Strażnik miejski dostał po zębach

Udostępnij
Tweet

Kwadrans po godzinie 17 rozegrały się mocne sceny na Placu 23 stycznia. Według relacji świadka strażnicy miejscy podjęli interwencję wobec kilku młodych mężczyzn odpalających petardy. Podczas czynności jeden ze strażników miejskich został zaatakowany.

Około 18-letni sprawca w czerwonej bluzie uderzył w zęby funkcjonariusza. Ze wstępnych ustaleń wynikało, że strażnik ma rozciętą wargę i prawdopodobnie stracił ząb. Na miejsce skierowano policjantów, którzy poradzili poszkodowanemu, żeby udał się do szpitala, gdzie zostaną wykonana obdukcja.

Młodocianemu bandycie grozi do 10 lat więzienia za czynną napaść na funkcjonariusza pod warunkiem, że okoliczności wypełnią znamiona tego artykułu. Możemy w nim przeczytać, że kto, działając wspólnie i w proozumieniu z inną osobą lub używając broni palnej, noża lub innego podobnie niebezpiecznego przedmiotu albo środka obezwładniającego, dopuszcza się czynnej napaści na funkcjonariusza publicznego…

Sprawca póki co jest nieustalony.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Co się dzieje z cenami paliw?
Subskrybuj
Powiadom o

47 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Janek
1 rok temu

Obdukcji dokonuje lekarz sądowy a nie szpital panowie milicjanci…

Takiczas
1 rok temu

Powiem tak. Jeden delikwent z tej patostrazy miejskiej musial sie doigrac bo prosil sie sam o problemy. Myslal ze jest straznikiem texasu i wcale mi go nie zal tym bardziej ze czlowieczenstwa w nim zadnego!!!nie bede opisywal sprawy bo to mial byc krotki komentaz. Lepiej zgol wąsik bo duzo ludzi sie o Tobie cieplo wypowiada

GRU
1 rok temu

Straż Miejska jest do likwidacji.
Środki po tej formacji przeznaczyć na ściąganie do miasta inwestycji przemysłowych.

Lech
1 rok temu

Jak znam życie: „bohater i jego kompani” jako żywo będą się przechwalać wśród swojego towarzystwa tym niezwykłym sukcesem. I tylko kwestią czasu jest że ktoś ze słuchaczy usłużnie doniesie do kogo trzeba i na kogo trzeba.

Smutny
1 rok temu

Widać poziom wyszkolenia dno dawno temu trzeba było zlikwidować tą grupę specjalnej troski

Jak krew w piach
1 rok temu

Gdzie paralizator i daremne szkolenia ?

koks
1 rok temu

czego się spodziewać po szyszce i baraniaku odpowiedzialnych za straż.

1 3 4 5
47
0
Napisz co o tym sądziszx