Czy jesteś za segregacją sanitarną?

Rząd Prawa i Sprawiedliwości zapowiedział wdrożenie segregacji sanitarnej. W praktyce jej pierwszy etap ma polegać na prawie do weryfikacji przez pracodawcę paszportu covidowego lub statusu ozdrowieńca.

Jeżeli pracownik nie byłby zaszczepiony, pracodawca mógłby go przesunąć na inne stanowisko, nawet przy gorszej pensji.

Jeszcze rok temu premier Morawiecki mówił, że obostrzenia zakończą/wróci normalność się wraz z pojawieniem się szczepionek. Jak widać hasło „ostatnia prosta” okazuje się pustym sloganem.

Obecnie tylko parlamentarzyści z jednego ugrupowania (Konfederacji) głośno sprzeciwiają się pomysłowi segregacji sanitarnej. Wczoraj odbył się protest pod Sejmem. A jakie jest Państwa zdanie?

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Mieszkańcy skarżą się na remont mostu
Subskrybuj
Powiadom o

191 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Tomasz
2 lat temu

Szkoda że tak zryło wszystkim głowę, normalnie jak psy, kaganiec na twarz i do szczepienia.
Co nie którym się jeszcze oczy otworzą…

Czarnek nasral w garnek do „czarnek -„ozdrowieniec
2 lat temu

Jem zdrowo , nie lubię polskiej kuchni, mięsa nie jadam, wędlinami się brzydzę, piję okazjonalnie i z umiarem, za słodyczami nie przepadam. Próbuj dalej, ty kebabożerny materiale na kurs dla początkujących patologów. Srał cię pies, testerze respiratorów.

Ostatnio edytowany 2 lat temu by Czarnek nasral w garnek do „czarnek -„ozdrowieniec
Czarnek nasrał w garnek
2 lat temu

Jestem ozdrowiencem, nie mialem obiawow, wynik potwierdzony PCR. Nie bede generowac kosztow i nie chce sie szczepic. A Ty za to prosze masz od jutro zakaz picia alkoholu i jedzenia tlustych rzeczy i slodyczy. One tez zabijaja i ja nie chce aby sie leczyl pozniej na moj koszt.

Mateusz
2 lat temu

W kampanii prezydenckiej Mateuszek mowil „To wirus jak kaydy inny, nie ma sie czego bac”.
Nie dajmy sie. Austria juz sie poddala.

do Czarnek nasrał w garnek
2 lat temu

Nie robimy na odwrót. Tylko żyjemy normalnie jak dotychczas. A tobie niewolniku żal ściska zwieracze. Zapisz się na 4 dawkę i czekaj i szczekaj dalej.

Gościu
2 lat temu

I jak długo czarnek masz zamiar tak siedzieć w czterech ścianach? Nie wyjeżdżając nigdzie, nie wychodząc nigdzie, nie robiąc nic bo się boisz…? Poczekamy aż dostaniesz do głowy albo wpadniesz w depresję, ale skoro ci się takie życie podoba to przyjemności życzę w tych czterech kątach. Poczekamy aż ześwirujesz👍🏻

Do Czarnek nasral w garnek
2 lat temu

„Na odwrótni” to jest twoja pisownia, podobnie jak tok myślenia. I nie srał was pies, tylko przeczytaj najpierw tłuku co napisałeś. Widać jaką logikę prezentują covidioci.

Gościu
2 lat temu

Ja się zaszczepiłem, ale w ogóle nie mam pretensji do tych co szczepić się nie chcą, żyjemy w wolnym kraju, szczepienie nie jest obowiązkowe, więc szanuje każdą decyzję ludzi. I nie uważam żeby była potrzeba jakaś segregacja! Ludzie! Jesteście Pojebani pisząc takie bzdury

olek
2 lat temu

róbta co chceta,tak mawia jąkała

Gościu
2 lat temu

Przerażające jest to, że ludzie obrzucają się Tutaj taką nienawiścią, pogardą, życząc sobie wzajemnie „śmierci pod respiratorem” itp. szok poprostu. Taki katolicki naród a tak szanuje bliźniego swego. Wstyd i żenada.

191
0
Napisz co o tym sądziszx