rozpoznają.

Policjanci z poznańskiego Archiwum X zajmują się obecnie sprawą wykorzystania seksualnego 2 dziewczynek w wieku 14 i 16 lat, do którego doszło wiosną 2009 roku w lesie k. Antonina w gminie Przygodzice. Będąc na spacerze w lesie dziewczynki weszły do niewielkiego betonowego bunkra, gdzie często spotykała się miejscowa młodzież. Kiedy były w środku wszedł do nich nagi mężczyzna ze slipami założonymi na głowę. Napastnik zatorował im wyjście, sterroryzował je, wykorzystał seksualnie, a następnie uciekł.

Podczas zdarzenia jedna z dziewczynek, wykorzystując nieuwagę napastnika połączyła się z numerem alarmowym. Nie narażając się nie mogła porozmawiać z operatorem, jednak połączenie zarejestrowało odbywające się dialogi, w tym głos mężczyzny. Dzięki obróbce nagrania przez Pracownię Fonoskopii Laboratorium Kryminalistycznego KWP w Poznaniu wyodrębniono z dynamicznych dialogów głos mężczyzny i poprawiono jakość dźwięku, dzięki czemu głos napastnika możliwy jest do rozpoznania przez osoby, które go znają. Policjanci podejrzewają, że sprawca mieszka lub mieszkał w okolicy, w której doszło do zdarzenia.

W 2009 roku na miejscu popełnienia przestępstwa śledczy zabezpieczyli materiał genetyczny należący do sprawcy. Analiza kryminalistyczna wykazała, że ten sam mężczyzna dopuścił się przestępstwa seksualnego w 2005 roku w angielskim Southampton, dokąd wyjechał najprawdopodobniej w celach zarobkowych.

Prosimy o kontakt wszystkich, którzy go rozpoznają lub posiadają jakiekolwiek informacje mogące pomóc śledczym: telefon 572 900 239 lub e-mail: [email protected]

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Testują elektryczną śmieciarkę. Jaki ma zasięg?
Subskrybuj
Powiadom o

31 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
ostatni sprawiedliwy
2 lat temu

To się w głowie nie mieści.

Tropiciel
2 lat temu

Dokładnie słychać głos jakiegoś wieśniaka z okolicznych wiosek wyraźnie słychać papierosy polisz obciungej wiadomo że wieśniak jakiś to po pierwsze po drugie znaleźć i wykastrowac wieśniaka na początku.

Ciągnieta czy nie? Obciungej!
2 lat temu

Ustawie to sobie jako dzwonek hahaha. 😉

Do rrrr
2 lat temu

Wtedy nie było monitoringu. Zastanów się , gdzie masz w lesie monitoring?!

Coś tu nie gra
2 lat temu

Ciężko mi uwierzyć w to że ktoś chodził w samym slipkach po lesie. Ta opowieść nie klei się kupy. Nie od dziś wiadomo że dzieci i nastolatki mają dużą fantazję. Dziwne że przez tyle lat i go nie złapali , przecież byli świadkowie???Wystarczy rysopis podać i prędzej czy później by wpadł.

rrrr
2 lat temu

a monitoringi ?teraz wszedzie pelno kamer

Hahah
2 lat temu

Widzę że palisz papierosy. Może chcesz pociągnąć coś innego?

Ciągnijta , papierosy polisz.
2 lat temu

Po głosie słychać , że to jakiś wieśniak. Ciężko tak naprawdę wywnioskować z tego nagrania , co tam , tak naprawdę zaszło. „Obciągajta do końca?” Może mu się nie podobało , że palą papierosy i chciał je oduczyć , zniechęcić do palenia? To tak trochę wygląda , jakby ojciec złapał córki na paleniu papierosów. Policja jak zwykle robi z tego aferę. Chyba, że czegoś nie dosłyszałem? Wystarczy, że gówniary wymyślą jakąś chorą historię i koleś jest już „ugotowany”. Nie ma nagrania wideo to ciężko tak naprawdę coś udowodnić…

Obserwatorka
2 lat temu

I gdzie ta szybka pomoc? Zamiast szybko namierzyć i pomóc tym dzieciom to mieli to gdzieś… zawsze powinno się wysyłać patrol policji do sprawdzenia czy dane połączenie z nr 112 aby na pewno nie jest słuszne wzywane, mało przypadków gdzie 3letnie dzieci dzwoniły na 112 bo mamusia leży i się nie rusza i zawsze ktoś jechał sprawdzić dlaczego telefon był od dziecka, ktoś powie ze policja w takiej sytuacji musiała by jeździć non stop No to niech jeździ zamiast łazić po sklepach i ulicach sprawdzać maseczki, jeśli barany chcą się zarażać niech się zarażają i policja powinna dać im spokój i krzyż na drogę a pomagać tam gdzie dramat się dzieje

Jamajka
2 lat temu

LISTEK to ty ?

31
0
Napisz co o tym sądziszx