Największa katastrofa przy Rondzie Bankowym. Było 11 poszkodowanych

Udostępnij
Tweet

Po 13 latach wracamy do masowego wypadku w pobliżu Ronda Bankowego. Dziś przypada rocznica kiedy to kierowca fiata punto stracił przytomność, a jego samochód wjechał w zatłoczony przystanek przy ulicy Głogowskiej.

72-letni kierowca jechał ulicą Głogowską w stronę Ronda Bankowego. Na wysokości przystanku autobusowego zjechał na pobocze i potrącił 10 osób. Wśród nich pięcioro nastolatków w wieku 13 do 16 lat. Część z poszkodowanych miało poważne obrażenia.

Kierowca fiata, znany ostrowski geodeta, zmarł po kilku dniach w szpitalu w wyniku doznanego udaru mózgu.

Tragedia miała miejsce w piątkowe przedpołudnie, kiedy z przystanku korzystają klienci targowiska oraz uczniowie.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Dziecko wypadło z balkonu❗
Subskrybuj
Powiadom o

8 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
kierowca
1 rok temu

42 lata jeżdżę autem bez jednej stłuczki. Jednocześnie widzę, że nie ma dnia, żeby świeżo upieczeni „kierowcy” nie rozbijali się w mieście i poza nim. Zawał, udar może dopaść każdego kierowcę w każdym wieku. I patrząc na tryb życia dzisiejszej młodzieży ich będzie to dopadać dużo wcześniej. Więc zamiast pyskować na starych kierowców, niech zaczną uważać podczas jazdy i zadbają o swoje zdrowie.

@Do Gimbo
1 rok temu

To niby do jakiego „wieku” się wsiada za kierownicę? %0 lat? Ciekawe czy TY oddasz prawo jazdy „ w takim wieku”? Ale zapewne nie, bo twoja żółć Cię zeżre.
Jakby się nie czuł na siłach, toby nie wsiadł za kierownicę, a udaru można dostać w każdym momencie i jest to zdarzenie nagłe. Bo jakby ktoś wiedział, że dostanie udaru, toby się zawczasu udał do szpitala i tam czekał na ten udar pod opieką lekarzy.
I tak, nawet gdyby akurat wjechał wtedy w kogoś z moich bliskich, toby nie była jego wina.
Natomiast winą pijaków jest, bo oni WIEDZĄ, że są pijani i mają ograniczoną zdolność myślenia i szybkiego reagowania.

kier
1 rok temu

Anonimie ” Do Gimbo” …. ile Ty masz lat ? Co to znaczy > w takim wieku< Może mądralo dożyjesz > takiego wieku < i czy wtedy będziesz miał to samo zdanie ??

Rolmops
1 rok temu

200 lat temu na tym rondzie zderzyły się dwie karoce, pękły 2 dyszle i jeden rumak został ranny w lewej kopyto. Dodatkowo jeden kundel szczekał przez pół godziny.

Do Gimbo
1 rok temu

Mylisz się !!!!! Wina leży całkowicie po stronie kierowcy , w takim wieku się za kierownicę nie wsiada !!!!! Ciekawe czy byś tak samo go bronił , gdyby , to dotyczyło twojej rodziny? Stwarzał takie samo zagrożenie jak pijany kierowca. Nieodpowiedzialny samolubny zgred , po zdjęciach widać, że te Punto trzymał pod pierzyną , takie zadbane , pewnie to był jeszcze niedzielny kierowca. Wykluczyć całkowicie takich z ruchu drogowego , bo stwarzają duże zagrożenie dla zdrowia i życia ludzkiego !!!!! Niech wsiada w taksówkę jak się nie czuje na siłach , stać go było a auto sprzedać albo dać młodym !!!!!

Ostatnio edytowany 1 rok temu by Do Gimbo
Gimbo
1 rok temu

W tym przypadku Kierowca nie był winny bo nikt z Nas nie wie kiedy nasze zdrowie lub życie przestanie dobrze działać i gdyby ten starszy Pan przeżył to by do końca życia byłby częściowo sparaliżowany

Roboo
1 rok temu

Spokojny weekend po zmianie przepisów, że trzeba kotlety odgrzewać?

Pamela
1 rok temu

Po co rozdrapywac rany i wracac do tego co bylo mase czasu temu??

8
0
Napisz co o tym sądziszx