Miasto przepłaciło 4 razy?

Radny Piotr Lepka zainteresował się kosztem wykonania logo znajdującego się na budynku Centrum Aktywności Lokalnej vis a vis Urzędu Miasta. Ten gadżet kosztował mieszkańców aż 40 tysięcy złotych i wiele wskazuje na to, że przepłacono za niego nawet 4-krotnie.

W tych 40 tysiącach zawarto:
1) dostawa i montaż urządzenia na ścianie południowej budynku Sali Sesyjnej

2) przeszkolenie personelu Zamawiającego w prawidłowej obsłudze urządzenia

3) udzielenie Zamawiającemu 12-miesięcznej gwarancji na urządzenie

Co na to ludzie z branży? Pragnący zachować anonimowość przedsiębiorcą z branży reklamowej wskazuje, że u niego taka usługa kosztowałaby 10 tysięcy zł. Problem z tym, że chociaż kieruje dużą ostrowską firmą, to żaden z urzędników nie wpadł na pomysł by złożyć zapytanie ofertowe. W końcu łatwo się wydaje nie swoje pieniądze.

Pod nazwiskiem wypowiedział się inny przedsiębiorca Rafał Białek, który napisał:

Szok szok szok dużą część życia przepracowałem z branżą outdoor z produkcjami jak ta. Ceny bywały zaskakujące, ale to jest kpina z mieszkańców…

Konkurencja zdradza fakt, że wykonawca usługi prowadzi firmę w pokoju w domu jednorodzinnym. Nie ukrywają, że chcieliby mieć klientów, którzy zapłaciliby im chociaż połowę tej zawyżonej kwoty.

Na wyciągnięcie konsekwencji przez prezydent Beatę Klimek z Przyjaznego Ostrowa nie liczccie, bo za zatopione wozy straży miejskiej i „prezydencką limuzynę” do dzisiaj nikt nie odpowiedział.

CZYTAJ  Zderzenie mazdy i mercedesa przy ZUS

49 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Józwa Butrym
1 rok temu

Pytanie: czy chodzi tylko o to logo, czy o wszystkie trzy, które są na budynkach Urzędy Miejskiego plus herb Ostrowa. Wszystko jest 3d i do tego podświetlane, więc jeśli ta cena dotyczy całości, to jest wcale niedrogo, ale jeśli tego jednego logo, to faktycznie przesada.

obiektywny
1 rok temu

I tutaj mamy problem. Niestety nauczyciele to w większości banda idiotów, którym zdaje się, że wiedzą wszystko. Poczucie wyższości nad niewinnymi dziećmi daje im we własnym mniemaniu uprawnienia do rządzenia. To straszne.

Do obiektywnego
1 rok temu

Bo ludzie którzy cos osiągnęli, mają duże firmy, mają pieniądze, to nie mają czasu na pierdoły polityczne. Pilnują swoich interesów. Do polityki idą golasy, nieroby, złodzieje, ludzie z kompleksami, to jedyna szansa żeby coś znaczyć i łatwo zarobić. No i nauczyciele! Ci to stadami się pchają a potem mamy tego skutki. Ludzie którzy stolika z gaciami albo jajami na targu by nie dali rady prowadzić pchają się żeby rządzić miastem czy krajem. No i potem są tego skutki. Ludzie dynamiczni, z pomysłami, pracowici, politykę niestety najczęściej omijają.

Faraon
1 rok temu

I jeszcze jedno chciałem podziękować naszemu ulubionemu posłowi z poko że tak rozsławia nasz region. Po prostu jest Mi za niego wstyd. Brak kultury chamstwo, przynosi naszemu regionowi wstyd. Chyba wiecie o kogo chodzi.

Faraon
1 rok temu

I pomyśleć kiedyś byłem ostrowianinem i głosowałem na tą panią. Ale cóż błądzić jest rzeczą ludzką. Ale życzę tej Pani i wam Ostrowianie dużo zdrowia.

leon
1 rok temu

Tężnia w parku jest przepłacona 10 razy i nic

AdamTKMK
1 rok temu

A czy ten napis jest komukolwiek potrzebny?

obiektywny
1 rok temu

Wszystko się fajnie mówi i ocenia w Internecie. Dlaczego ludzie myślący rozsądnie nie startują w wyborach prezydenckich? Dlaczego wybieracie znanych, a nie anonimowych nowicjuszy, którzy nie zrobili jeszcze nic złego temu miastu?
Może czas zmienić indywidualne zasady, zanim wybierze się tzw. „znane zło”

Jacek
1 rok temu

Najwyższy czas, aby cały POstkomunistyczny UM został prześwietlony przez CBA!

Nienauczycielka
1 rok temu

To nie tak. Powinniśmy się cieszyć, że miasto przepłaca za cokolwiek, ponieważ w ten sposób pieniądze trafiają do tych, którzy je znacznie lepiej wykorzystają niż ci nieudacznicy.

Ostatnio edytowany 1 rok temu by Nienauczycielka
49
0
Napisz co o tym sądziszx