Młoda kobieta skoczyła pod ciężarówkę. Wiemy dlaczego

W samo południe postanowiła zakończyć swoje życie młoda kobieta. W tym celu wybrała śmierć pod kołami ciężarówki. Na szczęście zawodowy kierowca w porę odczytał zagrożenie.

Na drodze krajowej nr 11, na wysokości miejscowości Sobótka, kierowca z powiatu ostrowskiego jechał w stronę Pleszewa. Nagle z prawej strony dostrzegł młodą kobietę, która biegła w kierunku jezdni. Widząc dziwne zachowanie, zaczął gwałtownie hamować. Prędkość w chwili kontaktu była niewielka, dlatego piesza nie odniosła poważniejszych obrażeń.

Kiedy mężczyzna z ciężarówki zapytał o powód takiego zachowania, kobieta powiedziała, że ma już dosyć i zamierza ze sobą skończyć. Od mieszkańców można było się dowiedzieć, że kobieta popadła w kłopoty finansowe. Wcześniej założyła firmę na czyjąś prośbę. Namawiający zmarł, a 30-latka została z problemami. Na szczęście dostała od życia drugą szansę na przemyślenie swojej sytuacji i próbę poukładania skomplikowanych spraw. Bliscy z pewnością również otoczą właściwą opieką poszkodowaną.

Telefony zaufania i interwencyjne dla osób w trudnej sytuacji życiowej (w tym osób myślących o samobójstwie) Kryzysowy Telefon Zaufania 116 123 powstał z myślą o osobach, które z różnych powodów nie mają możliwości bezpośredniego kontaktu z psychologiem.

CZYTAJ  Wiedział, że to rondo jest kolizyjne a mimo to...

39 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Co kogo to obchodzi
1 rok temu

Bedzie miała co opowiadać w show programach :D. Już jedna po spotkaniu z pociągiem dostała się w VoP dalej…
Ja pie**ole ludzie ogranijcie sie!
Nie wiem idzcie pobiegać czy coś…

Lukas
1 rok temu

Pan Karol był z Borowca

Niunia
1 rok temu

Wiedziała co robi miała świadomość a teraz bo pierdolamento obie chodzily jak gwiazdy szkoda to tu tylko dzieci jej zresztą do 3 razy sztuka bo już 2 były

Xxxsss
1 rok temu

Nie znany jest umysł ludzki

Dziadek
1 rok temu

Sama sobie winna. Chciała być gwiazdą to zabłysła.. Swoją głupotą.
Ciekawe kiedy reszta oszukanych pójdzie tą samą drogą. Czas start!

dorota
1 rok temu

Do Pana Lukas
A Pan Karol skad byl ?
pytam bo tez znalam kogos Arkadiusz i karol co slupy wstawiali

Miki
1 rok temu

Jak może sprzedać jak to wszystko w lizingu

Lukas
1 rok temu

Do pani Doroty Śp Karol

Wściekły..
1 rok temu

Niestety wszyscy bliscy to co najlepsze pobrali , żyją sobie bez problemów, a biedna dziewczyna została z problemami. I ten kto nie wie , niech nie mówi że na własne życzenie. Niestety tak przykaciele ją załatwili… niech wielka pani swoje auto sprzeda i niech pomoże tej dziewczynie, a nie twarz odwraca …

maślak
1 rok temu

do Przedstaw się- zapytam rodzina wie że jesteś po*****y , bo my już tak

39
0
Napisz co o tym sądziszx