OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Chciał skoczyć na Raszkowskiej?

Z chwilą rozpoczęcia meczu Polska-Anglia w piłkę nożną służby otrzymały dramatyczne wezwanie. Z jego treści wynikało, że młody mężczyzna chce zeskoczyć z dachu kamienicy przy ulicy Raszkowskiej 8 w Ostrowie Wielkopolskim.

Po dojeździe policji i strażaków nikogo nie zauważyli z poziomu ulicy. Podjęto decyzję o rozstawieniu wozu z koszem na końcu wysuwanej drabiny. Po wjechaniu na poziom dachu okazało się, że potencjalny samobójca chowa się za kominem.

Dla jego bezpieczeństwa postanowiono skuć go w kajdanki i zwieźć na dół. Po czym został zamknięty z tyłu radiowozu. Teraz policjanci na spokojnie ustalą jakie intencje miał ten młody mężczyzna.

POLECANE NEWSY
31 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Maniek
8 dni temu

Dziś znowu był na tym dachu

Śmieci do kosza
18 dni temu

Wszystkie te ścierwojady z Raszkowskiej powinny razem wejść na dach złapać się za ręce i skoczyć…Później przyjeżdża MPO zgarnia łopatą wrzuca do kontenera i wywozi na wysypisko i wywala jak ciepły gnój.I wszyscy zadowoleni bo po takich śmieciach nikt nie zapłacze chyba że ich patologiczne matki lub szlaufy ze zasrańcami.Tyle w temacie.

Wacek
19 dni temu

Krótko napiszę- GUMA I WĄSKIE DRZWI!

Karnawał
19 dni temu

Chciał skoczyć na piwo

Sebastian
19 dni temu

Trzeba było gnoja zepchnąć z tego dachu

Agentka
19 dni temu

Chcial ale nie skoczył czyli nie chcial. Niech płaci łobuz

Zorro
19 dni temu

Nie skoczyl ale chcial

Prawda
19 dni temu

Zimą na rynku widziałem okradziony rower górski z kół i siedzenia które były przypięte na szybkozamykacze. Rower był przypięty do barierki koło ogródków piwnych. Ja się pytam , co policja robi w tym zasranym Ostrowie nocą , że bandyci nocą chodzą robią co chcą i czują się bezkarni ?!!!! Już wam odpowiadam. Policja jeździ nocą po mieście pod galerię Ostrovia i robią puste kilometry. Oczywiście gówno robią. Tak samo w nocy Ogródki działkowe Relax jeżdżą tam spać i po lasach i innych duperelach. O dupę rozczaś taką policję co aby potrafią dawać mandaty w dzień za picie piwka w miejscu publicznym i zajmują się pierdołami. Prawda jest taka że w nocy to policja jest obsrana po same uszy , umią aby w dzień cwaniaczyć i zatruwać życie spokojnym obywatelom. Nic dziwnego , że ludzie nie lubią policji. Policja sama sobie zapracowała na taką opinię. Człowiek na widok policjanta , policji powinien czuć się bezpiecznie. W Anglii , to policja pomaga ludziom, a u nas policja to jedno wielkie dziadostwo.

Last edited 19 dni temu by Prawda
Piter
19 dni temu

Esencja Raszkowskiej. Oszczane i zarzygane bramy. Elita miejska pod 8mką i nie tylko. W sumie co te młodziki mają robić? Kąpać się we fontannie za 700tysi? Iść pooddychać do tężni? Miód zbierać w pasiece pod UM? Podobno mamy tu jakieś “Przyjazne miasto”. Trochę jestem w stanie zrozumieć tą młodzież. Też byłem młody i głupi. Cienkiej czerwonej linii nie przekroczyłem, żyje i wyszedłem na prostą. Polecam zarobić sobie rachunek sumienia bo można wejść w knieje, z których nie ma wyjścia.

Raszkowska :D
19 dni temu

Ja bym się wstydził mieszkać na tej ulicy szczególnie przy rynku a rodzice tych “Dzieci” co tam przesiadują w tych bramach i w okolicach mogli by się zainteresować co odpi**dalają małe sku**iele

31
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x