Nowy niebezpieczny punkt na mapie Ostrowa

Udostępnij
Tweet

Po 5 zdarzeniach drogowych przy starej przepompowni, kwestią czasu jest kiedy dojdzie do kolejnego wypadku. Tym razem mieszkaniec „markos” zauważył kilkukrotnie niebezpieczne sytuacje wg tego samego scenariusza. Niektórzy kierowcy jadąc od strony ulicy Raszkowskiej, przy zaświeconej zielonej strzałce do warunkowego skrętu w prawo, jadą na wprost.

Podobna sytuacja występuje na skrzyżowaniu ulic Kr. Jadwigi i Alei Słowackiego. Tam w ostatnich miesiącach nie było jednak wypadków.

Tym razem udało się uniknąć zderzenia, dzięki zachowanej czujności mieszkańca. Trzeba także zauważyć, że znacznie pogorszył się wyjazd aut z ulicy Wańkowicza, z powodu zmiany programu.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Zadyma na proteście rolników (nowe zdjęcia)
Subskrybuj
Powiadom o

17 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
smail
2 lat temu

Rondo rozwiązało by problem. Oszczędności na światłach.

P.R.
2 lat temu

Na innych skrzyżowaniach też jadą nie patrząc na sygnalizator na swoim pasie.
Co najmniej dwa razy widziałem jak na Al. Słowackiego zapalił się sygnalizator do skrętu w lewo, w Olsztyńską, na to zareagowali nawet dwaj kierowcy jadący na wprost, w stronę Kalisza. Także często widzę tam jazdę w lewo w Nową Krępę mimo strzałki, która dopuszcza skręt w Kaliską w stronę centrum.
Co można zrobić? nic. Kierowcy są zajęci wieloma sprawami i zawsze się śpieszą i dlatego nie uważają.

leonek
2 lat temu

Zmienili program świateł a ludzie jeżdżą na pamięć, mi się zmiana podoba. Przynajmniej, jak wyjeżdżam z Browarnej to nie ma kierowców, którzy stawali za sygnalizatorem przed przejściem dla pieszych a później jak widzieli zielone z przodu to się pchali mimo, że to Browarna i Wańkowicza miała zielone. A takich co widzą zielone warunkowe i jadą prosto, to nigdy nie brakowało. Kiedyś widziałem jak babka pojechała prosto z Chłopickiego na strzałce i wydzwoniła w BMW – jakaż była zdziwiona, że to jej wina 🙂

Daniel
2 lat temu

A trzeba było pierdyknąć tam rondo 😂

Fakir
2 lat temu

WYSTARCZY PATRZEĆ NA ZNAKI, SYGNALIZACJE ŚWIETLNĄ I INNYCH UCZESTNIKÓW RUCHU TO SKRZYŻOWANIE JEST PRAWIDŁOWE I PRAWIDŁOWO OZNAKOWANE QRWA WYSTARCZY POPATRZEĆ I POMYŚLEĆ TAK SAMO OBA RONDA TAM WSZYSTKO JEST NAMALOWANE ALE JAK SIĘ PRAWO JAZDY ZNAJDUJE W CHIPSACH TO PÓŹNIEJ „Ło panie co to się stanęło”
PATRZYMY I MYŚLIMY TO NIE BOLI!

Miki
2 lat temu

Moim zdaniem w ten właśnie sposób gdy ludzie którzy uczestniczą w kolizji drogowej sami siebie wyłapują jako kierowca który nie powinien być kierowcą albo powinien przejść jakieś kursy doszkalające . Ponieważ wszędzie na drodze może dojść do wypadku czy to na prostej drodze czy na zakręcie . Przez takiego właśnie kierowcę który jest np nadpobudliwy na drodze powinni nasi drodzy Policjanci też zwracać uwage na nad pobudliwych kierowców i co za tym idzie większe mandaty wystawiać Dzieki pozdrawiam

Kierowca
2 lat temu

Ku***wa ludzie ogarnijcie się skrzyżowanie jest całkiem bezpieczne to debile które nazywają się Kierowcami są niebezpieczni jak można jechać na czerwonym, albo jak można być zdziwionym że jak się skręca w lewo to trzeba ustąpić pierwszeństwa tym z przeciwna.

Przebudowejszyn
2 lat temu

Miało być tak pięknie a tu d**a.

Driver
2 lat temu

Wkrótce i tak tam dojdzie do wypadku. Brawo caryca , ty masz gówno zamiast mózgu.

O S W
2 lat temu

Na światła na patrzą, na znaki nie patrzą, na linie nie patrzą, na inne pojazdy i pieszych nie patrzą to ja nie wiem co ?!
Pozostaje budować zasieki wtedy może coś się zmieni …

17
0
Napisz co o tym sądziszx