Poszkodowany próbował wyszarpać sprawczynię

Na skrzyżowaniu dróg łączących drogę Dębnica – Chynowa i skręt na Przygodziczki doszło do zderzenia dwóch aut osobowych.

Kobieta jadąc volkswagenem caddy od strony Przygodziczkek nie dostrzegła znaku ustąp pierwszeństwa i doprowadziła do zderzenia z drugim volkswagenem jadącym w stronę Chynowy.

W aucie sprawczyni jechał jeszcze mężczyzna oraz dzieci. Nic im się nie stało, natomiast z auta poszkodowanych dwie osoby przetransportowano do szpitala. Ich obrażenia nie były poważne.

Na miejscu interweniowali strażacy oraz medycy.

Sprawczyni relacjonowała, że mężczyzna z auta poszkodowanych podbiegł i próbował wyszarpać ją z auta. Po chwili jednak uspokoił się.

POLECANE NEWSY

16 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Bzz
8 miesięcy temu

Gdyby nie miala nic sobie do zarzucenia to zalozylaby facetowi sprawe cywilno prawną. Widocznie nie zareagował tak źle jak powinien.

Maciek
8 miesięcy temu

To raczej nowe auto nie było jak się tyle rdzy wysypało ciekawe kto takie trumny do ruchu dopuszcza jak przy takim delikatnym dzwonku z tyłu zderzak odpadł o oponach nie wspomnę. Jak tam porządku z tym nie zrobią to ktoś tam wcześniej czy później zginie a od czego jest OC. A na biciu to rzeźnik zarabia

4 x 4
8 miesięcy temu

Co za chore komentarze ale to typowi Polacy . Od wymierzania kary jest policja nie jaki fajfus po trzecie tego znaku tam w ogóle nie widać więc się nie wypowiadajcie jak nie wiecie a tak na koniec auto się naprawi. NAJWAŻNIEJSZE ŻE NIKOMU SIĘ NIC NIE STAŁO .

kierownica
8 miesięcy temu

wcale mu się nie dziwię.Nie dość ,że mu samochód porypała, to jeszcze ma pretensje, Co za babsko wredne,a pokajac się to nie łaska

Człowiek
8 miesięcy temu

Do czytelnik chyba nie umiesz czytać ze zrozumieniem, jeszcze raz po woli.. 🤦‍♂️

Irena
8 miesięcy temu

Kierowcy fachowcy damscy bokserzy

Last edited 8 miesięcy temu by Irena
Ewa
8 miesięcy temu

No tak, to jest cała inteligencja chłopów, bo przecież jak facet spowoduje wypadek ( czyli codziennie ) to kobieta się na pewno rzuca na chlopa i rzuca się z pięściami 😁 idźcie biedne chłopy do swoich matek i córek i powiedzcie im o swoich błyskotliwych przemyśleniach… Powodzenia 🤘

Czytelnik
8 miesięcy temu

Macie, mózgi ? Pasażer sprawczynI wyleciał do ofiary . IDIOCI

Soplica
8 miesięcy temu

Okulory niech se kupi. A chłop w szoku był to wylecioł do niej.

Baby są głupie
8 miesięcy temu

Skutek uboczny po przyjęciu szczypawki.

16
0
Napisz co o tym sądziszx