Zrobili TO na Rynku. Ktoś im zrobił zdjęcia

Gorąca, wakacyjna atmosfera najwyraźniej udzieliła się parze dorosłych ludzi, którzy pod osłoną nocy postanowili zbliżyć się. Nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby dokonali tego w domu czy wynajętym hotelowym pokoju. Para najwyraźniej była siebie mocno spragniona i oddała się pieszczotom na Rynku w Koźminie Wielkopolskim.

Wiadome czynności pomiędzy kobietą, a mężczyzną w średnim wieku odbywały się tuż obok budki z lodami. Para najprawdopodobniej znajdowała się pod wpływem alkoholu. Jeden z przechodniów zrobił parze zdjęcia i lotem błyskawicy zaczęły być rozsyłane w wiadomościach prywatnych.

Tamtejsza policja nie otrzymała oficjalnego zawiadomienia. O tym, jaka kara grozi za uprawianie seksu w miejscu publicznym, mówi art. 140 Kodeksu wykroczeń. „Kto publicznie dopuszcza się nieobyczajnego wybryku, podlega karze aresztu, ograniczenia wolności, grzywny do 1500 złotych albo karze nagany”.

Co sądzicie o uprawianiu seksu w miejscu publicznym oraz o robieniu zdjęć w takiej sytuacji?

Zdjęcie bez mocnej cenzury

CZYTAJ  Oferty pracy - styczeń 2023 - cz. 3

32 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Karolo
1 rok temu

Skoro mieszkańcy nie zgłaszali sprawy to w czym problem? Dali by se siana, a ludziom spokój. Wielkopolska to nie Podkrpacie i psa z kulawą girą tak na prawdę obchodzi, że jakimś kochasiom raz na ruski rok puściły hamulce. Już pewnie wszyscy o sprawie zapomnieli, ale ci musieli się dopieprzyć. Na cholerę?

Abraham
1 rok temu

Ten co im zrobił zdjęcie to prawdziwy Polak katolik sam nie może to innych oczernia a miłość rzecz święta. Kutasa bym odstrzelił fotografowi a za Rodo za kratki.

Roko
1 rok temu

Co ja nastukałem się tych panienek w centrum ostrowa i w pobliskich parkach że głowa mała 🙂 Nie wspomnę o czasach Villa Royal, za czasów dyskotek.Tam w kiblu i pobliskich bramach z kolesiami oddawaliśmy dziewczynom całe mnóstwo nabiału :)) Problem jest w tym że to wszystko przez te baby,,, non stop były na jarane jak je się oklepywało w miejscu publicznym 🙂 stare piękne czasy 🙂 A tym dwóm dajcie spokój !!!

Do Tarzana
1 rok temu

Umie. Ale z chłopcami. To pedał jest.

Tarzan
1 rok temu

Pokazazali Kaczorowi jak to się robi. Bo on tego nie umie. Pozdro Czatowniki

jan nowak
1 rok temu

a stary Relax na Limanowskiego pamięta ktoś?

Mieszkaniec
1 rok temu

Ci co tu piszą o zgorszeniu chyba nie jeździli na stary PROTECTOR. Jak cię gorszą to się odwracasz i idziesz w drugą stronę i tyle w temacie.

Biała czysta
1 rok temu

Baba nie zawsze chce , ale za to zawsze może. Chłop zawsze chce , ale nie zawsze może. Chłop napalony ją całą rozebrał a tu z dydka krydka. 🤭 Ciekawe czy język poszedł w ruch ? 😋😜🤪

Do ostoj
1 rok temu

I się obudziłeś , a tu zmaza nocna ha ha ha

stuk
1 rok temu

a co w tym dziwnego – lala w tym wieku nie ma wiele szans na stukanie, wiec jak sie ktoś znalazl to wykorzystała stukanie.Juz teraz bo gosciu jeszcze przy słoneczku zobaczy,ze na trzezwo raczej NIE.

32
0
Napisz co o tym sądziszx