OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Mercedes uderzył w drzewo. W środku nikogo nie było (aktualizacja)

Na trasie Odolanów – Boników samochód osobowy wyjechał poza drogę i uderzył w drzewo. Świadek powiadomił służby. Na miejsce wysłano 3 wozy straży pożarnej.

Po dojeździe strażaków stwierdzono, że nikogo nie ma ani w aucie, ani pod nim ani też w najbliższej okolicy. Nie jest jeszcze znany powód oddalenia się. Z pewnością policjanci dotrą do kierowcy i przebadają go na zawartość alkoholu.

Tak jak informowaliśmy bezpośrednio po zdarzeniu z miejsca oddalił się kierowca. Po przyjeździe służb na miejscu pojawiła się kobieta, która zadeklarowała, że kierowała autem. Po chwili jednak wyjawiła, że to jednak mąż kierował, a ten miał cofnięte uprawnienia.

POLECANE NEWSY
14 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
rzeczoznawca
3 miesięcy temu

uuuuu……bedą koszty naprawy ….( o ile ma sie pieniążki na takową )

***** ***
3 miesięcy temu

No dobrze to że frajer nie miał odwagi ponieść konsekwencji to pryszcz na jego d…e . Teraz weźcie pod uwagę gdyby na łuku drogi poruszało się mniejsze auto a w środku matka , dziecko w foteliku bo tak się jeździ ? To co ten cham by wtedy zrobił . Gnoja pod sąd , klamora zabrać na poczet kary , a chętnie bym został sędzią na tą sprawę . 60 tyś bo taka kara może być , auto do kasacji bez możliwości wykupu , a gościa na roczek tak do ciężkich prac . Obecnie brak rąk do pracy wiec zapirdzielać . Gnój jeden i w dodatku bez skrupułów .

Pykon
3 miesięcy temu

Cfok nie umie prowadzić auta na tylnia os to niech nie wsiada niech pieszo chodzi wiotka palka

O S W
3 miesięcy temu

Jeszcze kobietę swoją żonę w to wszystko wmieszał masakra normlanie „mężczyzna” pełną gębą haha

TożToSzok
3 miesięcy temu

Bo to Autonomiczny mercedes jest. Pewnie nawalony bo wlał sobie benzyny do diesla i walnął w drzewo.

M3
3 miesięcy temu

Odolanów Boników albo Odolanów Świeca, co wy tam wyprawiacie…

O S W
3 miesięcy temu

Cwaniaczek jeden był taki do przodu żeby kierować na zakazie, ale już żeby ponieść konsekwencje nie był taki twardy, nie ma co prawdziwy „mężczyzna” nie ma co …
Biedną kobitkę jeszcze na dodatek swoją żonę podstawił, a kobitka się zestresowała nawet na dołek na wycieczkę jej nie musieli niebiescy zabrać i się wygadała, ale to nie jej wina tylko mężulka miękkiej pałki zwykłej …
Swoją drogą co żonka nie ma w ogóle wpływu na mężulka, że ten jeździ na zakazie, a później jeszcze się wyręcza biedną żonką, żal Cię chłopie nic więcej wiesz ???

Stachu
3 miesięcy temu

Gratuluję małżonki prawdziwy skarb.

Draiwer
3 miesięcy temu

Odezwał się abstynent, oby nigdy Ciebie i twoich bliskich to nie dotknęło,no chyba że jesteś psem i na nikim ci nie zależy, taka praca, acha, i zmień powiat pajacu.

Walo
3 miesięcy temu

Powiat pijakow i cpunow za kierownicą a najgorsze są piatki soboty i niedziele

14
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x