OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Urzędnicy obywatelsko powstrzymali pijanego przed jazdą

Członkowie gminnej komisji rozwiązywania problemów alkoholowych z terenu gminy Ostrów Wielkopolski prowadzili działania w sklepie w miejscowości Biniew. Do sklepu wszedł mężczyzna, który zakupił butelkę wódki.

Kiedy kupił wódkę, poszedł do samochodu i usiadł za kierownicą. Członkowie komisji Mateusz Krawczyk i Łukasz Wierzyk natychmiast pobiegli do czerwonego renault. Wyciągnęli kluczyk ze stacyjki i wezwali policję. Mężczyzna próbował oddalić się pieszoz miejsca zdarzenia.

U ponad 60-letniego mieszkańca gminy Raszków stwierdzono prawie 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna już wcześniej był zatrzymany i ukarany za jazdę pod wpływem alkoholu.

Policjanci są na etapie zabezpieczania dowodów, przesłuchiwania świadków. Po zgromadzeniu materiału zostanie podjęta decyzja o postawieniu zarzutów.

POLECANE NEWSY
21 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Xmen
1 miesiąc temu

W biskupicach olobocznych powinni się ustawić kolo dino toby nazatrzymywali pijaków jezdzacych

Kasia
1 miesiąc temu

żadnych zarzutów mu nie postawią bo nie mogą

kolo
1 miesiąc temu

w takiej sytuacji mogą mu naskoczyć i może pozwać tych dwoje z urzędu za nękanie tyle na temat

ciekawski
1 miesiąc temu

Nie jest powiedziane że prowadził pod wpływem. mógł przyjechać do sklepu trzeźwy po litra częściowo wypić i usiąść czy tam usnąć w samochodzie a to nie jest zabronione. jeżeli nie zatrzymali go do kontroli w stanie nietrzeźwości jak prowadził auto to każda papuga go wybroni, zresztą nawet nikt nie postawi mu zarzutów że kierował pod wpływem jeżeli tylko siedział w aucie prawda?

Wacław
1 miesiąc temu

czy to ten z wydziału komunikacji?

do Mateusz z Lewkowa
1 miesiąc temu

To Ty się mylisz i nie znasz prawa. Art 178a kk mówi wyraźnie ,, kto prowadzi pojazd mechaniczny na drodze publicznej w stanie nietrzeźwości….itd….jeżeli siedzi w samochodzie, nie prowadzi lub jest na prywatnym terenie to nie łamie prawa. Niestety takie są przepisy. Co nie znaczy że usprawiedliwiam tego człowieka. Dopóki nie zostanie mu udowodnione, że prowadził w tym stanie nic nie mogą mu zrobić…I nie jestem po niczyjej stronie.

Mateusz z Lewkowa
1 miesiąc temu

Do ORMO . Mylisz się , możesz spać narąbany jak szkop ale bez kluczyków w stacyjce i na tylnym fotelu i to jeszcze wielki znak zapytania ? A tak mówiąc dlaczego bronisz potencjalnego mordercę ? Ten człowiek jadąc w stanie upojenia alkoholowego mógł zabić człowieka , dziecko , Ciebie ? No chyba że Ty tez narąbany jeździsz . Zastanów się co piszesz bo jeden z drugim coś usłyszy i będzie robił tak samo . Pomyśl to naprawdę nie boli .

rrr
1 miesiąc temu

zamykac tych pijakow !!!

Do Tomek
1 miesiąc temu

Przecież podali.

Przedstaw się
1 miesiąc temu

Inspekcja robotniczo-chłopska w akcji. Komsomolcy maładcy!

21
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x