Pościg za BMW zakończony spektakularną karmą

Dwóch młodych mężczyzn postanowiło sprawdzić zwinność i moc BMW z3 na ośnieżonych drogach. Adrenaliny dodawał fakt, że samochód miał letnie opony, a kierownicę po prawej stronie.

Mówiąc młodzieżowym slangiem samochód wyglądał kozacko. O północy wyczyny młodocianego kierowcy w rejonie ulicy Wylotowej zauważył patrol drogówki. Młodzieńcowi z BMW załączył się tryb gry komputerowej i postanowił pokazać wyższość samochodu wyprodukowanego w Bawarii nad poczciwą kią z kogutem na dachu.

Pościg rozpoczął się na ulicy Wylotowej i kontynuowany był na obwodnicy Ostrowa Wielkopolskiego. Można powiedzieć, że specyfikacja techniczna radiowozu nie dorównywała uciekającemu BMW. Policjanci przy tych warunkach atmosferycznych nie zamierzali stawiać własnego życia na szali z młodzieńczą głupotą.

Na końcu obwodnicy wydawało się, że kierowca BMW odniósł zwycięstwo. Aż tu nagle dała o sobie znać karma.

Kilkanaście minut później dyżurny ostrowskiej policji informację o kolizji busa firmy kurierskiej z… BMW na zagranicznych tablicach rejestracyjnych. Przywiązanie do auta spowodowało, że młodzieńcy nie zostawili wraku i poczekali na przyjazd policjantów.

Są wątpliwości kto spowodował kolizję, ale bus wyszedł z niej bez szwanku, a BMW nadaje się tylko do… Zresztą sami zobaczcie.

Kierowca BMW odpowie za ucieczkę co jest traktowane jak przestępstwo.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Beata Klimek ripostuje konkurencję polityczną w sprawie cen za ciepło
Subskrybuj
Powiadom o

58 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ostrowiok
2 lat temu

W Anglii jedzą na brudnych talerzach bo polscy biznesmeni są na urlopie BMW

BMW5
2 lat temu

Pajac… … .. ……. …..

Aleje
2 lat temu

Tak czytam te wasze komenty żal naprawde kazdy sie smieje a tak naprawde 70% was jezdzi rowerem do pracy hahaha ludzie to tylko samochod byl nie ma i bedzie inny albo już jest nie rozumiem komentazy bmw co jest lepsze wasza dacia skoda czy kia? bo przeciesz te nowe kosztuje tyle co te felgi z tego bmw a ten czy serek czy janek co za roznica wypadek i tyle banda dzieciakow z was i tyle jedno poszło bedzie drugie, a wy trzymajcie te rowerki hahaha

Do Yś
2 lat temu

Pisałeś coś dziubek o waleniu konia… No nie zablysnąleś, ale powiem ci tak :
Nie mierz wszystkich swoją miarą 🤣!!!

Mm
2 lat temu

Heh.. ciekawe czy ubezpieczenie i przegląd ma aktualny bo po sprawdzeniu tablic młody łepek raczej nie ma..

Anonim
2 lat temu

Dziewczynki które potrafią najeżdżać i krytykować tylko gdy wiedzą że są bezpieczne u mamusi na garnuszku. Przedstawcie się imieniem i nazwiskiem i dopiero zacznijcie cokolwiek szczekać 😉 A ty Serek trzym się z farcikiem

jan nowak
2 lat temu

dla czego mnie to nie dziwi?

2 lat temu

a ci znawcy wszelkich skrótów BMW się spuszczają nad tymi wypowiedziami 🤣 będzie później taki chodził i konia walił jak to nie pocisnął, radzę odstawić internet na bok jak się jest za starym i za głupim i zająć się czymś pożytecznym np spacer mózg się dotleni. Nie pozdrawiam

58
0
Napisz co o tym sądziszx