OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

BMW na POS skasowane przez Nissana

BMW z powiatu ostrowskiego zostało mocno uszkodzone po kolizji, do której doszło w Ostrzeszowie na drodze krajowej nr 11. Przed godziną 8 rano nissan juke wyjechał z drogi podporządkowanej i doprowadził do zderzenia z BMW, którym kierował 52-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego.

Osoby podróżujące pojazdami opuściły je o własnych siłach. Jedna osoba wymagała pomocy medycznej. W wyniku uderzenia pojazd nissan przemieścił się i uderzył w pojazd marki VW, który poruszał się drogą DK11 w kierunku Kępna, a którym kierował 51-letni mieszkaniec Ostrowa Wlkp.

Droga krajowa przez pierwsze chwile była zablokowana. Ruch odbywał się poprzez wytyczone objazdy przez Szklarkę Myślniewską i Szklarkę Przygodzicką. Od godziny 9:30 droga jest już odblokowana.

Więcej zdjęć pod adresem:
http://www.czasostrzeszowski.pl/index.php/2753-utrudnienia-na-15

POLECANE NEWSY
14 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
KierowcaZawodowy
6 dni temu

Zawsze jak jezdze ciezarowka po jakies waskiej uliczce i widze ze za mna jedzie osobowka i sie meczy, to daje migacz prawo i lekko zjezdam na pobocze zeby mnie wyprzedzila.. Zazwyczaj tacy kierowcy “podziekuja” na awaryjkach i to jest mile..

Ale zauwazylem pewna niezaleznosc, gdy kierowca jedzie na rejestracji POT to nigdy tych awaryjek nie wlaczy.. przypadek? Nie sadze.

Grzegorz
7 dni temu

Ostrzeszuf to inny świat….

Mariusz . B
8 dni temu

Po szpachlowanie to jakieś coś podobne do auta . Niby Nissan ale ślump z Ostrzeszowa No i nie wie jak się zachować na drodze samo mówi POT – płot z tym kierowcą . Jak nie umie jeździć po Ostrzeszowskich polach .

Agentka
8 dni temu

Skasowal BMW czyli prawidlowo. BTW to bmw jakies klejone było widać

POS
8 dni temu

ESI, PPL, PKR albo POT

POT
8 dni temu

Do POS i Kontra Bóldupców z Ostrzeszowa !!!!
Jeżdżę po ŁOSTROWIE od 20 lat i nigdy nie miałem żadnej stłuczki a bardzo często przez łostrowioków miałbym nieraz odarty lakier. Akurat mam BMW ;P

POS
8 dni temu

POT nawet u siebie nie umie jeździć!

Kontra Bóldupców z Ostrzeszowa
8 dni temu

POT na drodze i wiadomo, że zaraz spowodują znów wypadek

Marek
8 dni temu

No i gdzie jak zwykle Łostrzeszów kierowcy z tego powiatu zachowują się na drodze jak barany na wypasie . Ale nie dziwne jak przesiądziesz się z furmanki do pojazdu mechanicznego .

250 wściekłych kucy zwija asfalt
8 dni temu

Nocami latam bokami i wtedy czuję , że naprawdę żyję. TYLKO BMW !!!

Last edited 8 dni temu by 250 wściekłych kucy zwija asfalt
14
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x