Nowy niebezpieczny punkt na mapie Ostrowa

Udostępnij
Tweet

Po 5 zdarzeniach drogowych przy starej przepompowni, kwestią czasu jest kiedy dojdzie do kolejnego wypadku. Tym razem mieszkaniec „markos” zauważył kilkukrotnie niebezpieczne sytuacje wg tego samego scenariusza. Niektórzy kierowcy jadąc od strony ulicy Raszkowskiej, przy zaświeconej zielonej strzałce do warunkowego skrętu w prawo, jadą na wprost.

Podobna sytuacja występuje na skrzyżowaniu ulic Kr. Jadwigi i Alei Słowackiego. Tam w ostatnich miesiącach nie było jednak wypadków.

Tym razem udało się uniknąć zderzenia, dzięki zachowanej czujności mieszkańca. Trzeba także zauważyć, że znacznie pogorszył się wyjazd aut z ulicy Wańkowicza, z powodu zmiany programu.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Jechał wężykiem. Wydmuchał sporo (zdjęcia z zatrzymania)
Subskrybuj
Powiadom o
17 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
abcd
2 lat temu

Proponuję namalowanie linii przerywanej między pasem do skrętu w lewo z Krotoszyńskiej, a pasem do jazdy prosto i w lewo z Raszkowskiej. Taka linia sugerowałaby kierowcom konieczność ustąpienia pierwszeństwa, tak samo jak przy zmianie pasa ruchu. Była zaznaczona w projekcie, jednak ktoś o niej zapomniał i przebieg pierwszeństwa nie jest wyraźny. Poza tym można postawić większe i czytelniejsze znaki odnośnie pierwszeństwa.

niki
2 lat temu

ZADNE RONDO – NA NIM IDIOCI TAKŻE POJADĄ NA WPROST!!!! 1,20 PAŁY NA CYMBAŁÓW, I BĘDZIE OK!!!!

Tadeusz
2 lat temu

Jak ktoś jest tumanem i tłukiem, nie stosuje sie do znaków i nie rozróżnia czerwonego światła od zielonego to nie powinien kierować autem! Przestańcie pisać, że skrzyżowanie jest niebezpieczne, tylko durni kierowcy są niebezpieczni. Sam byłem świadkiem, jak na skrzyżowaniu/Odolanowska/ Długa przedstawiciel handlowy wjechał na czerwonym świetle prosto i brakowało dosłownie sekundy, żeby staranowała go ciężarówka która miała zielone światło. Skrzyżowania są bezpieczne, tylko głupi kierowcy bywają niebezpieczni, tyle na temat.

Yogi
2 lat temu

Jest lepiej , pod mostem jadąc od Krotoszyna nie już takich korków na lewym pasie jak były

Debile za kierownicą
2 lat temu

To nie jest niebezpieczny punkt tylko kierowcy są IDIOTAMI.Wiecznie ślepi nieznający znaków i komóra w łapie.Tyle w temacie…

Rysiu
2 lat temu

Porobić szlabany na skrzyżowaniach😉
Ostatnio na długiej jakaś A-klasa też pojechała prosto na warunkowej srzałce!!!

Gurke
2 lat temu

Super. Caryca tworzy nowe czarne punkty zamiast je likwidować

17
0
Napisz co o tym sądziszx