Karambol na trasie Antonin – Oleśnica (zdjęcia+wideo)

Po godzinie 15:35 doszło do karambolu na drodze krajowej nr 25. Na odcinku pomiędzy Pawłowem, a Międzyborzem zderzyło się 5 aut, którymi podróżowało 16 osób.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że na granicy powiatów ostrowskiego i oleśnickiego, zderzyły się dwa busy i 3 osobówki.
Samochód jadący od strony Pawłowa zderzył się czołowo z dwoma busami i na końcu z autem osobowym. Jeden z busów wypadł z drogi i przewrócił się na bok. Wszystkie osoby, w tym dzieci, opuściły pojazdy przed przybyciem służb ratunkowych.

Na miejsce zadysponowano śmigłowiec LPR z bazy w Michałkowie. Najbardziej poszkodowaną kobietę przetransportowano do ostrowskiego szpitala z bólem w dolnym odcinku kręgosłupa. Poszkodowaną jest przytomna. Pozostałe osoby nie doznały poważniejszych obrażeń.

Główne foto: Grzegorz

Poniższe zdjęcia mojaolesnica.pl

CZYTAJ  Najlepszy oddział dla kobiet

10 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Łukasz
1 rok temu

reallny ty sz**to wykształcona takie pozory stwarzasz ale glupia!!! Sam w straży nie jestem ale mam kolegów ochotników którzy robią wszystko jak najlepiej potrafią a ty jesteś tak zwana w wiejskim środowisku tępa sztuka po szkole ale jednak bez rozumu. Nie życzę ci źle ale gdybyś kiedyś potrzebował pomocy to niech ci ją niesie PSP możesz nie doczekac!

reallny
1 rok temu

na pewno ta armia nierobów do tego w 80% przywalonych , w przypadku problemów istotnych dla zycia udzieli stosownej pomocy. Na pewno te matoły z OSP na drodze krajowej maja ustawowe przywileje-prawo do koordynacji ruchem drogowym, czy organizacji objazdów itp., Do tego ma jedynie-ustawowo POLICJA. Prosze sobie spojrzec na tych z OSP jak zdejma nocniki z głów.
80% gówniarze, do tego analfabetyzm wtórny. Pomijam dziewczynki w OSP. 80% z nich na miejscu zdarzenia to gapie, totalna panika i potykanie sie o własne nogi.
Naturalnie ,pomijam PSP – tam z założenia to zawodowcy. Dlaczego ? – bo sa stacjonarnie szkoleni, szkoleni, nadzorowani . W OSP- Prezes 7 klas szkoły podstawowej – do południa wywozi obornik a po południu ma kierowac RD na krajówce . Boże miej nas w opiece. Ale////// dobre to niż nic.

Forest
1 rok temu

Do olek ty jesteś ograniczony umysłowo czy takiego udajesz?

kierowca busa
1 rok temu

Obawiam się że wypadków na tej drodze tzn Antonin Olsnica będzie coraz więcej ruch pojazdów jest tam coraz większy z roku na rok brak możliwości rozbudowy i poszerzenia drogi wiele odcinków gdzie wyprzedzanie kolumny Tirów lub pojedynczego auta jest nie możliwe ludzie jadą na samobójce bo każdemu się spieszy pamiętam jazdy po tej drodze na początku lat 90 tych bardzo spokojne

katolik
1 rok temu

Panie Pani real co to za głupia gadka straże przyjechały bo coś ważnego się wydarzyło .A w myśl normalnym ludziom straż kieruje się zasadom, Bogu na chwała blżniemu na ratunek,

RYSIEK
1 rok temu

przy okazji Policja puściła TIRA okreżną drogą … gdzie na objeździe sie zawiesiła owa ciżarówka blokując przejazd

Real...ny
1 rok temu

ekonomia by byla wtedy jakby komus po chwili cos sie stało,wtedy napewno tych dwoch policjantow by pomogło plus zabiezpieczylo droge oraz ladowisko dla lpr:)

olek
1 rok temu

bo w osp placa 20 zl. za godzine,czy się robi,czy nie i jeszcze do ymyrytury 200zl.

bc
1 rok temu

Na filmiku widać wyraźnie:
brak zachowanej odległości i to kilka pojazdów pod rząd.

real
1 rok temu

prosze spojrzec – 5-6 jednostek OSP, PSP, tłum gapiów – strażaków w garach , panika i zawadzanie . Komu ? POLICJI
Na miejscu czynnosci wykonał jeden radiowóz i 2 policjantów. To jest ekonomia działań.

10
0
Napisz co o tym sądziszx