19-latka zmarła z dodatnim wynikiem SARS-CoV-2

Udostępnij
Tweet

19-letnia mieszkanka Kalisza zmarła 5 stycznia 2021 roku. Była studentką Politechniki Poznańskiej, która składa rodzinie kondolencje.

Pogrążeni w smutku, z żalem zawiadamiamy, że zmarła KAROLINA BIERNACIK studentka I roku Inżynierii Zarządzania Wydział Inżynierii Zarządzania Politechniki Poznańskiej Rodzicom i Przyjaciołom Zmarłej składamy najszczersze wyrazy współczucia.

Uroczystość pogrzebowa odbędzie się dnia 11 stycznia o godz. 13:00 w Kościele pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Kaliszu, a następnie na cmentarzu „Tynieckim” w Kaliszu.

Nieoficjalnie ustaliliśmy, że krótko przed śmiercią miała dodatni wynik na obecność koronawirusa SARS-CoV-2 oraz zmagała się z tzw. chorobą współistniejącą.

Rodzinie składamy szczere wyrazy współczucia.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  40 minut katowali bezbronnego mężczyznę
Subskrybuj
Powiadom o

65 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Bzz
1 rok temu

Teraz o każdym bedą nekrologi na ostrow24 co zmarł na przeziebienie ?

Zofia
1 rok temu

Żeby nie ochrona danych osobowych podałam bym nazwiska osób zaszczepionych, które zmarły. Cały czas mówili” muszę się zaszczepić, bo nie przezyje”.Nie pomogło. Serce krwawi, ale prawda jest taka, że umierają jedni i drudzy. Więc przestańmy skakać sobie do oczu. Nie dzielmy się. Bądźmy razem w tych trudnych czasach.

Do O! kolejni!
1 rok temu

Pan doktor pozwolił włączyć komputer?

Ladacznica proboszcza
1 rok temu

Walic w dupe antyszczepow.

Do O! Kolejni!
1 rok temu

Zapomniałeś dodać 500 norek które nie chciały się zaszczepić i teraz kwitną 90 dni na kwarantannie.

1 5 6 7
65
0
Napisz co o tym sądziszx