Zrobili TO na Rynku. Ktoś im zrobił zdjęcia

Udostępnij
Tweet

Gorąca, wakacyjna atmosfera najwyraźniej udzieliła się parze dorosłych ludzi, którzy pod osłoną nocy postanowili zbliżyć się. Nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby dokonali tego w domu czy wynajętym hotelowym pokoju. Para najwyraźniej była siebie mocno spragniona i oddała się pieszczotom na Rynku w Koźminie Wielkopolskim.

Wiadome czynności pomiędzy kobietą, a mężczyzną w średnim wieku odbywały się tuż obok budki z lodami. Para najprawdopodobniej znajdowała się pod wpływem alkoholu. Jeden z przechodniów zrobił parze zdjęcia i lotem błyskawicy zaczęły być rozsyłane w wiadomościach prywatnych.

Tamtejsza policja nie otrzymała oficjalnego zawiadomienia. O tym, jaka kara grozi za uprawianie seksu w miejscu publicznym, mówi art. 140 Kodeksu wykroczeń. „Kto publicznie dopuszcza się nieobyczajnego wybryku, podlega karze aresztu, ograniczenia wolności, grzywny do 1500 złotych albo karze nagany”.

Co sądzicie o uprawianiu seksu w miejscu publicznym oraz o robieniu zdjęć w takiej sytuacji?

Zdjęcie bez mocnej cenzury

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Zderzenie peugeota i busa
Subskrybuj
Powiadom o

32 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Karolo
2 lat temu

Skoro mieszkańcy nie zgłaszali sprawy to w czym problem? Dali by se siana, a ludziom spokój. Wielkopolska to nie Podkrpacie i psa z kulawą girą tak na prawdę obchodzi, że jakimś kochasiom raz na ruski rok puściły hamulce. Już pewnie wszyscy o sprawie zapomnieli, ale ci musieli się dopieprzyć. Na cholerę?

Abraham
2 lat temu

Ten co im zrobił zdjęcie to prawdziwy Polak katolik sam nie może to innych oczernia a miłość rzecz święta. Kutasa bym odstrzelił fotografowi a za Rodo za kratki.

32
0
Napisz co o tym sądziszx