Radio Zet będzie nadawać z Ostrowa. Będzie śniadanie na Rynku

W piątek, 17 września, do Ostrowa Wielkopolskiego zawita „Wielka Trasa Śniadaniowa Radia ZET”. Wspólnie z dziennikarzami stacji będzie można nieodpłatnie zjeść ciepłe, pożywne śniadanie i razem z nimi współtworzyć poranny program radiowy.

Śniadaniowe miasteczko Radia ZET powstanie na Rynku. O 5:30 słuchaczy audycji „Dzień Dobry Bardzo”, wprost z plenerowego studia emisyjnego, przywitają jej gospodarze – Agnieszka Kołodziejska i Robert Karpowicz. A już od 6:00 będzie można zjeść z nimi śniadanie i wziąć udział w tworzeniu jednego z najpopularniejszych porannych programów radiowych w Polsce.

Zestawy śniadaniowe na dzień dobry bardzo będą serwowane do godz. 10:00. Każdy znajdzie coś smacznego dla siebie: zarówno zwolennicy kuchni vege, preferujący posiłki mięsne, czy posiłki na słodko. W menu polska klasyka śniadaniowa z parówkami, kiełbaskami, serami, czy jajecznicą oraz bardziej wykwintne dania. Będzie można także skosztować autorskiego zestawu przygotowanego przez prowadzących audycję „Dzień Dobry Bardzo”, a wszystko popić aromatyczną kawą.

– Prowadzenie programu poza studiem radiowym ma swój niepowtarzalny urok. To okazja do bezpośredniego spotkania i rozmów ze słuchaczami, nadającymi audycji zupełnie inny wymiar. Razem z Robertem Karpowiczem z niecierpliwością czekamy na mieszkańców Ostrowa Wielkopolskiego. Przy okazji gorąco polecam autorskie śniadania – które przygotowaliśmy dla Was z Robertem. Nie zdradzę jednak szczegółów. Trzeba przekonać się samemu, co wykombinowaliśmy. Do zobaczenia i usłyszenia już w piątek! – mówi Agnieszka Kołodziejska.

Mieszkańcy Ostrowa Wielkopolskiego będą mieli niepowtarzalną okazję nie tylko za darmo posilić się w drodze do pracy czy szkoły, ale też podpatrzeć, jak wygląda praca radiowców od kuchni – zobaczyć mobilne panoramiczne studio emisyjne, wóz satelitarny, czy porozmawiać i zrobić pamiątkowe zdjęcie z dziennikarzami Radia ZET.

Ostrów Wielkopolski jest ostatnim z dziesięciu miast, które jesienią odwiedzali dziennikarze Radia ZET w ramach swojej śniadaniowej trasy.

POLECANE NEWSY

8 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Pan toti
1 rok temu

Lewacke radio przybywa, Tuskowie i LGBT podekscytowani.

666
1 rok temu

A kiedy wielka trasa rydzyka ze zbieraniem na tace?

Śmiechu warte
1 rok temu

To jakaś akcja dożywiania ludzi z tymi śniadaniami?
Te wszystkie komercyjne radia z Zetką, RMF i Eska na czele to chyba dla jakichś upośledzonych umysłowo nadają 😕

syn gromu
1 rok temu

Nie cierpię tego radia, w kółko te same piosenki i bezbekowe audycje.

Do żurek
1 rok temu

Każdy się śmieje, gdy jesteście śmieszni.

żurek
1 rok temu

Komunistyczna szczujnia , naśmiewająca się z Polski i Polaków.

bartek
1 rok temu

to drugie tez

Agentka
1 rok temu

gwno nie radio…

8
0
Napisz co o tym sądziszx