Okólna i Kordeckiego. Pani spieszyła się do pracy

Udostępnij
Tweet

Na skrzyżowaniu ulic Kordeckiego i Okólnej w Ostrowie Wielkopolskim doszło do wypadku dwóch aut osobowych. Kierująca renault clio jechała od strony urzędu skarbowego i chciała skręcić w lewo w Okólną.

Nie zauważyła jadącego z przeciwka peugeota. Po zderzeniu na miejsce wysłano strażaków, policję oraz karetkę pogotowia ratunkowego. Sprawczynia najprawdopodobniej doznała urazu klatki piersiowej, dlatego została przewieziona do szpitala celem przeprowadzenia dokładniejszych badań.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Radny zmienił polityczne barwy
Subskrybuj
Powiadom o

9 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Pabst Franciscus
1 rok temu

KOBIETA = Kinder + Kueche + Kirche ! A.M.E.N !

Franek
1 rok temu

Baba stworzona jest do rodzenia dzieci, gotowania, i modlenia się w kościele. A im się we łbach powywracało i pchaja się za kierownicę.

Kierowca
1 rok temu

Ach te baby za kierownicą. Powinna w domu siedzieć, rodzic wychowywać dzieciaki a nie pchać się za kierownicę.

Swój
1 rok temu

To dobrze że ta stłuczka była teraz bo jak będzie po 1 stycznia to lepiej auto zostawić i uciekać a pozniej zgłosić że ukradli jak będą takie mandaty

lolita
1 rok temu

k//// prosty odcinek ulicy widoczność na 3 km – Pani nie widziala ? co babsko w tym aucie robiła ?
ślepa ? telefon? czy majtki wciągała ?. w głowie sie nie mieści . Proste rozwiązanie drogowe, a ta kasuje wsio na drodze,- a jak by tak matoła wypuścić do Poznania, Wrocławia ? – Boże chroń tramwaje.

kuba
1 rok temu

z jaka predkoscia ze takie straty?

Stary kierowca
1 rok temu

O jej znowu Pani a może by te Panie tą jazdę powierzyły swym mężom albo kochankom to by było napewno mniej takich kolizji .

WLKP
1 rok temu

pewnie spieszyła się do litexu 🙂

....
1 rok temu

Pośpiech wszyscy latają jeżdżą jak szalency bo święta za pasem. Tylko lepiej pomyśleć żeby doczekać tych świąt i być z rodziną. A nie leżeć w szpitalu czy tam w kostnicy.

9
0
Napisz co o tym sądziszx