Miasto przepłaciło 4 razy?

Radny Piotr Lepka zainteresował się kosztem wykonania logo znajdującego się na budynku Centrum Aktywności Lokalnej vis a vis Urzędu Miasta. Ten gadżet kosztował mieszkańców aż 40 tysięcy złotych i wiele wskazuje na to, że przepłacono za niego nawet 4-krotnie.

W tych 40 tysiącach zawarto:
1) dostawa i montaż urządzenia na ścianie południowej budynku Sali Sesyjnej

2) przeszkolenie personelu Zamawiającego w prawidłowej obsłudze urządzenia

3) udzielenie Zamawiającemu 12-miesięcznej gwarancji na urządzenie

Co na to ludzie z branży? Pragnący zachować anonimowość przedsiębiorcą z branży reklamowej wskazuje, że u niego taka usługa kosztowałaby 10 tysięcy zł. Problem z tym, że chociaż kieruje dużą ostrowską firmą, to żaden z urzędników nie wpadł na pomysł by złożyć zapytanie ofertowe. W końcu łatwo się wydaje nie swoje pieniądze.

Pod nazwiskiem wypowiedział się inny przedsiębiorca Rafał Białek, który napisał:

Szok szok szok dużą część życia przepracowałem z branżą outdoor z produkcjami jak ta. Ceny bywały zaskakujące, ale to jest kpina z mieszkańców…

Konkurencja zdradza fakt, że wykonawca usługi prowadzi firmę w pokoju w domu jednorodzinnym. Nie ukrywają, że chcieliby mieć klientów, którzy zapłaciliby im chociaż połowę tej zawyżonej kwoty.

Na wyciągnięcie konsekwencji przez prezydent Beatę Klimek z Przyjaznego Ostrowa nie liczccie, bo za zatopione wozy straży miejskiej i „prezydencką limuzynę” do dzisiaj nikt nie odpowiedział.

POLECANE NEWSY
49 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Józwa Butrym
10 miesięcy temu

Pytanie: czy chodzi tylko o to logo, czy o wszystkie trzy, które są na budynkach Urzędy Miejskiego plus herb Ostrowa. Wszystko jest 3d i do tego podświetlane, więc jeśli ta cena dotyczy całości, to jest wcale niedrogo, ale jeśli tego jednego logo, to faktycznie przesada.

obiektywny
10 miesięcy temu

I tutaj mamy problem. Niestety nauczyciele to w większości banda idiotów, którym zdaje się, że wiedzą wszystko. Poczucie wyższości nad niewinnymi dziećmi daje im we własnym mniemaniu uprawnienia do rządzenia. To straszne.

Do obiektywnego
10 miesięcy temu

Bo ludzie którzy cos osiągnęli, mają duże firmy, mają pieniądze, to nie mają czasu na pierdoły polityczne. Pilnują swoich interesów. Do polityki idą golasy, nieroby, złodzieje, ludzie z kompleksami, to jedyna szansa żeby coś znaczyć i łatwo zarobić. No i nauczyciele! Ci to stadami się pchają a potem mamy tego skutki. Ludzie którzy stolika z gaciami albo jajami na targu by nie dali rady prowadzić pchają się żeby rządzić miastem czy krajem. No i potem są tego skutki. Ludzie dynamiczni, z pomysłami, pracowici, politykę niestety najczęściej omijają.

Faraon
10 miesięcy temu

I jeszcze jedno chciałem podziękować naszemu ulubionemu posłowi z poko że tak rozsławia nasz region. Po prostu jest Mi za niego wstyd. Brak kultury chamstwo, przynosi naszemu regionowi wstyd. Chyba wiecie o kogo chodzi.

Faraon
10 miesięcy temu

I pomyśleć kiedyś byłem ostrowianinem i głosowałem na tą panią. Ale cóż błądzić jest rzeczą ludzką. Ale życzę tej Pani i wam Ostrowianie dużo zdrowia.

leon
10 miesięcy temu

Tężnia w parku jest przepłacona 10 razy i nic

AdamTKMK
10 miesięcy temu

A czy ten napis jest komukolwiek potrzebny?

obiektywny
10 miesięcy temu

Wszystko się fajnie mówi i ocenia w Internecie. Dlaczego ludzie myślący rozsądnie nie startują w wyborach prezydenckich? Dlaczego wybieracie znanych, a nie anonimowych nowicjuszy, którzy nie zrobili jeszcze nic złego temu miastu?
Może czas zmienić indywidualne zasady, zanim wybierze się tzw. „znane zło”

Jacek
10 miesięcy temu

Najwyższy czas, aby cały POstkomunistyczny UM został prześwietlony przez CBA!

Nienauczycielka
10 miesięcy temu

To nie tak. Powinniśmy się cieszyć, że miasto przepłaca za cokolwiek, ponieważ w ten sposób pieniądze trafiają do tych, którzy je znacznie lepiej wykorzystają niż ci nieudacznicy.

Last edited 10 miesięcy temu by Nienauczycielka
49
0
Napisz co o tym sądziszx