W rzece znaleziono ciało kobiety. Wiadomo kto to jest

Udostępnij
Tweet

Zaginiona od niedzieli 57-letnia pani Iza, nie żyje. Dziś – w środę przed południem strażacy znaleźli ciało w rzece. Policja potwierdza, że to poszukiwana kaliszanka.- informuje portal faktykaliskie.pl

Jeszcze dziś rano córka pani Izy napisała na grupie poszukiwawczej, że jasnowidz, u którego szukali pomocy, wskazał na rzekę. Dziś przed południem policja i straż wznowili działania. Do Kalisza przyjechały specjalistyczne jednostki wodno-nurkowe z Konina i Poznania. Użyto łodzi z sonarem. Działania prowadzone były na całej długości rzeki.

– Mniej więcej na wysokości Aquaparku znaleźliśmy ciało w rzece, najprawdopodobniej jest to poszukiwana osoba – mówi nam mł. kpt. Szymon Zieliński, oficer prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Kaliszu.

Na miejscu trwają czynności policji.

57-letnia kaliszanka wyszła z domu przy ul. Celtyckiej w Kaliszu, w niedzielę, 19 grudnia około 17:00. Wiadomo, że chorowała. W jej poszukiwania zaangażowało się wiele osób.

Bliskim Zmarłej składamy wyrazy głębokiego współczucia.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

8 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
psycholożka
2 lat temu

depresja to straszna choroba .Składa się na to wiele czynników i nie powodzeń życiowych w tym poczucie własnej winy . Szczere kondolencje dla bliskich i znajomych .

js
2 lat temu

Anonim. A ty o jakiś głupi chyba jesteś z tymi swoimi wpisami pod każdym wydarzeniem. Lecz się człowieku.

Bartos
2 lat temu

do „Cała prawda tylko przypadkiem” Co ty człowieku za głupoty wypisujesz??? Ty czytasz to co piszesz ?? czy ci dzieci małe to piszą ???

Cała prawda tylko przypadkiem
2 lat temu

Jasnowidz haha co za brednie. Skoro wskazał na rzekę to znaczy że jest guwnym podejrzanym

Ol
2 lat temu

Tu nie był potrzebny jasnowidz. Niestety od początku zakładano rzekę

Ewa
2 lat temu

Współczuję

Anonim
2 lat temu

Pato KALISZ

Anonim
2 lat temu

I znów Pato KALISZ

8
0
Napisz co o tym sądziszx