Młoda kobieta skoczyła pod ciężarówkę. Wiemy dlaczego

W samo południe postanowiła zakończyć swoje życie młoda kobieta. W tym celu wybrała śmierć pod kołami ciężarówki. Na szczęście zawodowy kierowca w porę odczytał zagrożenie.

Na drodze krajowej nr 11, na wysokości miejscowości Sobótka, kierowca z powiatu ostrowskiego jechał w stronę Pleszewa. Nagle z prawej strony dostrzegł młodą kobietę, która biegła w kierunku jezdni. Widząc dziwne zachowanie, zaczął gwałtownie hamować. Prędkość w chwili kontaktu była niewielka, dlatego piesza nie odniosła poważniejszych obrażeń.

Kiedy mężczyzna z ciężarówki zapytał o powód takiego zachowania, kobieta powiedziała, że ma już dosyć i zamierza ze sobą skończyć. Od mieszkańców można było się dowiedzieć, że kobieta popadła w kłopoty finansowe. Wcześniej założyła firmę na czyjąś prośbę. Namawiający zmarł, a 30-latka została z problemami. Na szczęście dostała od życia drugą szansę na przemyślenie swojej sytuacji i próbę poukładania skomplikowanych spraw. Bliscy z pewnością również otoczą właściwą opieką poszkodowaną.

Telefony zaufania i interwencyjne dla osób w trudnej sytuacji życiowej (w tym osób myślących o samobójstwie) Kryzysowy Telefon Zaufania 116 123 powstał z myślą o osobach, które z różnych powodów nie mają możliwości bezpośredniego kontaktu z psychologiem.

POLECANE NEWSY

39 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Co kogo to obchodzi
10 miesięcy temu

Bedzie miała co opowiadać w show programach :D. Już jedna po spotkaniu z pociągiem dostała się w VoP dalej…
Ja pie**ole ludzie ogranijcie sie!
Nie wiem idzcie pobiegać czy coś…

Lukas
10 miesięcy temu

Pan Karol był z Borowca

Niunia
10 miesięcy temu

Wiedziała co robi miała świadomość a teraz bo pierdolamento obie chodzily jak gwiazdy szkoda to tu tylko dzieci jej zresztą do 3 razy sztuka bo już 2 były

Xxxsss
10 miesięcy temu

Nie znany jest umysł ludzki

Dziadek
10 miesięcy temu

Sama sobie winna. Chciała być gwiazdą to zabłysła.. Swoją głupotą.
Ciekawe kiedy reszta oszukanych pójdzie tą samą drogą. Czas start!

dorota
10 miesięcy temu

Do Pana Lukas
A Pan Karol skad byl ?
pytam bo tez znalam kogos Arkadiusz i karol co slupy wstawiali

Miki
10 miesięcy temu

Jak może sprzedać jak to wszystko w lizingu

Lukas
10 miesięcy temu

Do pani Doroty Śp Karol

Wściekły..
10 miesięcy temu

Niestety wszyscy bliscy to co najlepsze pobrali , żyją sobie bez problemów, a biedna dziewczyna została z problemami. I ten kto nie wie , niech nie mówi że na własne życzenie. Niestety tak przykaciele ją załatwili… niech wielka pani swoje auto sprzeda i niech pomoże tej dziewczynie, a nie twarz odwraca …

maślak
10 miesięcy temu

do Przedstaw się- zapytam rodzina wie że jesteś po*****y , bo my już tak

39
0
Napisz co o tym sądziszx