2,5 promila za kierownicą BMW

Patrole ostrowskich policjantów ruchu drogowego stale eliminują z ruchu osoby, które zdecydowanie nie powinny wsiadać za kierownice. Mundurowi, zatrzymali 24-latka, który mając w organizmie ponad 2,5 promila alkoholu kierował osobowym BMW. Dodatkowo, mężczyzna posiadał zakaz prowadzenia pojazdów.

19 sierpnia, policjanci Wydziału Ruchu Drogowego na jednej z dróg powiatu ostrowskiego zauważyli samochód BMW, którego tor jazdy wskazywał na to, że kierujący najprawdopodobniej jest nietrzeźwy. Mężczyzna został zatrzymany do kontroli drogowej. Badanie stanu trzeźwości wykazało ponad 2,5 promila alkoholu w jego organizmie. Podczas sprawdzenia w policyjnych bazach danych okazało się, że 24-latek posiada czynny zakaz prowadzenia pojazdów.

Tego samego dnia, kierowca trafił do policyjnego aresztu, a samochód którym kierował został odholowany na strzeżony parking. Ponadto, w związku z nieprawidłowym stanem technicznym, policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu.

24-latek z powiatu ostrowskiego za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem.

CZYTAJ  Jechał "nową" trasa do znanej firmy i rozbił się

9 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
kolo
1 rok temu

Nie lubię policji ale w sprawie alkoholu powinni być bezwzględni. Taki fiut może kogoś zabić !!!!!

O S W
1 rok temu

Może teraz mu dadzą zakaz na zakaz ?! haha warto próbować – może nie będzie dalej jeździł i może nikogo zupełnym przypadkiem nie zabije ?!

js
1 rok temu

No i co mu zrobią? Do więzienia? Na nasz koszt niezłe jedzonko, spacery, siłownia, prysznic, ciepełko, nic do roboty, widzenia, TV, prasa itp. Może by tak zamykać w psychiatryku? Przecież normalny to taki pijący kierowca recydywista to nie jest. Gumowe ściany, drzwi bez klamek, odosobnienie i towarzystwo równie chorych może doprowadzą do jakiejś refleksji nad życiem.

O S W
1 rok temu

Stary śrup BMW, 24 lata i alkohol to mieszanka wybuchowa …
haha swoją drogą właśnie widać co sobie pijaczki robią z sądowych zakazów prowadzenia – jedno, wielkie nic sobie robią – jeżdżą dalej w najlepsze bo wtedy nie mają już nic do stracenia taka prawda, oj prawo szybko musi się zmienić bo będzie jeszcze gorzej !!!

Rafku
1 rok temu

Do pierdla takiego szczawia zamknąć……..

Bjeniuk
1 rok temu

Gość wczuwał się w klimat bo jutro w Mht Tede będzie śpiewał „srebrny BeeM wjeżdża na teren” i „drin za drinem” 😅

Do już otwarty magnes
1 rok temu

Dostałeś przepustkę z oddziału bez klamek?

Egzekutor
1 rok temu

BMW, alkohol, 24 lata… Zabrakło tylko beczki trotylu w bagażniku…

Już otwarty Magnes
1 rok temu

Dzisiaj piątek więc nie ma odpuszczania, wszyscy lecimy kręcić gruby balet w Venus !!!

9
0
Napisz co o tym sądziszx