Ranne dzieci. Autobus wjechał pod pociąg

Po godzinie 16 doszło do wypadku autobusu z pociągiem towarowym. Autobusem podróżowało 29 osób, w tym dzieci. Dwoje z nich zostało poszkodowanych.

W miejscowości Turkowy k. Kępna na niestrzeżony przejazd kolejowy wtoczył się autobus należący do lokalnego przewoźnika. 60-letni kierowca z powiatu wieruszowskiego najprawdopodobniej zignorował znak STOP.

Na szczęście pociąg towarowy jechał z małą prędkością. W autobusie został uszkodzony prawy narożnik i boczne szyby. Do szpitali odwieziono dwoje dzieci, 15-letnią dziewczynę i 4-latka. Jedno z nich trafiło do ostrowskiego szpitala.

POLECANE NEWSY

20 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
winetu
1 rok temu

stare trupy 60 +za kołem to smierc na drodze

SUZUKI
1 rok temu

Za radiem RMF w Unii brakuje 400 tys kierowców a najwięcej w Polsce , kilka lat temu polski autobus prowadzony przez 22 letniego kierowcę we Francji spadł w przepaść gdzie zginęło ponad dwadzieścia osób dzisiaj koło Skalmierzyc uderzył oplem w drzewo 22 letni chłopak zginął na miejscu więc opowiadać bajeczki że 60 latek ma siedzieć w domu i bawić wnuki są śmieszne bo nie nadaje się do prowadzenia pojazdu a poza tym skąd brać tych kierowców jak młodych odpowiedzialnych ludzi którzy chcieliby pracować w soboty niedzielę brak

kierowca
1 rok temu

do „kolo”
…..Ty też (chyba?) dożyjesz do 60 ! Ciekawe czy to wszystko co napisałeś o kierowcach w tym wieku …wtedy będzie Ciebie dotyczyło ??

rom
1 rok temu

60 lat kierowca…. to znowu „senior” !

Bierut do Sikory
1 rok temu

Warchole Gierek zapewne nie Tusk wydłużył…..

Mariusz Sikora
1 rok temu

Do Prosto w Oczy . Jesteś tak samo głupi jak ten Twój zasrany kaczor i ta jego banda włącznie z pomarszczonym alkoholikiem . Baranie kto doprowadził do tego aby emeryta nie było stać na godziwe życie Tusk ? Ośle partia zakłamana okrada każdego z nas a Ty śmiesz opowiadać bzdury . Oglądasz tą zasraną TVPis i masz zryty pusty łeb . Przypatrz jak żyją w demokratycznym Państwie emeryci . Nie wiesz bo nie widzisz nic po za swoim śmierdzącym dupskiem . A w Państwie demokratycznym każdy emeryt żyje dostatnio jedz do Świnoujścia zobacz ilu jest tam z Polski emerytów a ilu z Niemiec , przypatrz się jak żyją emeryci w Niemczech a jak w Polsce zobacz czym się porusza Niemiecki emeryt a czym Polski . I przestań debilu opowiadać o czymś co nie jest prawda . To Państwa jest obowiązek dbać o obywateli a co robi kaczo gród . Od ilu lat zarządza Tobą dlaczego sobie daje podwyżki a nie emerytom ? Przyjrzyj się w jakim Państwie żyją emeryci i ile musza jeszcze dorabiać aby godnie żyć . Ile jeszcze zabierze durny rząd kaczora aby swoim pod mordy podstawić . Nie masz pojęcia osiłku wygrzebany z odchodu barana .

Last edited 1 rok temu by Mariusz Sikora
do "koło"
1 rok temu

Statystyka dotycząca osób w wybranych grupach wiekowych, które są sprawcami wypadków:
18-24 lat 18,4% ogólnej liczby zdarzeń
25-39 lat 10,4%
40-59 lat 7,3%
60+ 4,9%

Czy chciałbyś coś jeszcze dodać „młody i sprawny” idioto?

żurek
1 rok temu

Tusek chce abyśmy pracowali do śmierci , dla dobra UE , być może ten kierowca powinien jechać na szparagi u bauera a nie wsiadać za kierownicę autobusu.

Donek
1 rok temu

Jak platforma wygra wybory to oddam wam 180mld na drugi filar które pożyczyłem

Jadzia emerytka
1 rok temu

Za moich czasów wszystkie przejazdy kolejowe były ze szlabanami i sygnalizacją świetlną. W budce był drużnik/drużniczka i wypadków nie było, a teraz?

20
0
Napisz co o tym sądziszx