Atakował instalację GSM. Obawiał się 5G?

Około południa policja została powiadomiona o mężczyźnie na dachu budynku. Świadkowie twierdzili, że wyrywa przewody od anten GSM.

W chwili przyjazdu radiowozu mężczyzna leżał za murkiem przy skraju dachu. Poproszono o pomoc strażaków o przyjazd z podnośnikiem koszowym.

Strażacy wwieźli na dach policjanta, a funkcjonariuszka została na dole. Stróż prawa obezwładnił agresora i po zabezpieczeniu za pomocą liny przetransportowano go w koszu na dół. Do pomocy przyjechał drugi radiowóz. Policjanci wsadzili podejrzanego do klatki z tyłu busa.

Na budynku znajdują się anteny GSM należące do operatorów Plus i Aero. Ten drugi zamontował także nadajnik 5G.

Część osób jest przekonana o wysokiej szkodliwości promieniowania 5G. W Polsce w rzeczywistości jest to częstotliwość 2600 MHz. Niektóre środowiska łączą szczepionki przeciwko Covid-19 z rozwojem sieci 5G. Zainteresowani mogą poczytać w internecie na te tematy.

Trwa wyjaśnianie szczegółów zdarzenia.

CZYTAJ  Przeżyli ze sobą 50 lat

30 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
WE
1 rok temu

Czy mogę poprosić o termin, kiedy ta pani funkcjonariusz będzie na służbie? Wejdę na najwyższy maszt świata 😀

Egon
1 rok temu

To są pomówienia. Poszedłem się zdrzemnąć, bo robota stresująca. Potknąłem się o piorunochron ot i tyle szkód. Ciekawe kto nasłał całe to stado wariatów z drabiną.

Ziemowit
1 rok temu

Do Zenek: Mam dla Ciebie wyzwanie, ugotuj coś proszę w mikrofalówce o mocy nie 750-900W tyko 5-10W. Powodzenia. Już nawet nie wspominam o odległości…

komono
1 rok temu

Ale fajna policjantka. Taka mogłaby mi dokonać rewizji osobistej, nie miałbym nic przeciwko

gsmpoznan
1 rok temu
Stara ku_wa
1 rok temu

A funkcjonariusze nie powinni mieć czapek ?

Zenek
1 rok temu

„marian”, gdyby babcia miala wàsy, to by byĺa dziadkiem. To tak a propo twojego gupiego komentarza. Łancuchami to sie co najwyzej mozesz wybatorzyć, albo związac, jesli potrafisz.

Zenek
1 rok temu

Anteny zamontowane na szpitalu. Kto na to pozwolił. Dla niewtajemniczonych. Takie anteny stawia sie na masztach. Nie powinno na dachach. A dlaczego? 2600mhz. Tj 2,6 ghz. To tak jak by kuchenke mikrofalową obok twarzy sobie właczyć. Polecam panie „czytelnik” zapoznac sie z wlasciwosciami 2600mhz. A dlaczego nie na masztach? W innych miastach tez instaluja na dachach, nie na masztach. Dlaczego? Ludzie, badzcie mądrzy, nie uzywajcie trybu 5g w swoich telefonach

Last edited 1 rok temu by Zenek
Daniel
1 rok temu

Może by tak podać adres gdzie to się dzialo?

czytelnik2
1 rok temu

To jest syzyfowa praca jaką jest łapanie takich debili. W miejsce jednego debila pojawiają się kolejni, na pejsbruku rozbudowują się grupy rozprzestrzeniające najgorsze bzdury. Nie tylko wciskają ludziom głupoty, które potencjalnie mogą wyrządzić im krzywdę, ale także rozkręcają strach wokół 5G i innych technologii.
Światowa Organizacja Zdrowia zdiagnozowała tą sytuacje jako „infodemię”.

30
0
Napisz co o tym sądziszx