Chciał skoczyć na Raszkowskiej?

Z chwilą rozpoczęcia meczu Polska-Anglia w piłkę nożną służby otrzymały dramatyczne wezwanie. Z jego treści wynikało, że młody mężczyzna chce zeskoczyć z dachu kamienicy przy ulicy Raszkowskiej 8 w Ostrowie Wielkopolskim.

Po dojeździe policji i strażaków nikogo nie zauważyli z poziomu ulicy. Podjęto decyzję o rozstawieniu wozu z koszem na końcu wysuwanej drabiny. Po wjechaniu na poziom dachu okazało się, że potencjalny samobójca chowa się za kominem.

Dla jego bezpieczeństwa postanowiono skuć go w kajdanki i zwieźć na dół. Po czym został zamknięty z tyłu radiowozu. Teraz policjanci na spokojnie ustalą jakie intencje miał ten młody mężczyzna.

POLECANE NEWSY

30 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Maniek
1 rok temu

Dziś znowu był na tym dachu

Wacek
1 rok temu

Krótko napiszę- GUMA I WĄSKIE DRZWI!

Karnawał
1 rok temu

Chciał skoczyć na piwo

Sebastian
1 rok temu

Trzeba było gnoja zepchnąć z tego dachu

Agentka
1 rok temu

Chcial ale nie skoczył czyli nie chcial. Niech płaci łobuz

Zorro
1 rok temu

Nie skoczyl ale chcial

Prawda
1 rok temu

Zimą na rynku widziałem okradziony rower górski z kół i siedzenia które były przypięte na szybkozamykacze. Rower był przypięty do barierki koło ogródków piwnych. Ja się pytam , co policja robi w tym zasranym Ostrowie nocą , że bandyci nocą chodzą robią co chcą i czują się bezkarni ?!!!! Już wam odpowiadam. Policja jeździ nocą po mieście pod galerię Ostrovia i robią puste kilometry. Oczywiście gówno robią. Tak samo w nocy Ogródki działkowe Relax jeżdżą tam spać i po lasach i innych duperelach. O dupę rozczaś taką policję co aby potrafią dawać mandaty w dzień za picie piwka w miejscu publicznym i zajmują się pierdołami. Prawda jest taka że w nocy to policja jest obsrana po same uszy , umią aby w dzień cwaniaczyć i zatruwać życie spokojnym obywatelom. Nic dziwnego , że ludzie nie lubią policji. Policja sama sobie zapracowała na taką opinię. Człowiek na widok policjanta , policji powinien czuć się bezpiecznie. W Anglii , to policja pomaga ludziom, a u nas policja to jedno wielkie dziadostwo.

Last edited 1 rok temu by Prawda
Piter
1 rok temu

Esencja Raszkowskiej. Oszczane i zarzygane bramy. Elita miejska pod 8mką i nie tylko. W sumie co te młodziki mają robić? Kąpać się we fontannie za 700tysi? Iść pooddychać do tężni? Miód zbierać w pasiece pod UM? Podobno mamy tu jakieś „Przyjazne miasto”. Trochę jestem w stanie zrozumieć tą młodzież. Też byłem młody i głupi. Cienkiej czerwonej linii nie przekroczyłem, żyje i wyszedłem na prostą. Polecam zarobić sobie rachunek sumienia bo można wejść w knieje, z których nie ma wyjścia.

Raszkowska :D
1 rok temu

Ja bym się wstydził mieszkać na tej ulicy szczególnie przy rynku a rodzice tych „Dzieci” co tam przesiadują w tych bramach i w okolicach mogli by się zainteresować co odpi**dalają małe sku**iele

Dziki gołąb
1 rok temu

Raszkowska blisko rynku tam ćpaki i dilerzy mieszkają, małolaty cwaniakują w grupie, bo w pojedynkę to już nie są takie kozaki i idzie taki sam to łeb spuszczony na dół, strach tam chodzić. Nie lubię tam tędy chodzić. Ostrów to patologia i slumsy. Zobaczcie na te kamienice i wewnątrz podwórka , tynk się sypie , śmierdzi , menele chleją i strach żeby nie okradli.

30
0
Napisz co o tym sądziszx